گالری هنرهای زیبا اوستراوا

گالری هنرهای زیبا اوستراوا

شرح

گالری هنرهای زیبا اوستراوا

گالری هنرهای زیبا اوستراوا ، مجموعه ای با کیفیت بالا از آثار نام های مشهور جهان که در شهر اوستراوا جمهوری چک است . این گالری هنرهای زیبا در اوستراوا در سال 1952 به عنوان گالری منطقه ای تأسیس شد . همواره در خانه هنر اوستراوا مستقر بوده است .و از این رو قدیمی ترین گالری در استراوا است .

گالری هنرهای زیبا اوستراوا

تاریخچه گالری هنرهای زیبا اوستراوا

بنایی این ساختمان در سال 1926 از برجسته ترین نمونه های معماری اوایل قرن 20 در منطقه است . اگرچه از کل خانه هنر به عنوان یک فضای نمایشگاهی استفاده می شود ، اما اکنون مجموعه گالری از ساختمان بیرون رفته است و دیگر نمی توان طیف گسترده ای از آثار ما را به نمایش گذاشت .

آثار موجود در گالری هنرهای زیبا

در این نمایشگاه نه تنها آثار ارزشمندی از دوران به وجود آمدن خانه هنر ، بلکه معماری بنا به علاوه تعداد زیادی اسناد بایگانی نیز به نمایش گذاشته شده است.از این رو این گالری قصد دارد افزونه ای را به سایت اختصاص دهد تا به عنوان "سایه سفید" شناخته شود . ساختمان جدید مستقیم در کنار خانه اصلی هنر واقع خواهد شد که به دروازه یک مجتمع بزرگ چند فرهنگی تبدیل خواهد شد.

بازدید کنندگان گالری هنرهای زیبا

هر ساله حدود 100000 بازدید کننده در نمایشگاه های گالری ، برنامه های همراه و رویدادهای مختلف خلاقانه از جمله بازدید کنندگان نه تنها از جمهوری چک بلکه از خارج از کشور نیز شرکت می کنند .
یا و با زیبایی دیدار کنیم و از شلوغی شهر صنعتی استراحت کنیم . آثار استادان قدیمی مانند Dürer ، Cranach ، Aachen و Hollar را مشاهده خواهید کرد. نمایشگاه هنر نو وین نیز در اینجا (کلیت) و همچنین هنرمندان مهم روسی (Repin ، šiškin) به نمایش در آمده است. این گالری همچنین دارای آثار هنری مدرن چک است.

معماری داخلی گالری هنرهای زیبا اوستراوا

امروزه در یک ساختمان کارکردی نفس گیر و با قدمت 1926 بنا شده است ، که توسط معماران فیالا و والنفلس ، دانش آموزان بنیانگذار هنر مدرن چک Jan Kotěra طراحی شده است. مجموعه های گرافیکی از هنرهای قدیمی و مدرن اروپا. کیفیت مجموعه ها گالری را در بین پنج مؤسسه مهم مجموعه چک قرار می دهد. گالری اوستراوا یکی از پنج مؤسسه مهم است که در ایجاد مجموعه های هنری در جمهوری چک فعالیت دارد.