گالری هنر مدرن میلان

گالری هنر مدرن میلان

شرح

گالری هنر مدرن میلان ایتالیا

گالری هنر مدرن میلان (Galleria d’Arte Moderna) آثار نفیس هنرمندان ایتالیایی مطعلق به قرون ۱۸ تا ۲۰ میلادی که در قصر Reale برپا شده است .موزه ای زیبا و جذاب مجسمه های کلاسیک، نقاشی های دیدنی سقف و پنجره های بزرگ در وسط باغی سرسبز همچون نگینی می درخشد . این موزه ترکیبی از تاریخ ، هنر و فرهنگ در شهر میلان می باشد.  قصر Reale سفید رنگ زیبا و در سال های ۱۷۹۰ تا ۱۷۹۶ به سبک نئوکلاسیک ساخته شد تا محل سکونت یک دیپلمات اتریشی باشد . بعد از مرگ این شخص، ویلا به اقامتگاه ناپلئون تبدیل گردید اما مدتی بعد در سال ۱۹۲۰ به مالکیت شهرداری میلان درآمد و یک سال بعد محل برپایی گالری هنر مدرن میلان شد.

بخش های گالری هنر مدرن میلان

این موزه بزرگ ترین مجموعه آثار قرن ۱۹ شهر میلان را در خود جای داده است . مجموعه های این گالری هنری در طبقه اول و دوم قرار دارند و به ۶ بخش تقسیم شدهاست . آثاری شاهکار از هنرمندانی مثل هویز، سگانتینی، کانووا، ونگوگ و … به نمایش در آمده است .بازدیدکنندگان از شش اتاق اول بازدید خود را آغاز میکنند  که هدف از آن نشان دادن تم ها و شخصیت های نئوکلاسیک به گردشگران است .  در میان این آثار، مجسمه های مرمرین آنتونی کانووا و نقاشی های آندریا آپیانی از همه برجسته تر هستند. دو تا از اتاق ها کاملا به سبک پرتره اختصاص داده شده اند که بیشتر آن ها نقاشی های فرانچسکو هایز می باشند .

آثار گالری هنر مدرن

بازدیدکنندگان بعد از تماشای این اتاق ها وارد دو تالار زیبا می شوید ، اتاق رمانتیسم پوشیده از آثار هنرمندان مهمی چون فروفینی است و اتاق تک نگاری هم فقط به جنبش هنری ایتالیا در اواسط  قرن ۱۹ اختصاص دارد .درطبقه اول با تماشای مجسمه های شاهکار «روسو» بازدید به پایان می رسد . موزه گردی در طبقه دوم با بازدید از مجموعه گرسی (Grassi Collection) را نقاشی های خیره کننده ایتالیایی و خارجی قرن های ۱۴ تا ۲۰ وجود دارد .

و همچنین مجموعه از مجسمه ها و نقاشی ها که حدود ۴۰ اثر از آثار ویسمارا قرن بیستم ایتالیا را به نمایش درآورده است.به غیر از مجموعه های همیشگی، تعدادی نمایشگاه موقت هم در گالری برگزار می شود که تنوع آثار موزه را بیشتر می کنند و گردشگران با سلایق مختلف را به سمت این موزه می کشاند .موزه گالری هنر مدرن در فاصله ۲۰۰ متری ایستگاه متروی MM1 PALESTRO و در فاصله ۱۰۰۰ متری ایستگاه متروی MM3 TURATI قرار داردو دسترسی به این موزه بسیار آسان میباشد  .

موقعیت هتل

کشور: ایتالیا
شهر: میلان

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک