سوغاتی های پاریس

سوغاتی های پاریس

شرح

 وقتی شما به فرانسه سفر می کنید با گرفتن سوغاتی از شهر پاریس قسمتی از برنامه سفر خود را برای خود زنده نگه می دارید. با گرفتن سوغاتی از شهر پاریس برای اطرافیان شما می توانید آنها را در تجربه خود از بازدید از این شهر شریک سازید و از طرفی محبت و دوستی شما را نشان خواهد داد و گرفتن یک یادگاری از شهری که از آن بازدید کردید می تواند دلتنگی شما را نیز مرهم کند. ما در این مطلب چند مورد از سوغاتی های پاریس را به شما معرفی خواهیم کرد.

آشنایی از بوکینیست

زمانی که شما به فرانسه سفر می کنید اگر مسیرتان کنار رود سن بیفتد و در حال قدم زدن کنار این رود زیبا باشید با کتاب فروشی های کنار پیاده رو آشنا می شوید که معمولا کتاب های دست دوم، کتاب های عتیقه، پوستر و نقاشی هایی از مناظر پاریس را می فروشند به این کتاب فروش ها بوکینیست می گویند و شما می توانید از آنها یکی از سوغاتی های پاریس را خریداری کنید.

سوغاتی های پاریس

بلیط مترو پاریس

یکی از وسایل نقلیه مهمی که در زندگی مردم شهر پاریس نقش به سزا دارد مترو است و اگر شما به پاریس سفر کردید مطمئن باشید مجبور به استفاده از آن خواهید شد چرا که در زمان رسیدن شما از جاذبه ای به جاذبه ی دیگر نقش مهمی در زمان را ایفا می کند برای مثال شما از کلیسای نوتردام به سمت برج ایفل می توانید با استفاده از مترو در حداقل زمان به مقصد خود برسید. در خاطر داشته باشید در زمان برگشت از سفر تعدادی از این بلیط ها را با خود به همراه بیاورید.

بلیط های مترو فرانسه

ماکارون

یکی دیگر از سوغاتی های پاریس که می توانید آن را امتحان یا خریداری کنید ماکارون های معروف پاریس هستند که یکی از فروشگاه هایی که این محصول شیرنی مانند که ساندویچی رنگارنگ هستند را به صورت تخصصی ارائه می دهد فروشگاه لادوره است. نوع دیگری از ماکارون ها پاولز نام دارد که می توانید آن را به صورت سوغاتی برای بستگان خود خریداری کنید تا در این طعم اصیل پاریسی شریک شوند.

ماکارون های فرانسه

پنیر

یکی دیگر از سوغاتی های پاریس پنیر است. پاریس بیش از چهارصد نوع پنیر تولید می کند که شما با انتخاب های متفاوتی روبه رو خواهید شد و اگر تجربه خرید ندارید می توانید از فروشنده یا از مردم محلی راهنمایی بگیرید تا با توجه به ذائقه ی شما نوع مناسبی از پنیر را به شما معرفی کنند. یکی از فروشگاه های معروف پاریس که به صورت تخصصی پنیر را عرضه می کند فروشگاه ( لا فرمت ) است که در خیابان ( مونتورگوی ) واقع شده است.

پنیر های فرانسه

شکلات

یکی دیگر از سوغاتی های پاریس که می توانید آن را خریداری کنید شکلات است که اکثر مردم و بستگان با دیدن این سوغاتی خوشحال خواهند شد. می توان فرانسه را یکی از کشورهای بزرگ تولید کننده شکلات دانست که با تست کردن این شکلات ها شما با طعم های فوقالعاده ای روبه رو خواهید شد برای معرفی فروشگاه معتبری که بتوانید از آن شکلات سوغاتی خریداری کنید ما به شما فروشگاه ( آلن دوکاس ) یا ( جف د بروژ ) که در پاریس دلرای 5 شعبه می باشند را معرفی می کنیم و در آخر باید بدانید که فروشگاه جف د بروژ قیمت های مناسب تری نسبت به دیگر فروشکاه ها دارد.

شکلات های فرانسه

بلوز ملوانی

لباس سیاه و سفیدی که به صورت راه راه است وجزو یکی از مد ها ی برتر کلاسیک فرانسه می باشد و به لباس ملوانی معروف می باشد. اگر به سبک و مد لباس فرانسه علاقه مند هستید حتما یکی از این بلوزها خریداری بکنید برای خریداری این نوع لباس شما می توانید به فروشگاه ( گپ ) مراجعه کنید.

بلوز ملوانی فرانسه

موقعیت هتل

کشور: فرانسه
شهر: پاریس

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط