قلعه فردریکسبورگ دانمارک

قلعه فردریکسبورگ دانمارک

شرح

آشنایی با قلعه فردریکسبورگ دانمارک

قلعه فردریکسبورگ دانمارکی : یک مجتمع کاخی در هیلرد ، دانمارک است. این بنا به عنوان یک اقامتگاه سلطنتی برای پادشاه کریستین چهارم دانمارک-نروژ در اوایل قرن 17 ساخته شد ، یک قلعه قدیمی تر که توسط فردریک دوم به دست آورد و به بزرگترین اقامتگاه رنسانس در اسکاندیناوی تبدیل شد. در سه جزیره دریاچه قلعه واقع شده است ، با یک باغ رسمی بزرگ به سبک باروک مجاور است.

پس از آتش سوزی جدی در سال 1859 ، این قلعه بر اساس نقشه ها و نقاشی های قدیمی بازسازی شد. ساختمان و آپارتمان های آن تا سال 1882 با بازگشایی مجدد به عنوان موزه تاریخ ملی دانمارک ، تا سال 1882 کاملاً بازسازی شد. این موزه که در طول سال باز است ، حاوی بزرگترین مجموعه نقاشی های پرتره در دانمارک است. همچنین این امکان را برای بازدید کنندگان فراهم می کند تا از چندین اتاق دولتی قلعه از جمله اتاق بازسازی شده والدمار و تالار بزرگ و همچنین نمازخانه و اتاق تماشا که هر دو تا حد زیادی از آتش سوزی شده اند بازدید کنند و از دکوراسیون های مجلل برخوردار باشند.

مالکیت ملک

این ملک که در ابتدا به نام Hillershdsholm در نزدیکی Hillerød معروف بود ، به طور سنتی متعلق به Gøyes ، یکی از خانواده های نجیب دانمارک بود. در دهه های 1520 و 1530 ، موگنس گوی استوارد از قلمرو ، در معرفی اصلاحات دانمارکی نقش مهمی داشت. او در یک ساختمان نیم تنه در شمالی ترین سه جزیره مجاور در دریاچه املاک زندگی می کرد. این ملک به جزایر هیلرد معروف بود. پس از آنكه دخترش ، بیرگیت ، در سال 1544 با قهرمان درباری و دریایی هرلوف ترول ازدواج كرد ، این زن و شوهر صاحبان آن شدند. در دهه 1540 ، ترول ساختمان قدیمی را جایگزین خانه مسکونی بزرگتر کرد.

در سال 1550 ، فردریک دوم که از 1559 تا 1588 پادشاه دانمارک و نروژ بود ، با هرولوف ترول و همسرش قرارداد مبادله ای منعقد کرد که براساس آن ترول مسکن اسکووکلستر در جنوب زلاند را دریافت کرد در حالی که پادشاه املاک هیلردودولم را بدست آورد. از آنجا که ساختمان قدیمی با برج های دوقلوی برای شاه بسیار کوچک بود ، در سال 1560 وی تحت نظارت ترلول برنامه های اضافی و اضافی را ترتیب داد و به درخواست پادشاه ، ترول تا زمان اتمام کار در محل باقی ماند. پادشاه سپس به املاک فردریکسبورگ تغییر نام داد.

ویژگی های قلعه فردریکسبورگ دانمارک

پادشاه که به شکار آهو علاقه مند بود ، از قلعه با همسایه حمام خانه به عنوان یک تخته شکار سلطنتی استفاده کرد ، با محوریت آن در مزارع و جنگلهایی که در شمال زلاند متعلق به او بود. این اضافات شامل یک دیوار در دار در جنوب بود که املاک را از شهر جدا می کرد.

قلعه فردریگزبورگ اولین قلعه دانمارکی بود که در داخل کشور ساخته شد. کلیه قلعه های قبلی در ساحل یا نزدیکی بنادر بوده اند زیرا دریا به طور سنتی وسیله اصلی سفر بوده است. همچنین اولین کسی بود که صرف اهداف تفریحی و نه برای دفاع ساخته شد. محل استقرار آن در هیلرد منجر به توسعه جاده های بسیار بهسازی شده بود که در ابتدا برای پادشاه محفوظ بود.

منبع : ویکی پدیا

موقعیت هتل

کشور: دانمارک
شهر: کپنهاگ

دیدنی‌های نزدیک