جنگل مه آلود پاسند بهشهر

آشنایی با جنگل مه آلود پاسند بهشهر

شرح

جنگل مه آلود پاسند بهشهر

بندر بهشهر از شهرهای استان مازندران است. به دلیل علاقه پادشاهان صفوی به بهشهر بیشتر بناهای تاریخی این شهر در دوران صفویه ساخته شده‌اند. بهشهر به معنی بهترین و شریف‌ترین شهر است و این نام را پادشاهان صفوی برای این شهر برگزیده اند. طبیعت زیبا، آب‌ و هوای دلچسب و مکان‌های تاریخی سفر به شهر بهشهر را به یکی از سفرهای به‌یادماندنی تبدیل کرده است. بهشهر از شهر های کهن ایران است که آثار بسیار قدیمی و با ارزش مندی را در دل خود جای داده است. در ایران جنگل‌های بکر زیادی هست که در گوشه و کنار ایران پراکنده شده‌اند و جنگل مه آلود پاسند بهشهر یکی از آنهاست.

راه رسیدن به پاسند رفتن به بهشهر در استان مازندران است، شهری که با ساری 52 کیلومتر فاصله دارد و بر سر راه کردکوی در استان گیلان واقع شده. جنگل پاسند که بیشتر وقت‌ها مه‌ای آن را پوشانده زیاد از بهشهر دور نیست و نرسیده به بهشهر و در کنار روستای پاسند قرار گرفته. اگر به این منطقه رفتید از دیدن آبشار پلکانی اسپه آن هم که همان نزدیکی‌ست غافل نشوید.

طبیعت بی نظیر جنگل

اگر قصد سفر ، گردش و تفریح دارید مازندران می تواند انتخاب سفر شما باشد. اگر از شهر مازندران به سمت بهشهر حرکت کنید به روستای پاسند رز می رسید در آنجا می توانید از جنگل زیبای و مه آلود پاسند دیدن کنید و یک سفری رویایی را در یک جنگل سرسبز و مه آلود تجربه کنید. پیاده روی در جنگل مه آلود پاسند با شنیدن صدای صوت پرندگان در سکوت که بر شاخه درختی نشسته اند و جیک جیک وار آواز عشق را سر میدهند چنان آرمش و هیجانی را به انسان دست می دهد که گویی انسان در دل ابرها راه می رود گذر از این جنگل راز آلود آنچنان لذت بخش است که زبان از توصیف آن عاجز است و فقط باید این زیبایی را از نزدیک لمس کرد.

جنگل مه آلود پاسند با پوشش گیاهی ناب، وجود گونه های مختلف گیاهی و درختانی که سر به فلک کشیده اند با مه غلیظی که جنگل را فرا گرفته نوعی ترس همراه با هیجان را به آدمی تلقین می کند که همچون جلوه های ویژه فیلم های هالیودی انسان فقط می تواند اطراف خود را ببیند و چشم از دیدن مناطق دور عاجز است. این جنگل مه آلود همچون منطقه ای افسانه ای می ماند که ما در کتابها آن را همچون یک خیال خوانده ایم و همیشه آرزو داشتیم روزی به این جنگل سفر کنیم. جنگل مه آلود پاسند به شما این امکان را می دهد که هر آنچه را در خیال خود داشتید در واقعیت نیز ببینید و لذت ببرید. جنگل مه آلود پاسند یک جنگل زیبا و بی نظیر است و کمتر منطقه ای است که چنان مه آلود  و زیبا باشد.

آرامش در جنگل زیبای بهشهر

این جنگل بکر و دست نخورده مکان خوبی است برای رسیدن به آرامش ، تفریح ،گردش و مهمتر از همه پیاده روی چرا که ادمی با نفس کشیدن در این جنگل عمر دوباره ای می یابد و می تواند بدور از آلودگی هوا نفس بکشد و زندگی بی دغدغه را جور دیگری تجربه کند. با سفر به جنگل مه آلود پاسند تفریح و سرگرمی را به خانواده و دوستان خود هدیه دهید تا یک روز خوش را در کنار شما سپری کنند. با سفر به این جنگل خانواده خود را سورپرایز کنید.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک