سینمای شناور پوکت

سینمای شناور پوکت

شرح

آشنایی با سینمای شناور پوکت

پوکت یکی از شهرهای دیدنی تایلند به شمار می‌رود که برخی از گردشگران، از آن با عنوان جزیره‌ی بهشتی یاد می‌کنند. پوکت مکانی دنج برای رفع خستگی و فرار از گرما و رطوبت خیابان‌های بانکوک و چیانگ مای است. مطمئن باشید در سفر به پوکت، از تک تک لحظه‌های حضور خود در این شهر، لذت خواهید برد. مکان‌های دیدنی بسیار زیادی در پوکت وجود دارد اما سواحل زیبا و هتل‌های منحصر به‌فرد کاتا، آن را به محلی رویایی تبدیل کرده است.  وقتی اسم کشور تایلند را می شنویم ناخودآگاه تصویری از سواحل شنی زبا و آب های زلال دریاچه های این کشور است. حال فکر کنید در وسط اقیانوس به سینما بروید. سینمای شناور یکی از جاذبه های توریستی پوکت محسوب میشود .

ویژگی منحصر بفرد سینمای شناور پوکت

سینمای شناور پوکت در وسط اقیانوس قرار دارد و آنقدر زیبا است که بسیاری از جهانگردان را شگفت زده کرده است و باعث شده آن را تحسین کنند. این سینما بین دو صخره قرار دارد و نکنه مثبت در مورد سینمای شناور پوکت این است که در نزدیکی اقامتگاه های معروف پوکت قرار دارد و دسترسی به آن آسان است. معمار اهل آلمان به نام اول اسچرن این مکان زیبا را ساخته است. پرده نمایش در روبروی تخته شناوری قرار دارد که در آن تماشاگران بر روی قایق های خاص می نشینند، سالن آن را به صورت قایق درست کرده اند تا بتواند بر روی آب شناور بماند. این سینما بر روی تالاب نای پی در جزیره کودو قرار دارد که آب های بسیار آرامی دارد. تماشاچیان را با قایق های پر سرعت به  این محل می آورند تا تجربه ناب تماشای فیلم بر روی آب ها را داشته باشند.

طراحی سینمای شناور

برای طراحی این سینما از رسم و رسومات مردم محلی این ناحیه الهام گرفته شده چون ماهی گیران تایلندی معمولا برای شکار خرچنگ دریایی از قایق های شناور استفاده می کنند. از آنجائیکه این سینما روی آب قرار دارد می توان با توجه به شرایط جزر و مد آن را تکان داد و به جاهای دیگری برد. این سینما در سال2012 افتتاح شده اشت و آن را به نام سینمای مجمع الجزایر می شناسند.

جشنواره های جذابی با موضوع فرهنگ و هنر نیز هر سال در این محل برگزار می شود.حس جالبی که این سینما به شما می دهد شگفت انگیز است. وقتی به این سینما می روید انگار روی تخته ای سوار شده اید و در اقیانوس سرگردان هستید و در اطراف خود صخره های بزرگ و آب های نیلگون را می بینید. طراحی زیبا و منحصر به فرد این سینما باعث شده که افراد زیادی در سراسر جهان آن را تحسین کنند. در این سینما تنها مشکلی که وجود دارد این است که زیبایی های اطراف به قدری زیاد هستند که شاید شما را از تماشای فیلم محروم کنند. این سینمای دریایی در وسط دریا شما را به تماشای فیلم دلخواه خود دعوت می‌کند! در ضمن موج‌های دریا در تماشای این فیلم همراه شما خواهند بود.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط