برندهای آرایشی معروف فرانسه

برندهای آرایشی معروف فرانسه

شرح

آشنایی با لوازم آرایشی فرانسه

برندهای آرایشی معروف فرانسه | هر زمان حرف لوازم آرایشی میشود نام فرانسه در ذهن همه ی ما خطور میکند . برندهای معروف فرانسه زبان زد همه کشورها شده و برای داشتن ظاهری آراسته برای زنان و مردان در زمینه ی شیک پوشی به عنوان محصولات زیبایی و برندهای مطرح آرایشی فرانسوی به‌شمار میررود . پس در انتخاب لوازم آرایشی ازبهترین برندها استفاده کنید که هیچگونه پشیمان نمیشوید . در ادامه با ایلیاگشت در چند مطالب برند فرانسوی آشنا شوید .

معرفی لوازم آرایشی فرانسه

برند ویشی

ویشی (Vichy) یکی از بزرگترین برندهای لوازم آرایشی فرانسه محسوب میشود و یکی از محصولات طبیعی مواد مغذی استفاده میکنند . محصولاتی با کیفیت بالا و متنوع برای خانوم ها و آقایون در اختیار گذاشته اند و یکی از محبوب ترین محصولات ویشی لوسیون نورمادرم (Normaderm) که پاک کننده سه کاره ، به عنوان و کرم استفاده میکنند .

برند مفروف فرانسه ویشی

برند نوکس

همه دختران دنبال ویژه گی های برای استفاده روزانه از کرم ضد چروک و ضد آفتاب و باکیفیت بالا هستند . این محصول چند منظوره نوعی روغن که کارایی زیادی دارد بطور مثال برای مو ، صورت و با بوی معطرخوش قابل استفاده میباشد . این محصول نه تنها در پاریس بلکه در هر جای دنیا طرفدار زیادی برخوردار است . تهیه این محصول در فرانسه فصل بهار و تابستان به زاحتی در داروخانه ها فروخته میشود .

محصول نوکس در فرانسه

برند میبلین

مشهورترین برند میبلین رو میتوان از پالت سایه ، رژ گونه و رژ لب 24 ساعته شناخت . برند میبلین توسط یک جوان مبتکر به نام توماس لیل ویلیامز در سال 1915 میلادی به سرانجام رسید و از معروف ترین لوازم آرایشی فرانسه شناخته شد . هر میکاپ آرتیستی به دنبال چنین چیزی با کیفیت و حرفه ایی میگردد .

مشهورترین برند فرانسه میبلین

برند نارس

جالبه بدونید برند نارس برای اولین بار محصولات خود را با 12 تا رژ کوچک لانچ کرد و طرفدار زیادی را به خود جلب کرد و در فرانسه بهترین برند شناخته شد . یک بلاگر ماهر و عکاس حرفه ایی در سال 1944 این کمپانی را بنام خود ثبت کرد . این برند بعد از تولیدی که به شهرت رسید بعدها به یک شرکت لوازم آرایشی واگذار شد .

برترین برند فرانسه نارس

فروشگاه سفیر

برای علاقه مندان به لوازم آرایش برند سفیر در فرانسه مجموعه های از محصولات خود را در فروشگا های در اختیار مصرف کننده گذاشته . هر آنچه از کامل ترین کلکسیون برند لوازم آرایشی بخواهید در آنجا پیدا خواهید کرد . توصیه برای خرید لوازم آرایشی غیراصیل میتوان موجبات بدی روی پوست صورت و ظاهر نمایش بدهد که جبران ناپذیر باشد . به همین دلیل توصیه خرید از برندهای اصل و با کیفیت در فروشگاه سفیر پیشنهاد میشود .

خرید لوازم آرایش در فرانسه

موقعیت هتل