جاذبه های اسپانیا

معروف ترین جاذبه های اسپانیا

شرح

جاذبه های معروف اسپانیا

اسپانیا یکی از مسیرهای عالی سفر برای گردشگران است . معروف ترین جاذبه های اسپانیا یکی از پرجمعیت سواحل درخشان بی شماری را در  اروپا مشاهده کنند .

جاذبه های معروف اسپانیا

کلیسای ساگرادا فامیلیا  در بارسلونا

کلیسای کاتولیک رومی از جاذبه های پر بازدید کننده در بارسلونا اسپانیا بشمار میرود . کلیسای توسط معمار آنتونی گوادی (Gaudi) طراحی گردیده شده است .

پروژه ی که تقریبا 40 سال و تا زمان مرگش در سال 1926 کار شده ولی هنوز ناتمام است .

کلیسای ساگرادا فامیلیا  در بارسلونا

مسجد بزرگ کوردوبا اسپانیا

بنای جذاب مسجد کوردوبا یا مزکوئیتا که نمای سالن اصلی آن با ستون و طاق های خیره کننده اش بشهرت رسیده است .

ساحل لاکونچا اسپانیا

اسپانیا یکی از بهترین سواحل اروپا La Concha را دارا میباشد . از دیدن جزایر حفاظت شده و صخره های شیبدار سواحل لاکونچا و مناظر زیبای این ساحل لذت خواهید برد.

قصر سلطنتی Placio Real  درمادرید

قصر سلطنتی Placio Real  درمادرید

قصر سلطنتی در سال های 1738 تا 1755 ساخته شده است . این قصر اقامتگاه رسمی پادشاه اسپانیا که از آن فقط برای برگزاری جشن استفاده می شود.

موزه دل پرادو در مادرید

موزه ی بر پایه‌ی کلکسیون سلطنتی اسپانیا بنا شده است . بزرگ‌ترین ومعتبرترین گالری‌های هنری در جهان است . مجموعه آثار این موزه بیشتر از ۷۰۰۰ نقاشی برجسته  میباشد .

موزه دل پرادو در مادرید

آثار هنری شامل  ۲۰۰۰ تصویر چاپی، ۱۰۰۰ عدد سکه و نشان و ۲۰۰۰ عدد آثار زینتی تاریخی بجزء تابلوهای نقاشی در آن موجود میباشد .

پارک گوئل در بارسلونا

پارک گوئل در بارسلونا

پارک گوئل پارک مصنوعی و انتزاعی که ساخت آن از سال ۱۹۹۰ آغاز گردید. در این سال بود که ایوسبی گوئل، کارآفرین ثروتمند اسپانیایی، زمینی بزرگ پر از درخت را خریداری کرد .

پارک گوئل بارسلونا

آنتونی گائودی می خواست در میان باغ شهری ، آن را تبدیل به پارک و چشم‌اندازی وخانه‌های مینیاتوری برای ثروتمندان بسازد .

پارک گوئل در بارسلونا

کلیسای سانتیاگو د کومپوستلا

کلیسای جامع کاتولیک ، کلیسای زیبای بزرگ که ترکیبی از ساختار اصیل معماری رومی میباشد . و در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت گردیده است .

درب ورودی غربی این کلیسا می‌توان اوج زیبایی ، جلوه هنر معماری‌های گوتیک و باروک را دید . قسمتی که 200 مجسمه رومانسک با هنرمندی تزیینات شده  قرار گرفته‌اند .

موزه و تئاتر دالی در فیگرس

موزه و تئاتر از سورئال‌ترین جاذبه‌های دنیا است . ساختمان قرمزرنگ قلعه ی مانند که بروی آن حجم‌ هایی مجسمه‌های مختلف عظیم‌الجثه مانند تخم‌مرغ‌ بناشده است .

موزه و تئاتر دالی در فیگرس

سالوادور دالی یکی از هنرمندان بزرگ‌ قرن 20 است . که مجموعه ی سورئال (فرا واقع‌ گرایانه )را در شهر زادگاهش، شهر فیگرس اسپانیا بنا گردیده است .

تئاتر قدیمی شهر در سال ۱۹۳۹ بر اثر آتش‌سوزی از بین رفت . سالوادور طی سال‌های ۱۹۶۱ تا ۱۹۷۴مشغول ساخت ، و تبدیل تئاتر شهر به خلق اثر خیالی گردید .

خیابان لا رامبلا در بارسلون

معروف ترین جاذبه های اسپانیا خیابان (La Rambla) که تمامی ساعت شبانه روز پر ازجمعیت میباشد . مراکز مختلف فرهنگی ، تئاترها و مغازه‌ها این خیابان برای گردشگران لذت بخش است .

قصر الحمرا گرانادا اسپانیا

قصر الحمرا گرانادا اسپانیا

به دستور سلطان نصرید قصر الحمرا در قرن 14 بنا گردید . این قصر که قسمتی از آن قلعه و قسمتی باغ است . در شهر گرانادا در فلاتی در جنوب اسپانیا  ساخته شده است .

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط