معروفترین موزه های آلمان

آشنایی با معروفترین موزه های آلمان

شرح

بازدید از موزه های آلمان

موزه های آلمان | کشور آلمان یکی از بزرگترین اقتصادهای قاره اروپا می باشد این کشور دارای تاریخی پر فراز و نشیبی در طول زمان بوده است . در سفر خود به کشور آلمان می توانید گذر تاریخ این کشور را در موزه ها مشاهده کنید . آلمان با بیش از 6200 موزه در کشور در زمینه های مختلف توانسته جایگاه ویژه ای در بین گردشگران و مردم محلی پیدا کند .

جالب است بدانید در آلمان حتی موزه ای جداگانه با مضمون خردل وجود دارد . با توجه به اینکه ممکن است در هر خیابان این کشور در شهر های مختلف شما با موزه های متعددی روبه رو شوید این سوال پیش می آید که کدام موزه ها باید در اولویت بازدید قرار بگیرند . با ما در ایلیا گشت همراه باشید تا تعدادی از موزه های معروف و پر بازدید کشور آلمان را برای شما معرفی کنیم .

موزه های آلمان

موزه ملی آلمان

موزه ملی آلمان را می توان یکی از مهمترین موزه های این کشور دانست ، چرا که مضمون این موزه برمیگردد به تاریخ هزاره اول آلمان و شما اگر به دنبال تاریخ ابتدایی این کشور می گردید این موزه می تواند انتخاب خوبی  برای بازدید شما باشد و موزه ملی آلمان در شهر نورنبرگ قرار گرفته است . از آثاری که شما می توانید در این موزه پیدا کنید شامل نقاشی ها ، مجسمه‌، پارچه و صنایع‌دستی، ادوات نظامی و وسایل مهندسی ابتدایی می‌شود .

موزه مرسدس بنز

حتما بازدید از این موزه را در اولویت گردش خود بگذارید چرا که حتی گردشگرانی که علاقه به موضوع خودرو ندارند در بازدید از این موزه  شگفت زده می شوند . موزه مرسدس بنز دارای یک فضای 16500 متری در 9 طبقه  می باشد و از ابتدایی ترین وسیله ها ساخت این کمپانی تا به روز ترین آن ، که در موزه قرار گرفته اند می توانید دیدن کنید .

موزه مرسدس بنز

موزه آلمان

در موزه آلمان که در شهر مونیخ قرار گرفته است شما آثار تاریخی کمتری پیدا می کنید . دلیلی که این موزه را از موزه های دیگر متمایز کرده است این است که این موزه تمرکز خود را بر روی علم فیزیک ، فناوری ، ستاره شناسی و نجوم قرار داده است . موزه آلمان در یک فضای 25000 هزار مترمربعی  و در 5 طبقه مجزا تشکیل شده است .

یکی دیگر از ویژگی های این موزه دارا بودن کارگاه های  آموزشی برای کودک ها و بزرگسالان می باشد و در زمان بازدید از این موزه می توانید در زمینه فیزیک و دیگر شاخه های علم نجوم کارهای پژوهشی نیز انجام بدهید .موزه آلمان در 5 بخش متفاوت ( علوم طبیعی، انرژی، ارتباطات، علوم انسانی و حمل‌ونقل ) تشکیل شده است و انتخاب مناسبی برای بازدید شما از این موزه می تواند باشد .

موزه آلمان

موزه نئاندرتال

موزه نئاندرتال یک موزه باستانی بسیار جالبی می باشد که در 12 کیلاومتری شهر دوسلدورف و در دره نئاندر واقع شده است . این منطقه را می توان خانه نژاد های نئاندرتالی که در سال 1856 کشف شد دانست . این موزه در زمینه نمایش  سیر تکامل انسان تمرکز کرده است و در بازدید از این موزه می توانید از سیر تکاملی نئاندرتال تا انسانهای امروزی را مشاهده کنید . این موزه از قسمت های دیگری که شامل پارک باستان‌شناسی، یک کارگاه آموزشی برای آشنایی با عصر حجر، مرکز نمایش‌های هنری و یک محوطه‌ی بازی عصر یخبندان تشکیل شده است .

موزه نئاندرتال

موزه بین‌ المللی دریانوردی

موزه بین المللی دریانوردی یک انتخاب بسیار جالب برای کسانی که به دریانوردی و کشتی ها علاقه دارند می تواند باشد . اشیا و آثار داخل این موزه به لطف کلکسیونر معروف  پیتر تام (Peter Tamm)که از سن 6 سالگی مشغول به جمع آوری آنها بوده تشکیل شده و شامل ، بیش از 40000 آثار تاریخی از قبیل نقشه‌ها، کشتی‌های کوچک، آثار هنری مرتبط با دریانوردی، لباس‌های متعدد نیروهای دریایی  می شود . یکی از آثار تاریخی جالب در این موزه یک کشتی 3000 ساله است ، در سفر به کشور آلمان حتما از این موزه دیدن بفرمایید .

موزه بین المللی دریا نوردی

موزه تاریخ طبیعی

موزه تاریخ طبیعی آلمان که با نام Museum für Naturkunde شناخته می شود جایگاه ویژه ای بین گردشگران و علاقه مندان به دنیای دایناسورها دارد . این موزه دنیای متفاوتی برای کودکان نیز می باشد ، بیش از 30000 آثار کشف شده از بقایای دایناسورها و پرندگان منقرض شده در این موزه جمع آوری شده است . از بقایای معروف که در اینجا قرار دارند می توان به ببر تاسمانی ،و یک دایناسور تی‌ رِکس (T-Rex) اشاره کرد .

موزه تاریخ طبیعی آلمان

موقعیت هتل

کشور: آلمان
شهر: مونیخ

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک