معروفترین میدان بارسلون

آشنایی با بزرگترین میدان بارسلون

شرح

آشنایی با بزرگترین میدان بارسلون اسپانیا ، یکی از بزرگترین میدان های شهر بارسلون که جاذبه های معروف و بسیار زیبای و تاریخی در خود جا داده است، از جمله این جاذبه ها می توان : به یکی از معروفترین آن، آب نمای جادویی میدان بارسلون اشاره کرد که فاصله آن با خطوط متروی متعدد ، قطار و خطوط اتوبوس رانی را به بخش‌های دیگر شهر متصل کرده است .

تاریخچه ی میدان بزرگترین بارسلون اسپانیا

شروع ساخت این میدان توسط یوسپ آمارگوس در سال 1915 آغاز به کار شد و البته بعد از تکمیل نقشه به یک سری دلایل سیاسی پروژه این میدان توسط ( آنتونی داردر ای مارسا ) به پایان رسید . جالبه بدونید فرهنگ و روحیات مردمان اسپانیا خیلی به ایرانی ها نزدیک است ، شباهت های زیادی دارند چه از نظر ظاهری و فرهنگ غذایی و …. مردمان شاد و سرزنده ای دارد و کاملا  می توان با یک نگاه کلی به شهر های اسپانیا متوجه این موضوع شد . هم اکنون با ایلیاگشت همراه باشید تا با سایر جاذبه های میدان اسپانیا آشنا شوید .

جاذبه‌ های بزرگترین میدان بارسلون

اگر کمی پیش برویم آشنایی با بزرگترین دهکده عجیب ( پوبله اسپانیول ) که با خانه هایی گوناگون برای نمایش سبک معماری و بخش های مختلف اسپانیا آشنا میشوید . و یکی از دلایل اصلی بازدید میدان اسپانیا که در مرکز شهر بارسلون واقع شده ، فواره جادوئی مونجوئیک، کازامیلا و موزه ملی ( هنر پالائوی کاتالونیا ) است که به نمایش گذاشته اند و به طرز شگفت انگیزی بر افراشته است . هنگام شب در آن محوطه کافه ها ، مغازه های صنایع دستی و موزه هنر به نمایش میگذارند .

فواره جادویی مونجوئیک

یکی از زیباترین و دیدنی ترین جاذبه های میدان بزرگ بارسلون که فواره مونجوئیک نام دارد و مردم بصورت رایگان از آن دیدن میکنند یک نمایش فوق العاده زیبا و جذابی همراه با موسیقی برگزار میشود و هرگز نباید آن را از دست بدهید. نماد آب نما به عنوان اهمیت دریا ، و رودخانه در اسپانیا شکل مذهبی و قهرمانی و هنری را به خود جلب کرده . توجه داشته باشید که بارسلون یکی از برترین آب نمای جادویی که درمواقع شب های خاصی برگزار میکند و باید قبل از سفر حتما از آنجا دیدن کنید .

کازا میلا میدان بارسلون

همچنین در بالای مونجوئیک یک بار به نام ( کازا د میگدیا ) وجود دارد که با مناظری زیبا میتوان از بالا به آن تماشا کرد . اگر قصد پیاده روی در بزرگترین میدان بارسلون را دارید توصیه میشود که حتما باید با تاکسی رفت ، و یکی دیگر از ایده‌های خوب رستوران های متعددی در مرکز تجاری لاس آرناس وجود دارد که نمای شگفت انگیزی از بالای مونجوئیک میتوان بهره برد . و درانتخاب غذا تنوع زیادی در لاس آرناس وجود دارد که به پایان بردن روزتان کمک میکند . 

موزه ملی هنر پالائوی کاتالونیا

موزه ملی هنر کاتالونیا (به کاتالان: Museu Nacional d’Art de Catalunya) به اختصار MNAC موزه‌ای از آثار هنری کاتالان واقع در بارسلون کاتالونیا است. این مکان برای نمایشگاه جهانی ۱۹۲۹ میلادی ساخته شد و در ۱۹۹۰ میلادی به محلی برای موزه تغییر کاربری داد.این موزه ی زیبا و بزرگ در بزرگترین میدان بارسلون قرار گرفته و توریست ها و بازدیدکنندگان زیادی دارد.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط