میدان بارسلون

آشنایی با بزرگترین میدان بارسلون

شرح

تاریخچه ساخت آب نمای بارسلون

تاریخچه ساخت آب نمای بارسلون

آشنایی با بزرگترین میدان بارسلون | میدان اسپانیا ، یکی از بزرگترین میدان بارسلون که جاذبه های معروف و بسیار زیبای داشته یکی از معروفترین آن آب نمای جادویی است . این میدان با خطوط متروی متعدد ، قطار و خطوط اتوبوس رانی را به بخش‌های دیگر شهر متصل کرده است . شروع ساخت این میدان توسط یوسپ آمارگوس در سال 1915 آغاز به کار شد و البته بعد از تکمیل نقشه به یک سری دلایل سیاسی پروژه این میدان توسط ( آنتونی داردر ای مارسا ) به پایان رسید . جالبه بدونید فرهنگ و روحیات مردمان اسپانیا خیلی به ایرانی ها نزدیکه ، شباهت های زیادی دارند از نظر ظاهری و فرهنگ غذایی و …. مردمان شاد و سرزنده ای داره و کاملا میشه با یک نگاه به کل شهر متوجه شد . هم اکنون با ایلیاگشت همراه باشین تا با سایر جاذبه های میدان اسپانیا آشنا شوید .

فواره جادویی مونجوئیک

فواره جادویی مونجوئیک بارسلون

یکی از زیباترین و دیدنی ترین جاذبه های شهر بارسلونا که فواره مونجوئیک نام دارد و مردم بصورت رایگان از آن دیدن میکنند یک نمایش فوق العاده زیبا و جذابی همراه با موسیقی برگزار میشود و هرگز نباید آن را از دست بدهید. نماد آب نما به عنوان اهمیت دریا ، و رودخانه در اسپانیا شکل مذهبی و قهرمانی و هنری را به خود جلب کرده . توجه داشته باشید که بارسلون یکی از برترین آب نمای جادویی که درمواقع شب های خاصی برگزار میکند و باید قبل از سفر حتما از آنجا دیدن کنید .

جاذبه‌ های میدان اسپانیا

جاذبه‌ های میدان اسپانیا

اگر کمی پیش برویم آشنایی با بزرگترین دهکده عجیب ( پوبله اسپانیول ) که با خانه هایی گوناگون برای نمایش سبک معماری و بخش های مختلف اسپانیا آشنا میشوید . و یکی از دلایل اصلی بازدید میدان اسپانیا که در مرکز شهر بارسلون واقع شده موزه ملی ( هنر پالائوی کاتالونیا ) است که به نمایش گذاشته اند و به طرز شگفت انگیزی بر افراشته است . هنگام شب در آن محوطه کافه ها ، مغازه های صنایع دستی و موزه هنر به نمایش میگذارند .

کازا د میگدیا

کازا د میگدیا در اسپانیا

همچنین در بالای مونجوئیک یک بار به نام ( کازا د میگدیا ) وجود دارد که با مناظری زیبا میتوان از بالا به آن تماشا کرد . اگر قصد پیاده روی در میدان اسپانیا را دارید توصیه میشود که حتما باید با تاکسی رفت ، و یکی دیگر از ایده‌های خوب رستوران های متعددی در مرکز تجاری لاس آرناس وجود دارد که نمای شگفت انگیزی از بالای مونجوئیک میتوان بهره برد . و درانتخاب غذا تنوع زیادی در لاس آرناس وجود دارد که به پایان بردن روزتان کمک میکند . 

موقعیت هتل