تصاویری از فرانسه

کاووش درنرماندی فرانسه برای یافتن تاریخ

شرح

نرماندی

منظره کاووش نرماندی در فرانسه

کاووش درنرماندی فرانسه برای یافتن تاریخ | نرماندی یا نورماندی به زبان فرانسه در منطقه جغرافیایی واقع در شمال غربی فرانسه میگویند که از لحاظ کشاورزی منطقه ای بسیار غنی و محل دامداری و تهیه لبنیات میباشد . در قرن نهم این منطقه توسط وایکینگ ها مستعمره بوده و نام نرماندی از مردان اسکاندیناوی باستانی گرفته شده است . همانطور که جاذبه های نرماندی را بررسی خواهیم کرد ، از میان تاریخچه هایی از جنگ ها و ساختمان های با شکوه و باغ های تجملاتی و همچنین غذاهای خاصی را که به جشن های خود اختصاص میدهند که مهمترین آنها پنیر ، پودینگ سیاه ، و میگو میباشد . برای اطلاعات بیشتر با ایلیاگشت همراه باشین .

مونت سنت میشل – نرماندی

مکان تاریخی فرانسه

مکان‌های تاریخی فرانسه بسیار مشهور و متعلق به زمانهای گوناگون است . در واقع اغلب گردشگران نمی دانند با دیدن آنها از کجا شروع کنند . این مقاله به شما کمک خواهد کرد که در سفر بعدی به فرانسه ، به سراغ مهمترین جاذبه‌های تاریخی بروید . که یکی ازآنها کلیسای مونت سنت پیشل برای قرن‌هاست که یک مقصد مذهبی مهم به شمار می‌آید . به این مکان به دستورمیکائیل ، فرشته مقرب الهی گفته میشود . مکانیست که در خلیج بریتانی و نرماندی در روزهایی که مد دریا بالا است ، با یکدیگر ادغام می‌شوند و یک پل سبک عبوری به اقیانوس اجازه می‌دهد که اطراف آن جریان داشته باشد .

گورستان زیرزمینی

گورستان زیرزمینی فرانسه

این گورستان زیر زمینی ۲۰ متر زیر زمین مخفی شده و از راه‌های باریک و مسیرهای تنگ ، پر پیچ و خم قرن‌ها پیش در معادنی ساخته شد است . اینجا قلمرو مردگان و برای بازدید از قبرستان 45 دقیقه طول میکشد . استخوان‌های موجود در استودان به شکلی نسبتاً ترسناک به روی هم چیده شده اند و جاذبه های فراوانی برای تماشا در آن وجود دارد .

قلعه ویلاندری

قلعه ویلاندری فرانسه

ژان برتون ، وزیر اقتصاد دربار فرانسه در سال 1532 میلادی مالکیت قدیمی ویلاندری را بدست گرفت و باتمام سرمایه های خود اقدام به تخریب ساختمان های موجود کرد و نمادی از سبک زندگی رنسانس فرانسه این بنا را ساخت . سقف معروف به سبک اسپانیایی و و غذاخوری حال و هوای شرقی دارد .

تماشاخانه نیم – جنوب فرانسه

تماشاخانه فرانسه

این تماشاخانه دارای دو سطح است و اتاقک‌های سقف دار اطراف آن با ۶۰ طاق سنگی پوشیده شده‌اند ، در سال‌های امپراطوری ، بازی های سنتی روم باستان آنجا برگزار میشد و نمای بیضی ‌شکل این آمفی‌تئاتر واضح و روشن به نمایش‌های در حال اجرا از سکوهای نیم به نظاره می‌نشستند . با رواج مسابقات گاوبازی ، این تماشاخانه بار دیگر کارکرد اصلی خود را بازیافت. تا همین امروز، مسابقات گاوبازی در این آمفی‌تئاتر برگزار می‌شود .

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط