گذرگاه یوروپورت روتردام 

شرح

گذرگاه یوروپورت روتردام ،سد طوفان عظیم یکی از بزرگترین سازه های متحرک روی زمین است که هر بازوی از بنای واشنگتن بلندتر است . این یکی از بزرگترین سازه های متحرک جهان ، Maeslant مانع افزایش طوفان است که از بندر روتردام محافظت می کند.پورت بزرگ روتردام نیمی از محدوده شهر معادل 247 کیلومتر مربع را در بر می گیرد، بسیای از آن توسط گذرگاه یوروپورت به کار گرفته می شود، یک مجموعه بزرگ که به عنوان گیت ورودی اروپا شناخته می شود.

این سد در سال 1997 پس از چندین سال ساخت به پایان رسید ، به عنوان بخشی از یک پروژه زیرساختی در مقیاس بزرگ که توسط دولت هلند آغاز شده بود ، به عنوان راهی برای بازسازی کل خط ساحلی در کنار دلتای راین تصور می شد. اکثر جمعیت هلند در این دلتای و یا اطراف آن زندگی می کنند .

این ماشین عظیم از دو بازوی بزرگ در هر طرف مسیر آبراه تشکیل شده است که می توانند در موقعیت خود شناور شوند و سپس غرق شوند. این اندازه بزرگ بازوها است که میسلان را چنان چشمگیر می کند که خشک می شود: هر کدام تقریباً 800 فوت طول دارند (بیش از 200 فوت از بنای واشنگتن بلندتر است) و با بزرگترین اتصالات توپ در جهان به سرزمین اصلی وصل شده است که هر کدام بیش از 30 فوت در آن قرار دارند. قطر

یوروپورت، به عنوان بخشی از یک تور قایقرانی، محیط جذابی برای دیدنی های روتردام است و حرکت با قایق از نقاط مختلف روتردام، غالبا در ادامه تورهایی در دیگر نقاط شهر، از جمله گزینه های توریستی است.

به علاوه ی کشتی های زیبای بی شمار، شما تا مایلها، اسکله ها و انبارهایی می بینید که برای سرویس دادن به شلوغ ترین گیت دنیا ساخته شده اند .

یکی از محبوبترین سفرها از Maeslantkerin نزدیک Hoek van Holland شروع می شود و شامل بازدیدی نزدیک از بزرگترین جاذبه های روتردام “سیل گیر” شهر است . گردشهای عصر گاهی هم با وجود مناطق مشهوری چون پل اراسموس، که به طور خارق العاده ای با لامپهای بزرگ روشن شده است، می توانند سرگرم کننده باشند .

هوک وان هلند ، بندری که دارای مرحله مطابق سرویس کشتی سازی هارویچ هوک ون هلند است ، Stena Line حداکثر 14 بار در هفته قایقرانی می کند . راه آهن هوک ون هلند (همچنین به آن Hoekse Lijn گفته می شود) خط ریلی پیشین و خط ترانزیت سریع فعلی مترو روتردام بین Schiedam و Hoek van Holland در امتداد Nieuwe Maas ، در غرب هلند است. این خط همچنین یک راه آهن مهم حمل بار روتردام  است. طول آن 24 کیلومتر (15 مایل) است.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک