باشگاه گلف امارات

معرفی باشگاه گلف امارات

شرح

باشگاه گلف امارات

امارات متحده عربی ، کشوری است در جنوب غربی قارهٔ آسیا و در شرق شبه جزیره عربستان ، در خاورمیانه که از جنوب با قطر و عربستان سعودی، از شرق با عمان و از شمال با خلیج فارس همسایه است. امارات متحده عربی کشور کوچکی است؛ اما مکان‌های جذاب بسیاری برای بازدیدکنندگان دارد که هر کسی را عاشق خود می‌کند. از ساختمان‌های مدرن گرفته تا مراکز فرهنگی؛ از هر موضوعی در امارات، چیزی حتی کوچک پیدا می‌کنید. این چیزی است که امارات متحده عربی را به یکی از پرطرفدارترین مقاصد گردشگری جهان تبدیل کرده است.یکی از تفریحات دبی که از خاص‌ترین آن‌ها نیز محسوب می‌شود باشگاه گلف دبی است که عنوان اولین زمین گلف چمن را در خاورمیانه دارد.

این مجموعه تفریحی بر بالای یک تپه ساخته شده و بسیار وسیع، لوکس و منحصر به فرد محسوب می‌شود، که شهرتی جهانی را در این زمینه برای خود کسب کرده است. باشگاه گلف دبی در سال 1988 میلادی افتتاح شد و این امکان را برای گردشگران به وجود آورده که شما بتوانید در هر ساعتی چه در روز و چه در شب به این باشگاه مراجعه کنید و از گلف بازی کردن در زمین‌های استاندارد مجموعه لذت ببرید.

امکانات باشگاه

دو زمین چمن برای بازی وجود دارد که هر کدام طبق اصول جهانی 18 حفره دارند و تمام آن‌ها چمن شده تا بازی‌ها به خوبی در زمین‌ها صورت بگیرد.‌ اما اگر بازی گلف را تجربه نکرده‌اید نگران نباشید، چرا که بهترین آموزش‌ها در دوره‌های مختلف توسط مربیان جهانی به شما داده می‌شود که تجربه و آموزه‌ای جدید را در اختیارتان می‌گذارد. رستوران، فروشگاه مخصوص لوازم گلف، زمین بازی تنیس، اسکواش و بدن‌سازی و مدرسه بروز گلف از بخش‌های دیگر باشگاه گلف دبی محسوب می‌شوند که اگر علاقه داشته باشید می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

حداقل سه مورد از 100 زمین گلف برتر دنیا در شهر دبی امارات متحده عربی قرار دارد و سایر زمین ها هم با امکانات فوق العاده لوکس و مجللی که به بازدیدکنندگان ارائه می کنند تجربه ای فراموش نشدنی از گلف ارائه می کنند. بسیاری از باشگاه های گلف دبی  دارای بالاترین استانداردها هستند و از همین رو، بارها میزبان رویداد و مسابقات بین المللی و معتبر گلف بوده اند.

در واقع، می توان دبی را یکی از بهترین شهرها برای گلف دوستان و علاقه مندان به گلف برشمرد. تنوع و کیفیت زمین ها و باشگاه های گلف دبی بسیار استثنائی و فوق العاده است و بسیاری از بازیکنان حرفه ای گلف برای تمرین و مسابقه به دبی سفر می کنند. موضوع دیگر سرویس دهی و خدماتی است که به مشتریان ارائه می شود. اهالی دبی و اماراتی ها به خوبی نشان داده اند که در زمینه سرویس دهی و خدمات رفاهی حرفِ اول را می زنند و این موضوع را بارها در زمینه هتلداری، تفریحگاه ها و تفرجگاه های ساحلی اثبات کرده اند. از همین رو، بازدیدکنندگانی که به بهترین باشگاه های گلف دبی مراجعه می کنند از بهترین خدمات و سرویس دهی برخوردار می شوند و بهترین تجربه بازی گلف را خواهند داشت.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط