قلعه‌ی ادینبورگ اسکاتلند

معرفی قلعه‌ی ادینبورگ اسکاتلند

شرح

قلعه‌ی ادینبورگ اسکاتلند

اسکاتلند را می توان با روش های بی شمار مختلف کشف و جستجو کرد، که هر یک با ماجراجویی از کشف با تجارب غنی فراموش نشدنی است. شما می توانید قلعه ها و صحنه های افسانه ای را که در آن قبیله ها به شدت با هم مبارزه می کردند، مراحل زندگی پادشاهان افسانه ای و ملکه ها را دنبال کنید، یا مسیرهای ادبی را که توسط افرادی مانند رابین برنز و سر والتر اسکات سرازیر شده بود دنبال کنید. یکی دیگر از جاذبه های اسکاتلندی قلعه‌ی ادینبورگ نام دارد.

قلعه ادینبورگ مشرف به شهر قدیمی ادینبورگ در کشور اسکاتلند واقع شده است و به عنوان یک جاذبه گردشگری تاریخی این کشور شهره است، ادینبورگ در سواحل شرقی اسکاتلند واقع شده است و دارای یک قلعه سنگی متعلق به قرن دوازدهم میلادی می باشد، اما باستان شناسان قدمت سنگهای استفاده شده در این قلعه را تا قرن 2 میلادی تخمین زده اند. این قلعه از حدود قرن دوازدهم میلادی تاثیر به سزایی در جنگهای مختلف مربوط به اسکاتلند و بریتانیا و تصمیم گیری های سیاسی آنها داشته است، اما از اوایل قرن 19 به تدریج از یک پادگان و زندان تبدیل به یک جاذبه توریستی شد.

ویژگی های قلعه‌

هر سال میلیونها گردشگر از این قلعه دیدن میکنند که در فهرست میراث جهانی یونسکو نیز ثبت شده است. قلعه‌ی ادینبورگ در اسکاتلند یکی از مکان‌هایی است که بیشتر از جاهای دیگر در آن وجود روح گزارش شده است. این قلعه که رو به شهر ادینبورگ قرار دارد، دارای چندین سیاهچال است که در طول قرن‌ها محل شکنجه و قتل هزاران زندانی بوده است. انحصار وزارت جنگ بر قلعه تنها در سال 1923 پایان یافت، زمانی که ارتش به طور رسمی به توپخانه ی جدید ردفورد منتقل شد.

با این حال قلعه همچنان با ارتش مرتبط است. هنوز هم که هنوز است نگهبانان هنگام باز شدن قلعه، در برابر دروازه‌ی آن می ‌ایستند تا از افتخارات اسکاتلند محافظت کنند.  ورود به قلعه از طریق یک پل متحرک و یک خندق قدیمی از یک گردشگاه پهناور از اسپلنورد است جایی که در آن هر آگوست یک تاتو نظامی معروف ادینبورگ برگزار می شود.

در عوض، شما  های برنزی از قهرمانان افسانه ای ویلیام والاس و رابرت بروس را که هر دو آنها با انگلیس جنگیدند و شکست خوردند را، میبینید. این قلعه پربازدیدترین جاذبه‌ی کشور اسکاتلند محسوب می‌شود. اگر در ماه دسامبر از این مکان بازدید کنید، می‌توانید به موزیکی که توسط شاه جیمز پنجم در طول رویدادهای موسیقی نواخته می‌شد، گوش فرا دهید.

برای رسیدن به قلعه‌ی مذکور می‌توانید با استفاده از اتوبوس یا قطار به سمت آن سفر کنید. از آنجایی که این قلعه در مرکز شهر واقع شده‌ است، دسترسی به آن به سادگی امکان‌پذیر خواهد بود. اگر هنوز هم دوست دارید یک تجربه بی نظیر همراه با خوف و هیجان را داشته باشید در سفری به اسکاتلند به قلعه‌ ادینبورگ بروید.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک