کافه های پیزا

در بهترین کافه های پیزا قهوه بنوشید

شرح

معرفی کافه های توسکانی

معرفی کافه های توسکانی

در بهترین کافه های پیزا قهوه بنوشید | اگر قصد دارید به ایتالیا سفر کنید بد نیست در مورد فرهنگ و آداب قهوه خوردن ایتالیایی‌ها و کافه های پیزا که در ناحیه ی توسکانی قرار دارد با طرز تهیه انواع قهوه ها آگاه شوید . ایتالیایی‌ها کاپوچینو ، کافه لاته یا هر نوع قهوه‌ای که با شیر تهیه شود را فقط صبح‌ها می‌نوشند . و معمولا برای رفتن به کافه با هزینه کم در حالت ایستاده میل میکنند ، کافه‌های جذاب فراوانی در پیزا وجود دارند که انتخاب را برای توریست ها سخت میکند . سفارش دادن قهوه در ایتالیا یادتان باشد که همراه غذا نباشد معمولا تایم صبح با شیرینی کروسال نوش جان میکنند . در ادامه مطالب با ایلیاگشت همراه باشین .

کافه سالسا

کافه سالسا در پیزا

در حال حاضر قدیمی‌ترین و شاید بهترین شیرینی فروشی شهر پیزا کافه سالسا نام دارد . در سال ۱۸۹۸ در شهر تورین افتتاح شد ، گزینه‌ خوبی را در زمینه‌ی شیرینی ، شکلات و بستنی ارائه می‌دهد . قهوه محبوب ایتالیاها اسپرسو هستش ومعمولا شامل یک شات قهوه است . طرز تهیه آن مقداری دانه قهوه آسیاب شده با آب سرد دم میکنید و در یک فنجان کوچک و معمولا تلخ سرو میشود . از بهترین شکلات یا خلاقیت‌های خوشمزه‌ دیگر را به خانه ببرید و نوش جان کنید .

کافه لیلا

در کافه لیلا قهوه بنوشید

جایی که می‌توانید از شلوغی شهر به آن پناه ببرین کافه لیلاست که در پیزا قرار دارد . منوی بین‌المللی این کافه شامل برگرهای خوشمزه ، انواع سوپ ، سالاد ، ساندویچ ، فلافل و… میباشد . دیوارنگاری‌های کافه اثر هنرمندی گرجی به نام TamOonz است .  قابل ذکر است که در این کافه لیلا حتما پنفورته (کیک رایج توسکانی) را امتحان کنید .

کافه  Gabriadze

کافه زیبا  Gabriadze

کافه Gabriadze واقع در پیزا سه اتاق و یک تراس تابستانی دارد که مشرف بر آب‌انبار باستانی و برج ساعت است . نقاشی‌ها و پوسترهای آن روی دیوارها حک شده . در واقع این کافه زیبا بخشی از مجموعه Gabriadze است. نمای از مجسمه‌ساز، نمایشنامه‌نویس ، کارگردان فیلم و تئاتر ، نویسنده و نقاش بود ؛ کسی که برج ساعت و این کافه را طراحی کرده است .

پرلا کافه

پرلا کافه

موقعیت مکانی کافه پرلا برای بسیاری از مهمانان حائزه اهمیته ، چرا که برای تماشای غروب خورشید ، برای نوشیدنی خنک ، موسیقی دلنشین و برای کسب آرامش و یا از دور شدن هیاهوی شهر به آنجا میروند . نوشیدنی های عالی این کافه به شدت پیشنهاد میشود . دلیل بیشتر مهمانان که این کافه را دوست دارند ایت است که در کنار دریای شهر پیزا مارینا واقع شده است . 

موقعیت هتل