کافه های پیزا

در بهترین کافه های پیزا قهوه بنوشید

شرح

اگر قصد دارید به ایتالیا سفر کنید بد نیست در مورد فرهنگ و آداب قهوه خوردن ایتالیایی‌ها و کافه های پیزا که در ناحیه ی توسکانی قرار دارد با طرز تهیه انواع قهوه ها آگاه شوید. ایتالیایی‌ها کاپوچینو، کافه لاته یا هر نوع قهوه‌ای که با شیر تهیه شود را فقط صبح‌ها می‌نوشند. و معمولا برای رفتن به کافه با هزینه کم در حالت ایستاده میل میکنند، کافه‌های جذاب فراوانی در پیزا وجود دارند که انتخاب را برای توریست ها سخت میکند. سفارش دادن قهوه در ایتالیا یادتان باشد که همراه غذا نباشد معمولا تایم صبح با شیرینی کروسال نوش جان میکنند. در ادامه مطالب با ایلیاگشت همراه باشید.کافه های پیزا

کافه سالسا       

کافه سالسا در پیزا

 در حال حاضر قدیمی‌ترین و شاید بهترین شیرینی فروشی شهر پیزا کافه سالسا نام دارد. در سال ۱۸۹۸ در شهر تورین افتتاح شد، گزینه‌ خوبی را در زمینه‌ی شیرینی، شکلات و بستنی ارائه می‌دهد. قهوه محبوب ایتالیاها اسپرسو هستش ومعمولا شامل یک شات قهوه است. طرز تهیه آن مقداری دانه قهوه آسیاب شده با آب سرد دم میکنید و در یک فنجان کوچک و معمولا تلخ سرو میشود. از بهترین شکلات یا خلاقیت‌های خوشمزه‌ دیگر را به خانه ببرید و نوش جان کنید.

کافه لیلا

کافه لیلا یکی از کافه های پیزا است. جایی که می‌توانید از شلوغی شهر به آن پناه ببرین کافه لیلاست که در پیزا قرار دارد. منوی بین‌المللی این کافه شامل برگرهای خوشمزه، انواع سوپ، سالاد، ساندویچ، فلافل و… میباشد. دیوارنگاری‌های کافه اثر هنرمندی گرجی به نام TamOonz است.  قابل ذکر است که در این کافه لیلا حتما پنفورته (کیک رایج توسکانی) را امتحان کنید.

 کافه لیلا

کافه  Gabriadze

کافه Gabriadze واقع در پیزا سه اتاق و یک تراس تابستانی دارد که مشرف بر آب‌انبار باستانی و برج ساعت است . نقاشی‌ها و پوسترهای آن روی دیوارها حک شده. در واقع این کافه زیبا بخشی از مجموعه Gabriadze است. نمای از مجسمه‌ساز، نمایشنامه‌نویس، کارگردان فیلم و تئاتر ، نویسنده و نقاش بود؛ کسی که برج ساعت و این کافه را طراحی کرده است.

کافه زیبا  Gabriadze

پرلا کافه

از دیگر کافه های پیزا پرلا کافه است. موقعیت مکانی کافه پرلا برای بسیاری از مهمانان حائزه اهمیته، چرا که برای تماشای غروب خورشید، برای نوشیدنی خنک، موسیقی دلنشین و برای کسب آرامش و یا از دور شدن هیاهوی شهر به آنجا میروند. نوشیدنی های عالی این کافه به شدت پیشنهاد میشود. دلیل بیشتر مهمانان که این کافه را دوست دارند ایت است که در کنار دریای شهر پیزا مارینا واقع شده است. 

پرلا کافه

موقعیت هتل

کشور: ایتالیا
شهر: پیزا

دیدنی‌های نزدیک