ساختمان موزیکال درسدن آلمان

ساختمان موزیکال درسدن آلمان

شرح

معرفی ساختمان موزیکال درسدن آلمان

آلمان کشوری مدرن با طبیعتی سرسبز در اروپا واقع شده است. آلمان یکی از کشورهای زیبای اروپایی برای گردشگری میباشد. مناطق دیدنی زیبا در آلمان فراوان‌اند. گردشگران می‌توانند در این کشور مسیرهای جذابی را برای خود برگزینند و از تنوع طبیعی، فرهنگی، ورزشی و هنری این کشور لذت ببرند. اگر از آن دسته از آدم‌های ماجراجو هستید و به دنبال مقاصد هیجان‌انگیزی می‌گردید، پیشنهاد ما به شما سفر به شهر درسدن آلمان و بازدید از ساختمان موزیکال درسدن آلمان است.

این شهر دیدنی‌های زیادی دارد اما یکی از جالب‌ترین دیدنی‌های این شهر ساختمان موزیکال زیبا است. ساختمانی که در باران موسیقی می‌نوازد. گوش دادن به موسیقی می‌تواند سرگرم کننده باشد، اما آیا ممکن است شما را سالم‌تر کند؟ موسیقی می‌تواند منبعی از لذت و خوشنودی باشد، اما تحقیقات نشان می‌دهد فواید روانشناسی دیگری نیز دارد. این باور که موسیقی می‌تواند روی افکار، احساسات و رفتارهای شما اثر بگذارد، چندان عجیب نیست.

ساختمانی که با بارش باران شروع به نواختن می کند

موسیقی می‌تواند به کاهش و مدیریت استرس کمک کند. گوش دادن به موسیقی ملایم و آرامش بخش می‌تواند روشی موثر در غلبه بر استرس باشد و این چیزی است که علم هم آن را ثابت کرده. موسیقی پخش شده، نقش مهمی در بهبود خلق و خو دارد. پس بهتر است وقتی به این شهر سفر می‌کنید، آرزوی باران را داشته باشید.

توریست‌ها در درسدن می‌دانند چه زمانی به این شهر بیایند تا ساختمان شروع به نواختن کند و گردشگران لذت ببرند. وقتی هوا ابری می‌شود، گردشگران به دنبال سرپناهی هستند که از باران‌های سیل‌آسا در امان باشند. اما درست در همین لحظه این ساختمان بسیار گوش‌نواز می‌شود. برای همین گردشگران زیادی خودشان را در باد و باران به جلوی ساختمان موزیکال درسدن آلمان می رسانند تا این موسیقی گوش نواز را بشنوند.

سیستم پیچیده ی ناودان ساختمان موزیکال درسدن

سیستم پیچیده ی ناودان های ساختمان موزیکال درسدن آلمان طوری است که در هنگام بارندگی کل این ساختمان رنگی و زیبا را به ابزار موسیقی تبدیل می کند. Neustadt Kunsthofpassage نام محله ای هنری در درسدن آلمان است که به حیاط عناصر هنری معروف است و توسط هنرمندانی چون آنت پال، کریستوفر روسنر و آندره تمپل (مستاجران این ساختمان) طراحی و ساخته شده است.

این دیوار آبی رنگ، با قیف ها، مخروط ها و دودکش های بزرگ شیار دار پوشانده شده است و یکی از عجیب ترین و جذاب ترین جاذبه های این منطقه ی دانشجویی در شهر جدید درسدن می باشد.  هنگامی که در این شهر باران می بارد، این دیوار به کمک وسایلی که بر روی آن نصب شده است، موسیقی باران را می نوازد و قیف ها در آن تبدیل به یک آلت موسیقی می شوند.

این موسیقی نواخته شده الهام گرفته از قطعه ی ماشین روب گلدبرگ می باشد که بارش باران را به یک سمفونی ارکستر تماشایی تبدیل کرده است. این خانه بخشی از پروژه ی عناصر حیات است که در آلمان ساخته شده و توریست های زیادی را جذب می کند. این خانه بخشی از پروژه‌ عناصر حیات است که در آلمان ساخته شده و توریست‌های زیادی را جذب می‌کند. این ساختمان یکی از جالب‌ترین ساختمان‌های آلمان است.

موقعیت هتل

کشور: آلمان

دیدنی‌های نزدیک