شهربازی دریم ورلد بانکوک

شهربازی دریم ورلد بانکوک

شرح

معرفی شهربازی دریم ورلد بانکوک

بانکوک پایتخت تایلند است و در کرانه شرقی رود چائو فرایا در نزدیکی خلیج تایلند واقع شده‌ است. این شهر به لطف آثار متعدد تاریخی و گردشگری به یکی از قطب‌های گردشگری آسیا تبدیل شده است. همه ساله ۱۶ میلیون نفر به این شهر آسیایی سفر می‌کنند و به همین دلیل یکی از شهر‌های توریستی جهان به شمار می‌رود. بانکوک هر آنچه شما از پایتخت کشوری مانند تایلند انتظار دارید را ارائه می‌دهد. سر و صدای زیاد، جمعیت بالا، جنب و جوش، هیجان، مکان‌های تاریخی، سنت و مدرنیته را می‌توان از جمله ویژگی‌های آن برشمرد. یکی از مهمترین جاذبه های توریستی بانکوک ، شهربازی دریم ورلد یا سرزمین رویایی می باشد که در اطراف شهر واقع شده است و با رفتن به آن می توانید بهترین روز سفر کودکانتان را بسازید.

جاذبه های توریستی شهربازی دریم ورلد بانکوک

این شهر بازی که مساحتی 160 هکتاری دارد در سال 1993 تاسیس شد که در آن امکاناتی مانند شهر برفی که می توانید در آن آدم برفی بسازید و برف بازی کنید، پیست اتومبیل رانی، کشتی وایکینگ ها، فرش پرنده، ترن هوایی، انواع قطار، تونل وحشت، سوپر اسپلش، تاب غول پیکر، گرند کانیون، طوفان شهربازی و بسیاری دیگر که امتحان آنها تجربه ای متفاوت در یک شهربازی تمام و کمال است.

وسایل تفریحی شهربازی دریم ورلد بانکوک

انواع بازی و وسایل تفریحی در دریم ورلد گرد هم آمده اند، بازی های هیجانی، آبی، فکری و انواع نمایش های موزیکال و سرگرم کننده همگی یک جا جمع شده اند تا یک روز کاملا شاد، پر از هیجان و آدرنالین را تجربه کنیم. در این شهربازی وسایل دیگری نظیر ترن موش سرعت، دهکده ی حیوانات، ماشین برقی، عمارت متروکه، تونل وحشت، قایق هندی، قایق پدالی، قایق پرنده، تله کابین، وایکینگ ها، ربات، خانه ی میکی موس غول پیکر، انواع بازی های کودکان هم وجود دارد که بیش از پیش این مجموعه تفریحی را جذاب می کند و سبب می شود که سفر هیجان انگیزی را تجربه کنید.

از اصلی ترین قسمت ها و شاید برترین وسایل مهیج و هیجانی شهربازی دریم ورلد تورنادوی ترسناک آن است. این وسیله در ابتدا ترسناک به نظر نمی رسد و تنها یک شی شبیه به آونگ است که بازدیدکنندگان می توانند روی صندلی های تعبیه شده در اطراف آن بنشینند، اما ترس و دلهره از جایی شروع می شود که بدانید این وسیله بارها و بارها در زوایای مختلف به دور خود می چرخد. تورنادو با سرعت 75 کیلومتر در ساعت، بازدیدکنندگان را در زوایای متفاوت و معلق در هوا می چرخاند و می چرخاند.. شهر بازی دریم ورلد پر است از وسایل تفریح و شادی، سرگرمی هایی مخصوص کودکان و سرگرمی هایی مختص بزرگسالان. این وسایل آن قدر زیاد و متنوع هستند که اشاره به همه آنها دشوار است.

سرزمین عجایب هفتگانه ی جهان

در گوشه ای از شهربازی سرزمین آرزوها قسمتی وجود دارد به نام عجایب هفت گانه ی جهان، که همان طور که از نامش معلوم است در آن ماکت هایی از عجایب هفتگانه ی جهان ساخته شده است و به معرفی آن ها پرداخته اند. یکی از قسمت های سرزمین رویاها که بسیار مورد توجه بازدیدکنندگان و بخصوص کودکان قرار می گیرد مزرعه ی حیوانات است. این مزرعه شباهت زیادی به باغ وحش دارد اما در آن فقط حیوانات اهلی وجود دارند. اینجا اسب، گوسفند، سگ های بامزه، بز و… همگی با هم زندگی می کنند و هر یک خانه های مخصوص به خود را دارند اما می توانند در محوطه باهم باشند. این مزرعه تقریبا شبیه به مزارع حقیقی شبیه سازی شده است و محلی را فراهم نموده تا کودکان بتوانند با والدینشان اسب سواری کنند و حیوانات را از نزدیک ببینند.

 در این شهربازی اغلب امکانات رفاهی که برای داشتن یک روز شاد و مفرح نیاز داریم فراهم است ، حتی این شهربازی نمازخانه ای هم دارد که گردشگران مسلمان بتوانند در آن به راحتی به راز و نیاز بپردازند. شهربازی دریم ورد در بانکوک جایی است که می توانید در اوج هیجان و لذت ساعاتی را در کنار خانواده و دوستان خودتان سپری کنید.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط