مزرعه ی دان-او-رِی کانادا

مزرعه ی دان-او-رِی کانادا

شرح

آشنایی با مزرعه ی دان-او-رِی کانادا

راه های بسیاری وجود دارد که بزرگسالان و خانواده ها می توانند در فعالیت های آموزشی و تفریحی سهیم شوند. کارهای عملی باعث آن می‌شود که کودک به صورت علمی وارد فعالیت‌ های گوناگون می‌شود و در جریان این فعالیت‌های پویا و خلاقانه در کنار پاسخ کنجکاوی‌های خود، فردی خلاق، مبتکر و مبدع نیز باشد. این امر مهم در کشور کانادا در یک مکان که در واقع جاذبه تفریحی نیز برای کودکان میباشد بسیار مشهود است و آنجا جایی نیست جز مزرعه ی دان-او-رِی کانادا.

جاذبه های دیدنی مزرعه ی دان-او-رِی کانادا

مزرعه ی دان-او-رِی کانادا که شبیه به یک باغ وحش و هزارتو است، هر 7 روز هفته و هم چنین در روزهای تعطیل هم باز است. می توانید با کودکانتان در این مزرعه همراه با حیوانات اوقات بسیار شیرینی را تجربه کنید؛ به خانه ی Billy بروید و به بزغاله ها غذا بدهید، به انبار غله ی Lil بروید و اسب های کوچکش را از نزدیک ببینید. منطقه ی آبی مزرعه را برای تماشا و غذا دادن به اردک ها یا هوپی ویل و خرگوش های کوچک و بامزه اش را فراموش نکنید.

از حیوانات دیگری که مهمان این مزرعه هستند، می توان به جوجه ها و جوجه اردک ها، مرغ های ابریشمی، طاووس ها یا حتی بره ها اشاره کرد. می توانید سراغ هزارتوی این مزرعه هم بروید و کمی بیشتر ماجراجویی کنید. بازی های مزرعه ای انجام دهید و از تازه ترین محصولات مزرعه، وسایل شام خود را خریداری کنید و در آخر، بازدیدتان را با خوردن یک بستنی خوشمزه و ارگانیک به پایان ببرید. شما می توانید اسب های پروانه ای ، بره های کودک ، بز ، مرغ را تغذیه کنید و از نگهداری اردک های کودک ، مرغ های Silkie و bunnies لذت ببرید.

محصولات مزرعه ی دان-او-رِی

در اینجا چگونگی پرورش بذرها به کودکان آموزش داده میشود به گونه ای که آنها بدانند غذایشان در نسل های آینده از کجا تهیه می شود. از هلوهای غول پیکر گرفته تا ذرت شیرین گرفته تا گل کلم بنفش ، انتخاب زیادی از موارد منحصر به فرد و همچنین کلیه محصولات معمولی را در اختیار شما قرار می دهند که بتوانید به آنها فکر کنید. شما حتی می توانید در مزرعه گشت و گذار کنید یا فرزندان خود را برای لذت بردن از پیست های پیونی بیاورید. در اینجا تمام محصولات ارگانیک و سالم به دست می آید. اینجا یکی از بهترین جاهایی است که می توانید همراه با فرزندان خود به آن بروید و خیالتان راحت باشد که حتماً به شما و آنها خوش می گذرد. 

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک