پارک دلفین مارماریس

پارک دلفین مارماریس

شرح

پارک دلفین مارماریس

پارک دلفین مارماریس این پارک اولین دلفیناریومی است که درکل اروپا افتتاح گردیده است . دلفیناریوم مارماریس واقع در نزدیکی اقامتگاه ساحلی گرند مارِس است . پارک دلفین ها حدود 5 کیلومتر دورتر از مارماریس میباشد . در طول تابستان ، چهار برنامه مختلف برای مهمانانی که به دنبال تجربه متفاوت هستند وجود دارد . و قابل توچه تمامی گردشگر این مجموعه سالانه باز است .

دراین دلفیناریوم منحصر به فرد می توان  بهمراه مربی با دلفین ها شنا کرد . بوسیدن، لمس کردن و رقصیدن با دلفین ها روزی متفاوت و هیجان انگیز را برای شما وجود می آورد . بازدید از دلفین ها به ویژه  برای کودکان بسیار لذت بخش خواهد بود .

در پارک دلفین مارماریس شما میتوانید شنای انفرادی یا گروهی (تعداد نفرات گروهی 6الی 7 نفره است) را تجربه نمایید . افراد مجاز برای شنا حداقل سن بالای 8 سال  بهمراه بزرگسال میباشد . زمان شنا 20 دقیقه می باشد . عمق استخر از صفر شروع و به 6 متر می رسد و استفاده از جلیقه نجات نیز الزامی می باشد . شنا بهمراه دلفین ها باعث ایجاد شادی ، خنده و کاهش استرس در افراد می شود .

اولین مرکز دلفین تراپی خاورمیانه

این دلفیناریوم در نزدیکی مارماریس ، یک مرکز درمان دلفین ها بحساب می آید . که علاوه بر نمایش های مختلف برای گردشگران ، در تابستان و زمستان ، دوره های توانبخشی نیز برگزار می کند . پارک دلفین مارماریس اولین مرکز دلفین تراپی محیط باز ( دریا ) درکل ترکیه و اروپا میباشد .

در این مرکز امکان درمان کودکان بیمار و معلول فراهم شده است . و راه جدید بهبودی برای بیمارانی با چالش های جسمی ، روحی و روانی را یافته اند . اثرات شفا بخشی را بر روی کودکان معلول فراهم کرده اند . علاوه بر شنا با دلفین ها شما می توانید برای دیدن نمایش آنها در جایگاه های طراحی شده اجرای دلفین ها تماشا کنید .

این مرکز تحت مدیریت آلمان  و یک شرکت خصوصی آلمان و ترکیه است . که با توجه به درک علمی ، یک برنامه قدرتمند برای درمان با دلفین را ارائه داده است .

شش روش درمان کلاسیک از جمله آنها عبارتند از : فیزیوتراپی ، درمان جراحی سقط جنین ، ارگونومیک ، لگومپسی و درمان ادلی . برای این درمان های مرکز درمانی درمجاورت دلفیناریوم در هتل Mares برای بیماران خدمات ارائه میشود .

در این مجموعه دوگزینه برنامه تفریحی و درمانی در استخرهای جداگانه ارائه می گردد . در یکی از آنها دلفین های مخصوص و آموزش دیده برای بیماران وجود دارد.  و استخر دیگر فرصتی برای دور کردن استرس برای تمامی افراد علاقه مندانی که به دنبال حس جدید هستند ، فراهم گردیده تا آن را تجربه نمایید.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک