دلفین بی دبی

دلفین بی دبی

شرح

دلفین بی دبی

وقتی صحبت از سفر به دبی به میان می آید، بسیاری در وهله اول نام برج خلیفه و پارک های آبی وایلد وادی و آتلانتیس را می برند؛ اما اگر به جاذبه های این شهر دقت کنید، خواهید دید سوپرایزهای بسیاری در انتظار شماست. دلفیناریوم دبی یکی از این جاذبه هاست که گرچه شهرتش به پای دیگر دیدنی های منطقه نمی رسد؛ اما هنوز هم انتخاب خوبی برای یک وقت گذرانی 2 تا 3 ساعته است. دلفین بی شهر دبی یکی از جاذبه های دیدنی دبی است که در آتلانتیس پالم دبی واقع شده است، بزرگ‌ترین مرکز نگهداری و نمایش زیبای دلفین در جهان و یکی از محبوب‌ترین دیدنی‌های تور دبی است.

در این مجموعه بزرگ هرجور تفریح که فکرش را می‌کنید، امکان پذیر و موجود است. این مجموعه در کنار مراکز خرید دبی و دسترسی به اینجا راحت است. می‌توانید در آب‌های با عمق کم بروید و در کنار دلفین‌ها بایستید و یا بغلشان کنید، کنار دلفین‌ها شنا و غواصی می‌توانید بکنید و یک عکس سلفی و یادگاری که می‌تواند از بهترین عکس‌های تور دبی برای گردشگران دبی باشد بگیرید. کودکان می‌توانند با سوار شدن بر دلفین‌ها و گرفتن باله‌های آنها با سرعتی بالا شنا کنند و از دلفین سواری واقعی لذت ببرند. البته این تفریح برای 8 سال به بالا در نظر گرفته شده است. و باید تا حدودی شنا بلد باشند. رویال سوئیم از دیگر تفریحات است که برای بزرگسالان در نظر گرفته شده. در این قسمت فرد با کمک گرفتن از دو دلفین با سرعتی بالا شنا می‌کند و حسابی لذت می‌برد.

دیدنی های دلفین بی

دلفین بی یکی از بزرگترین و پیچیده ترین مکان های پرورش دلفین در جهان است. در اینجا شما می توانید در هر سنی که هستید با دلفین ها ارتباط برقرار کنید و شنا کنید. میتوان در آب های کم عمق ایستاد یا برای شنا و غواصی در امتداد این خلیج و بین دلفین ها حرکت کرد. همه بسته های تفریحی این خلیج شامل دسترسی به ماجراجویی های این پارک آبی هستند. رفتن به میان آبهای زلال و کم عمق این مجموعه و بازی با دلفین ها شاید برای هر سنینی جذاب باشد. و در پایان گرفتن عکسهایی با دلفین ها می تواند لذت خاطرات تور دبی را همیشه زنده نگهدارد. همانطور که می دانید دلفین ها حیوانات مهربانی هستند و به هیچ وجه به انسان صدمه نمیزنند. از طرفی هم، هوش سرشار این آبزیان باعث شده تا به یادگیری بپردازند.

می شود گفت تمامی دلفین های این مجموعه دست آموزند و کارهایی را انجام می دهند که از آنها بخواهید. بازدید کنندگان می توانند از 9 صبح تا غروب آفتاب در دلفین بی به تفریح بپردازند. اگر از آن دسته افرادی هستید که شنا بلد نیستید باز هم نگران نباشید. با تجهیزاتی که دلفین بی در نظر گرفته هر کسی میتواند در آبهای آنجا شنا کند و از غرق شدند نترسد. علاوه بر غواصی، فعالیت های مهیجی همچو موج سواری هم در این مجموعه آبی در دسترس است. دلفیناریوم دبی یکی از بهترین انتخاب ها برای بازدیدی خانوادگی است. ماهانه بیش از 40 هزار نفر از دلفیناریوم دبی بازدید می کنند. این دلفیناریوم به زعم مسوولانش یکی از پربازدیدترین جاذبه های خاورمیانه است.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط