مجتمع صنعتی دالنی ویتکوویچ اوستراوا

مجتمع صنعتی دالنی ویتکوویچ اوستراوا 

شرح

مجتمع صنعتی دالنی ویتکوویچ اوستراوا 

مجتمع صنعتی دالنی ویتکوویچ اوستراوا  ، یک بنای تاریخی ملی که کل قطعه تقریباً 150 هکتار که تولید صنعتی آن در سال 1998 در شهر اوستراوا  ، جمهوری چک به پایان رسیده است . و به سه بخش تقسیم شده ، در قسمت شمالی معدن Hlubina ، کوره های انفجار ، کارخانه کک سازی و عملکرد شیمیایی آن وجود دارد. بخش مرکزی بر تولید مهندسی متمرکز بوده ، و در قسمت جنوبی جمعی از ساختمانهای صنعتی و اداری قرار گرفته است .

Dolni Vitkovice یک مکان ملی میراث صنعتی است که در منطقه Vítkovice از اوستراوا در جمهوری چک واقع شده است. این مجموعه شامل یک منطقه بزرگ صنعتی آهنکاری با مجموعه ای بی نظیر از معماری صنعتی است . بعد از Hradčany ، منطقه قلعه پراگ جمهوری چک در منطقه چک در فهرست میراث فرهنگی اروپا ثبت شده است .  در سال 2001 با نام مجتمع های صنعتی در اوستراوا در فهرست آثار آزمایشی یونسکو در جمهوری چک قرار گرفت.

بین سالهای 1828 تا 1998 ذغال سنگ استخراج و آهن خوک  در این منطقه تولید می شد ، معدن مجاور Hlubina ، موزه معادن در پارک لندک و ساختمان صنعتی Trojhalí Karolina نیز  از جمله آنها میباشند .

دنیای بزرگ علم (مرکز علم و فناوری) که در تاریخ 26 سپتامبر 2014 افتتاح شد ، به دلیل همکاری بین قاره ای ، یک شریک معتبر کسب کرد. تفاهم نامه همکاری و تفاهم با دنیای فناوری اوستراوا توسط موزه تاریخ طبیعی آمریکا در نیویورک ، یکی از معتبرترین موسسات در نوع خود در جهان منعقد شده است.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک