موزه الماس آنتورپ

موزه الماس آنتورپ

شرح

موزه الماس آنتورپ ، نمایشگاهی از الماسهای برش خورده و ناپاک (اصل) به همراه نسخه هایی از سنگهای معروف تر در آنتورپ میباشد . در قسمت جنوبی این موزه ، الماسی مثلثی Stadspark (پارک شهر) قرار دارد .در سایت یکی از آثار دفاعی قدیمی آنتورپ نیز به چشم میخورد . این پارک با دارا بودن محدوده ای از گیاهان زیبا ، با دریاچه زینتی ، پیاده روی ها و چندین بنای تاریخی بنا شده است .

آنتورپ مرکز الماس جهان است . جای تعجب نیست که این کشور همچنین دارای موزه ای است که روی الماس متمرکز شده است . تمام جنبه های مختلف تجارت الماس را بررسی می کند . اولین قدم های شما در خانه DIVA شگفت انگیز می برد. در این تفسیر معاصر از مجلسی که مجموعه ای از کنجکاوی را به نمایش می گذارد ، اشیاء از هر گوشه دنیا در یک پیله لوکس جمع می شوند. اگر از آنها شگفت زده شوید ، از گذشته نگران کننده آنتورپ مطلع خواهید شد ، زیرا تا اواسط قرن هفدهم میلادی ، این شهر راهی در تولید و توزیع هنر و کالاهای لوکس می کرد. از جمله بخش هایی در مورد استخراج ، پردازش و کاربردهای صنعتی آنها است . برش های الماس را می توان در محل کار مشاهده کرد .

ویژگی های دیگر موزه

موزه الماس به شما فرصتی می دهد تا همه چیز راجع به سنگهای جادویی بیاموزید . نگاه کنید ، احساس کنید ، گوش دهید ، … کل تاریخ الماس را با چشمان خود تجربه کنید. می توانید اشکال الماس و رنگ های الماس را که قبلاً ندیده اید کشف کنید. علاوه بر این ، Antwerp یک شهر شگفت انگیز با بسیاری از جاذبه های گردشگری دیگر است که می توانید با بازدید از DIVA ترکیب کنید. در موزه جدید در آنتورپ ، ویترین های نصب یک اتاق غذاخوری و نمونه هایی از جزئیات سرویس های نقره ای ارائه شده است. این موزه به الماس و نقره و تاریخ الماس موجود در این شهر اختصاص یافته است.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک