رستوران دینر این د اسکای دبی

رستوران دینر این د اسکای دبی

شرح

دبی که تا چندین سال پیش واحه ای بیش نبود در مدتی کم به اندازه ای پیشرفت کرد که اگر دو تصویر از این شهر را در چند سال پیش و امروز ببینید مطمئنا شگفت زده می شوید. دبی ، امروزه اصلا شبیه چیزی که چند سال پیش بود نیست و این شهر به اندازه ای روی پیشرفتش متمرکز شده که هر روز چیز عجیب و مدرن تری از آن می بینیم. سفر به دبی یعنی سفر به شهر آسمان خراش های چشمگیر، سازه هایی با معماری های لوکس، تفریحات بی نظیر و رستوران دینر این د اسکای دبی .

شهر دبی در امارات متحده ی عربی جز یکی از جذاب ترین مقاصد گردشگری در بین میلیون های گردشگر است و سالانه مسافران زیادی از سراسر جهان به سمت خود جذب می کند. با توجه به پیشرفت هایی که این شهر در حوزه گردشگری داشته، این می خواهیم درباره یکی از منحصر به فردترین جاذبه های این شهر که سر و صدای بسیاری به پا کرده صحبت کینم.

درباره رستوران دینر این د اسکای دبی

این  رستوران که به معنای واقعی کلمه هیجان و لذت را برای مسافران فراهم می آورد یکی از جاذبه هایی است که در سفر به دبی رفتن به آن به شدت پیشنهاد می شود. رستوران دینر این د اسکای دبی در سه وعده غذایی (ناهار،عصرانه و شام) از مسافران پذیرایی می کند و برای ورود به آن هیچ پله و دری وجود ندارد. چرا که با یک سازه و برج رو به رو نیستید، بلکه تنها یک صفحه مجهز و بزرگ به همراه صندلی های چرمی و یک میز در برابر خود می بینید.

از زمانی که شما وارد این صفحه می شوید و بر روی صندلی های خودتان می نشینید، تنها باید کمربند خود را ببندید و لحظاتی بعد یک چرثقیل برجی شما را از روی زمین بلند می کند و تا ارتفاع 50 متری بالا می برد و میان زمین و آسمان رها می کند.

ویژگی های رستوران دینر این د اسکای دبی

رستوران دینر این د اسکای دبی، تنها ظرفیت پذیرش 22 نفر را دارد و در زمان رفتن به آن احساس بودن در یک رستوران خصوصی را خواهید داشت؛ برای مهمانی های خانوادگی و جمع های دوستانه این رستوران یکی از بهترین گزینه های انتخابی می تواند باشد. بیشتر غذاهای این رستوران نیز از آشپزها و غذاهای هتل 5 ستاره وستین دبی مینا صیاحی استفاده می کند. رستوران دینر این د اسکای دبی در فضایی کاملا باز قرار دارد و به همین دلیل در هر زمان که خواستید امکان مراجعه به این رستوران وجود ندارد.

در واقع این رستوران هر سال از ماه نوامبر (آبان) تا می (اردیبهشت) به روی عموم مردم بازگشایی می شود و دلیلش هم مساعد بودن شرایط آب و هوایی است. مدت زمانی که برای صرف شام و ناهار در این رستوران خواهید داشت، 100 دقیقه بوده و برای عصرانه نزدیک به 90 می باشد. طراحی و ساخت تمامی سطح این رستوران هوایی استاندار بوده و توسط یکی از معروف ترین شرکت های بین المللی به نام توو راینلند نیز تایید شده است. اگر اهل تجربه ی یک روز پر از هیجان هستید، پیشنهاد می کنیم که صرف یک وعده غذا در رستوران دینر این د اسکای دبی را از دست ندهید.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط