موزه ملی روستای دیمیتری گوستی بخارست

موزه ملی روستای دیمیتری گوستی بخارست

شرح

موزه ملی روستای دیمیتری گوستی بخارست

موزه ملی روستای دیمیتری گوستی بخارست ، موزه دهکده یکی از بزرگترین و قدیمی ترین موزه اروپا است. در این موزه می توانید بناهای اصلی ، مانند خانه ها ، کلیساها ، آب و آسیاب های بادی ، از ارزش تاریخی و هنری بسیار خوبی دیدن کنید. این نمایشگاه در خانه هایی از قبیل توری ، گلدان ، فرش ، نماد و مبلمان بیانگر خلاقیت و روحیه مردم رومانی است.

Muzeul National al Satului Dimitrie Gusti موزه ی واقع در یک فضای سبز ، حدود 300 ساختمان (خانه ، پیوست ، کارگاه ، کلیساها) گرد هم آورده است.

افتتاح موزه دهکده “دیمیتری گوستی” ، گنجینه نگاری واقعی مردم نگاری است که نشان دهنده اصالت دهکده رومانیایی از قرن 17 – 20 است. در اینجا به خانه های عمومی ، بناها ، آثار باستانی از مناطق مختلف این کشور ارائه شده است ، که زندگی روزمره در جهان روستای رومانی آن زمان را نشان می دهد.

سپس ، در بخارست ، “ابدیت روستای رومانی” پس از بیش از 10 سال تحقیق عمیق در بیش از 600 محل در رومانی بین جنگ ، به دنبال ابتکار عمل بینانه دیمیتری گوستی ، بنیانگذار جامعه شناسی رومانی ، دوباره احیا شد.
این ایده همچنین توسط الكساندرو تزیگارا ساموركاش ، مورخ هنر ، كه تصور می كرد موزه مردم نگاری ، هنر ملی ، هنر تزئینی و هنر صنعتی را در بخارست ، كه در سال 1906 توسط او تأسیس شده است .

سومین جاذبه پر بازدید کشور

موزه دهکده ، واحه ای از آرامش و جذابیت ، همه عناصر زندگی و آداب و رسوم موجود در منطقه روستایی را شامل می شود ، با ارائه کلیه عناصری که به برآورده شدن نیازهای روزانه خانوارها کمک کرده است ، با توجه به این موضوع تا قرن بیستم ، از اهمیت عمده ای در تاریخ رومانی برخوردار است. بخش بزرگی از جمعیت رومانی در این روستا زندگی می کردند. این موزه یک “سفر در طول زمان” است ، ادعای اصالت فرهنگ و تمدن روستا در رومانی ، شیوه زندگی سنتی ، حس هنری و روحیه مبتکرانه دهقان رومانی ، اما همچنین یکی از فعال ترین و مراکز جذاب تحقیق ، مرمت و حفظ میراث فرهنگی ملی.

به همین دلیل است که موزه دهکده “دیمیتری گوستی” پس از قلعه های پله و شاخ و برگ ، پربازدیدترین جاذبه گردشگری بخارست و سومین در کشور است

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک