راه آهن ملی آلمان دویچه بان

راه آهن ملی آلمان دویچه بان

شرح

در غرب اروپا کشور آلمان با منظرهای طبیعی وچشم‌ اندازی، هر ساله تعداد زیادی  توریست ها و گردشگران را از سراسر دنیا مجذوب خود کرده است، همچنین این کشور صنعتی جزء بزرگترین مراکز اقتصادی جهان به حساب می‌آید که پس از کشور ژاپن و کشور آمریکا، سومین توانایی صنعتی جهان است. در این مقاله ایلیا گشت قصد دارد به معرفی راه آهن ملی آلمان دویچه بان بپردازد.

راه آهن ملی آلمان دویچه بان

بیشترین نمایشگاهای راهبردی جهان در شهرهای مهم آلمان برگزار می شود از میان آن‌ها می‌توان به نمایشگاه اتومکانیکا، نمایشگاه ساختمان، نمایشگاه تجهیزات پزشکی، نمایشگاه دارو، نمایشگاه بسته‌بندی، اشاره کرد.

شرکت دویچه بان مسئول راه آهن ملی آلمان

در کشور آلمان قطار یکی از ارزان ترین و آسان ترین مسیر برای جابجای به شمار می‌آید؛ به ویژه زمانی که بصورت مداوم  در حال سفر باشید. شرکت دویچه بان تنها شرکت سیستم حمل و نقل ریلی در داخل کشور آلمان شمرده می‌شود.

راه آهن ملی آلمان دویچه بان

قطارهای سریع السیر شرکت ریلی دویچه بان بنام اینترسیتی اکسپرس می باشد که سرعت آن  ۲۸۰ کیلومتر تا ۳۲۰ کیلومتر بوده و مسافرین را در داخل آلمان به شهرهای مختلف جابجا می کند.

جرمن ریل پاس دومین شرکت راه آهن آلمان

 شرکت جرمن ریل پاس آلمان  مسافرین را از آلمان و به شهرهای دیگر اروپایی از قبیل شهرهای وین دراتریش، بروکسل در بلژیک، بازل، زوریخ، اینترلاکن در سوئیس، آمستردام درهلند، پاریس در فرانسه و کپنهاگ در دانمارک توسط این شرکت جابجا می‌شود، راحت‌ ترین وارزان‌ ترین بلیط، بلیط اعتباری بوده که نکته اصلی این بلیط آن است که برای کودکان تا ۱۱ سال بصورت رایگان می باشد.

قطار های سریع و سیر با جرمن ریل پاس

تخفیفات بلیط های قطار شرکت دویچه بان آلمان

از اول ماه  اکتبر تا اواخر سال شرکت ریلی دویچه بان روی بلیط‌ های خود تخفیفاتی در نظرمی گیرد که برای بازدیدکننده ها  از نمایشگاه‌ها و گردشگران بسیار باصرفه است. مسافرین می توانند با این بلیط قطار به برخی از شهرها در اتریش، چک، ایتالیا، بلژیک، لهستان یا با اتوبوس های توریستی به کپنهاگ، بروکسل،استراسبورگ، پراگ، آنتورپ، لندن، زاگرب سفری راحت را امتحان کنند.

راه آهن ملی آلمان دویچه بان

موقعیت هتل

کشور: آلمان
شهر: برلین

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک