راه آهن ملی آلمان دویچه بان

راه آهن ملی آلمان دویچه بان را بشناسید

شرح

کشورآلمان

راه آهن ملی آلمان دویچه بان را بشناسید، در غرب اروپا کشور آلمان  با منظرهای طبیعی وچشم‌ انداز بی نظیر، از برتر‌ترین مراکزاقتصادی جهان به حساب می‌آید که پس از کشور ژاپن و کشورآمریکا ، سومین توانایی صنعتی جهان است.

راه آهن ملی آلمان

بیشترین نمایشگاهای راهبردی جهان در شهرهای مهم آلمان برگزار می شود از میان آن‌ها می‌توان به نمایشگاه اتومکانیکا نمایشگاه ساختمان نمایشگاه تجهیزات پزشکی نمایشگاه دارو نمایشگاه بسته‌بندی  یاد کرد.

دویچه بان

در کشور آلمان قطار یکی از خوب ترین و آسان ترین مسیربرای  جابجا شدن به شمار می‌آید؛ به ویژه زمانی که بصورت مداوم  در حال سفر باشید. شرکت ریلی دویچه بان تنها شرکت سیستم حمل و نقل ریلی در داخل کشور آلمان شمرده می‌شود.

 دویچه بان

قطارهای سریع السیر شرکت ریلی دویچه بان بنام اینترسیتی اکسپرس می باشد که با سرعت آن  ۲۸۰ کیلومتر تا ۳۲۰ کیلومتر بوده و مسافرین را در داخل آلمان به شهرهای مختلف جابجا می کند.

جرمن ریل پاس

 شرکت جرمن ریل پاس آلمان  مسافرین را از آلمان و به شهرهای دیگر اروپایی از قبیل شهرهای وین دراتریش، بروکسل در بلژیک، بازل، زوریخ، اینترلاکن درسوئیس، آمستردام درهلند، پاریس در فرانسه و کپنهاگ دردانمارک توسط این شرکت جابجا می‌شود، راحت‌ ترین وارزان‌ ترین بلیط، بلیط اعتباری بوده که نکته اصلی این بلیط آن است که برای کودکان تا ۱۱ سال بصورت رایگان می باشد.

جرمن ریل پاس

تخفیفات بلیط های قطار

از اول ماه  اکتبر تا اواخر سال شرکت ریلی دویچه بان روی بلیط‌ های خود تخفیفاتی در نظرمی گیرد که برای بازدیدکننده ها  از نمایشگاه‌ها و گردشگران بسیار باصرفه است. مسافرین می توانند با این بلیط قطار به برخی از شهرها در اتریش، چک، ایتالیا، بلژیک، لهستان یا با اتوبوس های توریستی به کپنهاگ، بروکسل،استراسبورگ، پراگ، آنتورپ، لندن، زاگرب سفری راحت را امتحان کنند.

موقعیت هتل