بازار ماهی دیره دبی

بازاری خوشمزه ، بازار ماهی دیره دبی

شرح

بازار ماهی دیره دبی

دبی همیشه مقصد خرید مسافران بسیار زیادی از سراسر دنیا بوده و هست. اکثر توریست هایی که به دبی سفر میکنند عمده وقت خود را در بازار ها و مراکز خرید بزرگ و با شکوه دبی صرف میکنند. شما قصد خرید در دبی را دارید؟ مراکز قروش فراوانی برای لذت بردن از خرید، در دبی وجود دارد. دبی شهری مدرن و پیشرفته در کشور امارات متحده است که مقصد بسیاری از مسافران در سراسر جهان و همچنین ایرانیان عزیز می باشد. دبی همیشه مقصد خرید مسافران بسیار زیادی از سراسر دنیا بوده و هست. اغلب کسانی که به دبی سفر می کنند بیشتر وقت خود را دربازار ماهی دیره دبی و مراکز خرید بزرگ و با شکوه دبی صرف می کنند. بازار ماهی دبی در منطقه مشهور دیره دبی و نزدیکی بازار طلای دبی قرار گرفته است.

دسترسی های بازار ماهی دیره دبی

این بازار دسترسی بسیار عالی با وسایل نقلیه عمومی دارد و برای کسانی که خودرو شخصی دارند یک پارکینگ عمومی در کنار بازار در نظر گرفته شده است، که روزهای پنجشنبه و جمعه بسیار شلوغ است. ورودی بازار ماهی فروش‌های دبی به صورت سه بعدی طراحی شده است. محل ورود بازار ماهی دبی که به شکل محل تقاطع ساحل به دریاست و حس راه رفتن در دریا را به شما می دهد یکی از بی نظیرترین خلاقیت های این شهر لوکس و مدرن میباشد.

فضای داخلی بازار بسیار بزرگ با سقف بلند و غرفه های زیاد می باشد و در آن ماهی ها بسیار تازه بوده و قیمت بسیارمناسبی دارند، برای گردشگران تور دبی که به غذاهای دریایی تازه علاقه مند هستند این بازار انتخاب مناسبی است، همچنین انواع مواد غذایی سالم، سبزیجات و گوشت ها، حبوبات و خرماهای با کیفیت نیز در بازار به چشم می خورد. بهترین و ایمن ترین روش در خرید ماهی تازه خرید ماهی زنده است.

جاذبه های گردشگری بازار دبی

بعد از گشت و گذار و خرید از سوق ماهی دبی می توانید از نزدیکترین جاذبه های گردشگری دبی مانند: بازار طلا دبی، مسجد جامع دبی، خانه شیخ سعید آل مکتوم، دهکده میراث و غواصی دبی و سوق البحار دبی دیدن فرمایید. به دلیل تمرکز تمامی این امکانات در بازار ماهی دبی ، این بازار تقریبا در تمامی ساعات کار خود شلوغ و پر رفت و آمد است . در وسط میدان منتهی به بازار ماهی دیره یک مجسمه بزرگ ماهی ساخته شده است ، تا پیدا کردن این بازار برای گردشگران آسانتر گردد .

بازار ماهی دیره دارای یک پارکینگ برای افرادی است که با اتومبیل شخصی به این بازار می آیند . همینطور برای افرادی که اتومبیل شخصی ندارند ، دسترسی به خطوط مترو و اتوبوس از این بازار بسیار آسان است .ساعات کاری بازار ماهی دبی از 5 صبح تا 1 ظهر و از 5 عصر تا 1 نیمه شب است. برای تجربه ای که کمتر توریستی باشد می توانید سری به بازار ماهی فروش های دبی هم بزنید که اکثرا پر از محلی هاست.

موقعیت هتل