بازار ماهی دیره دبی

بازار ماهی دیره دبی بازاری خوشمزه در بزرگترین شهر امارات

شرح

دبی همیشه مقصد خرید مسافران بسیار زیادی از سراسر دنیا بوده و هست. اکثر توریست هایی که به دبی سفر می کنند عمده وقت خود را در بازار ها و مراکز خرید بزرگ و با شکوه دبی صرف میکنند. شما قصد خرید در دبی را دارید؟ مراکز فروش فراوانی برای لذت بردن از خرید از جمله بازار ماهی دیره دبی، در دبی وجود دارد.

دبی شهری مدرن و پیشرفته در کشور امارات متحده است که مقصد بسیاری از مسافران در سراسر جهان و همچنین ایرانیان عزیز می باشد. دبی همیشه مقصد خرید مسافران بسیار زیادی از سراسر دنیا بوده و هست. اغلب کسانی که به دبی سفر می کنند بیشتر وقت خود را دربازار ماهی دیره دبی و مراکز خرید بزرگ و با شکوه دبی صرف می کنند. بازار ماهی دبی در منطقه مشهور دیره دبی و نزدیکی بازار طلای دبی قرار گرفته است.

دسترسی های بازار ماهی دیره دبی

این بازار دسترسی بسیار عالی با وسایل نقلیه عمومی دارد و برای کسانی که خودرو شخصی دارند یک پارکینگ عمومی در کنار بازار در نظر گرفته شده است، که روزهای پنجشنبه و جمعه بسیار شلوغ است. ورودی بازار ماهی فروش‌های دبی به صورت سه بعدی طراحی شده است. محل ورود بازار ماهی دبی که به شکل محل تقاطع ساحل به دریاست و حس راه رفتن در دریا را به شما می دهد یکی از بی نظیرترین خلاقیت های این شهر لوکس و مدرن میباشد.

فضای داخلی بازار بسیار بزرگ با سقف بلند و غرفه های زیاد می باشد و در آن ماهی ها بسیار تازه بوده و قیمت بسیارمناسبی دارند، برای گردشگران تور دبی که به غذاهای دریایی تازه علاقه مند هستند این بازار انتخاب مناسبی است، همچنین انواع مواد غذایی سالم، سبزیجات و گوشت ها، حبوبات و خرماهای با کیفیت نیز در بازار به چشم می خورد. بهترین و ایمن ترین روش در خرید ماهی تازه خرید ماهی زنده است.

جاذبه های گردشگری بازار دبی

بعد از گشت و گذار و خرید از سوق ماهی دبی می توانید از نزدیکترین جاذبه های گردشگری دبی مانند: بازار طلا دبی، مسجد جامع دبی، خانه شیخ سعید آل مکتوم، دهکده میراث و غواصی دبی و سوق البحار دبی دیدن فرمایید. به دلیل تمرکز تمامی این امکانات در بازار ماهی دبی ، این بازار تقریبا در تمامی ساعات کار خود شلوغ و پر رفت و آمد است . در وسط میدان منتهی به بازار ماهی دیره دبی یک مجسمه بزرگ ماهی ساخته شده است ، تا پیدا کردن این بازار برای گردشگران آسانتر گردد .

بازار ماهی دیره دبی دارای یک پارکینگ برای افرادی است که با اتومبیل شخصی به این بازار می آیند . همینطور برای افرادی که اتومبیل شخصی ندارند ، دسترسی به خطوط مترو و اتوبوس از این بازار بسیار آسان است .ساعات کاری بازار ماهی دبی از 5 صبح تا 1 ظهر و از 5 عصر تا 1 نیمه شب است. برای تجربه ای که کمتر توریستی باشد می توانید سری به بازار ماهی فروش های دبی هم بزنید که اکثرا پر از محلی هاست.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط