دالما گاردن ارمنستان

دالما گاردن ارمنستان

شرح

دالما گاردن ارمنستان

یکی از بهترین راه‌ها برای رهایی از خستگی و تنش‌ های روزمره ، خریدکردن از مراکز تجاری میباشد. یکی از مراکز خرید شیک و زیبا در ایروان ، دالما گاردن ارمنستان نام دارد که نه تنها بزرگ ترین، بلکه بهترین و مجهزترین مرکز خرید سرپوشیده ایروان محسوب می شود که به راحتی می تواند تجربه ای به یادماندنی و لذت بخش از خرید را برای شما رقم بزند.  

موقعیت جغرافیایی دالما گاردن ارمنستان

این مرکز خرید درست در قلب شهر ایروان واقع شده و بنابراین دسترسی بسیار مناسبی از نقاط مختلف شهر دارد. برای رسیدن به دالما گاردن مال می توانید از اتوبوس، مینی بوس، مترو و تاکسی استفاده کنید. خوب است بدانید که نزدیک ترین ایستگاه اتوبوس تنها حدود 80 متر از دالما گاردن مال فاصله دارد و در نزدیک این مرکز خرید نیز دو ایستگاه مترو قرار دارد. دالما گاردن مال، مرکز خرید جدید و به روزی است که به تازگی و در سال 2012 افتتاح شده است.

ویژگی های ساختاری دالما گاردن ارمنستان

دالما گاردن در ساختمانی دو طبقه با مساحت کلی 550 هزار متر مربعی گسترانیده شده و دارای مساحت تجاری 36000 متر مربعی است. در این مرکز خرید می توانید در میان بهترین برندهای دنیا گردش کنید و خریدی به سبک جهانی داشته باشید. در دالما گاردن مال چندین فضای جذاب و تفریحی برای کودکان شما پیدا می شود. این مرکز خرید به فود کورتی بزرگ و وسیع مجهز است که انتخاب های خوبی برای ناهار و شام در اختیار شما می گذارد. کافیست تا از ورودی های این مرکز خرید عبور کنید تا دریابید دالما گاردن مال دقیقا چه چیزی را برای شما مهیا کرده است: مجموعه ای بی بدیل از 116 فروشگاه که برترین برندهای جهان و ارمنستان را در کنار هم گرد آورده و با قیمت مناسبی در اختیار شما قرار می دهد.

محصولاتی که در دالما گاردن به دنبال آن باشید

برندهایی بین المللی از پوشاک خانم ها و آقایان، کودکان، زیورآلات و لوازم آرایشی، لوازم خانگی، محصولات دیجیتال و ... همگی در اختیار شما هستند.  تمام بازدیدکنندگان با هر سن و سلیقه ای در این مجموعه به خواسته هایشان دست خواهند یافت و قطعا لحظاتی به یادماندنی را تجربه می کنند.

در این مرکز خرید امکانات دیگری همچون دو هایپر مارکت و سوپر مارکت به همراه هفتصد جای پارک وجود دارد که در جهت رفاه حال مشتریان تدارک دیده‌اند. برای این مجموعه یک اتاق مادر و اتاقی مجهز به کمک های اولیه برای اطمینان خاطر دادن به مراجعه کنندگان و انجام خرید با خیالی راحت در نظر گرفته شده است. این مرکز خرید هر روز از ساعت 10 صبح تا 10 شب باز بوده و خطوط اتوبوس رانی سرویس مستقیم برای آن در نظر گرفته‌اند.

موقعیت هتل