منطقه ی نیهاون کپنهاگ

منطقه ی نیهاون کپنهاگ

شرح

منطقه ی نیهاون کپنهاگ

منطقه ی نیهاون کپنهاگ توسط پادشاه کریستین پنجم از 1670 تا 1675 ساخته شده است و توسط اسیران جنگی سوئدی از جنگ دانو-سوئد 1658-1660 حفر شده است. این دروازه ای است از دریا به شهر قدیمی  در کنگنس نیتورف ، جایی که کشتی ها محموله ها و صید ماهیگیران را کنترل می کردند. از آبجو ، ملوانان و روسپیگری بدنام بود. هانس کریستین اندرسن ، نویسنده دانمارکی ، حدود 18 سال در نیهاون زندگی کرد.اولین پل در سراسر نیهاون در سال 1874 افتتاح شد.                                  

هرچه کشتی های اقیانوس بزرگتر شدند ، نیهاون از طریق حمل و نقل باری داخلی دانمارکی تحت کنترل در آمد. پس از جنگ جهانی دوم ، حمل و نقل زمینی این نقش را به دست گرفت و تردد کشتی های كوچك از بندر كپنهاگ ناپدید شد و نیهاون را تا حد  زیادی از کشتی ها متروك كرد.

در اواسط دهه 1960 ، انجمن نهااون با هدف احیای منطقه ایجاد شد. در سال 1977 ،نیهاون به عنوان یک کشتی جانباز و بندر موزه توسط Lord Egon Weidekamp ، Lord Lord کپنهاگ افتتاح شد. در سال 1980 اسکله نیهاون عابر پیاده شد. در سالهای گذشته به عنوان یک پارکینگ مورد استفاده قرار گرفته بود که همزمان با کم شدن فعالیت های بندری بود. از آن زمان ، این مکان به یک مکان محبوب برای گردشگران و افراد محلی تبدیل شده است.

دانستی های جالب منطقه ی نیهاون

 در قسمت شمالی نیهاون توسط شهرکهایی با رنگ روشن ساخته شده است که با چوب ، آجر و گچ ساخته شده اند..بین سالهای 1845 و 1864 هانس کریستین اندرسن زندگی می کرد ، جایی که هم اکنون یک پلاک یادبود در آن قرار دارد.  

کشتی و جانباز  نیوشون ، قسمت داخلی نیهاون ، بین پل نیهاون و Kongens Nytorv را اشغال می کند ، با کشتی های قدیمی پوشیده شده است. از زمان تأسیس بندر میراث در سال 1977 ، ضلع جنوبی کانال برای کشتی های موزه متعلق به موزه ملی دانمارک رزرو شده است ، که اهداء کشتی های با احتیاط بسیار دقیق را از AP Merller دریافت کرده اند ، در حالی که ضلع شمالی کانال قرار گرفته است. در اختیار انجمن نیهاون و کشتی های چوبی شخصی که هنوز هم قابل استفاده هستند ، در دسترس است. کشتی های بندر شامل موارد زیر هستند:

MA-RI – کشتی قاچاق با هدف ساخت ساخته شده در سال 1920؛ در سال 1923 توسط مقامات گمرکی که خارج از السینور با کالاهای قاچاق در خارج از کشور مستقر شده بودند ، مصادره و به حراج فروخته شده ، سپس هم به عنوان یک کشتی ماهیگیری و هم به عنوان یک کشتی بین لهستان و بورنولم ، دوباره به عنوان یک کشتی قاچاق فعالیت می کردند.

میرا – یک اسکون دوتایی ساخته شده در سال 1898 در فوربورگ ، یکی از بهترین کشتی های ترافیک کشتی کوچک دانمارکی در آن زمان در نظر گرفته شد. سالهاست که گچ را از استونس حمل می کند. اولین کشتی در ضلع شمالی نیهاون ، که از کنگنس نیتورو آمده است.

منبع : ویکی پدیا

موقعیت هتل

کشور: دانمارک
شهر: کپنهاگ

دیدنی‌های نزدیک