قلعه کولزین اسکاتلند

قلعه کولزین اسکاتلند

شرح

قلعه کولزین اسکاتلند

اسکاتلند در شمال غرب اروپا واقع شده و یک سوم شمالی بخش بریتانیای بزرگ را تشکیل داده است. اسکاتلند تاریخچه‌ی طولانی دارد، بنابراین در لیست کشورهای پربازدید قرار می‌گیرد و هر سال پذیرای گردشگران بسیاری از سراسر دنیاست. کشور اسکاتلند میراث فرهنگی غنی‌ای دارد که در نوع خود بی همتاست. کشور اسکاتلند بیش از 300 قلعه تاریخی را در خود جای‌داده است. اگر به هر نقطه و مکانی از این سرزمین چشم بدوزیم می‌بینیم که در ورای خود تاریخچه‌ای نهفته دارد و به خاطر زیبایی بی‌همتایش شهرت یافته است. یکی از این قلعه ها ، قلعه کولزین اسکاتلند است که یک قلعه کنار دریای خیره کننده بر روی صخره ای در مناطق روستایی اسکاتلند می باشد، چشم انداز های خارق العاده ای از خور کلاید (بزرگ ترین و عمیق ترین بدنه آبی ساحلی در مجموعه جزایر بریتانیا) و جزیره آران را در معرض دید میهمانان خود قرار می دهد.

در این قلعه که قدمت آن به قرن شانزدهم میلادی باز می گردد، خانواده کندی  یک برج مرکزی ساختند که نهایتا در سال 1772 وسعت گرفت و به ساخت نهایی این قلعه منتهی شد. خانواده کندی در سال 1945 این قلعه را به نیروی نظامی اسکاتلند اهدا کردند و تمامی طبقه بالایی آن را به عنوان یک هدیه به ژنرال آیزنهاور تقدیم کردند تا از او بخاطر تلاش های آمریکا در جنگ جهانی دوم تشکر کنند. آیزنهاور بعد از این که به ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا رسید، از این قلعه به طور پیوسته به عنوان یک محل اقامت تفریحی استفاده می کرد؛ اما امروزه سوییت های طبقه بالایی به عنوان سوییت های لوکس و گران قیمت مورد استفاده قرار می گیرند.

مراسمات مختلف قلعه

در طول فصل تعطیلات، می توانید مطمئن باشید که در این قلعه، تزئینات و زرق و برق بسیار زیادی وجود دارد و در مراسم ویژه قلعه جادویی که در ماه دسامبر در این قلعه برگزار می شود با موسیقی عید، کار های دستی، نوشیدنی های خوش طعم و سایر چیزهای فوق العاده از میهمانان پذیرایی می شود. این قلعه با شکوه زمانی زمین بازی دیوید کندی ،  بود ، مردی که مایل به تحت تأثیر قرار دادن ثروت و وضعیت خود بود. فضای سبز این قلعه با ظرافت بسیار ، با درختان مخروطی و راش تزیین شده است ، هزاران مایل در اطراف ساحل ماسه ای که با غارها احاطه شده ، استخری با مجسمه قو  و خانه یخی همچنین باغهای رسمی پر زرق و برق و گلخانه های پر از میوه به چشم میخورد که به نظر میرسد پایان قلعه باشد.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک