شهر هامبورگ

آشنایی با شهر هامبورگ

شرح

شهر هامبورگ

شهر هامبورگ به خاطر موقعیت بندری خود شرایط ویژه ی اقتصادی خاصی به کشور آلمان بخشیده است ، داشتن موزه های تاریخ ، دیدنی های جذاب ، باعث شده این شهر در موقعیت خاص و ارزشمندی در کشور آلمان قرار بگیرد.

بعد از شهر برلین ، هامبورگ بزرگ ترین شهر کشور آلمان و یکی از ده شهر بزرگ اروپاست ، این شهر در یک شبکه ی مهم آبی درون کشوری آلمان قرار گرفته است و دلیل معروفیت این شهر به خاطر بندرگاه بسیار دیدنی آن است. اگر میخواهید کالا را بدون دادن عوارض و مالیت وارد آلمان کنید باید از این بندر وارد شوید زیرا این بندر اجازه ی ورود کالا بدون عوارض را به کشتی ها میدهد. به جز داشتن این موقعیت بندری ، شهر هامبورگ دارای دیدنی ها و جاذبه های بسیاری است که با آنها آشنا خواهیم شد.

شهر هامبورگ آلمان

بندر هامبورگ

میتوان بندر هامبورگ را دروازه ی کشور آلمان دانست، نزدیک 100 کیلومتر مربع اندازه ی این بندر است و محل دیدنی ترین جاذبه های شهر هامبورگ است. اگر میخواهید این بندر زیبا را کشف کنید ما به شما پیشنهاد میکنیم با قایق های جذاب گردشگری این کار رو بکنید به همراه راهنما.

قسمت های مختلف این بندر جاذبه های منحصر به فردی دارد مثل سنگ فرش ها ورودی به انبار قرن نوزدهم یا پل بسیار جالب 4 کیلومتری که از روی این بندر عبور میکند.

شهر هامبورگ در اروپا

گالری‌های هنری هامبورگ

اگر سری به گالری هنری هامبورگ بزنید با سه ساختمان رو به رو خواهید شد که در کنار جدا بودن از هم راه های ارتباطی نیز داردند . از جذاب ترین دیدنی های این گالری میشود به نقاشی بالای محراب که هنر هنرمندان معاصر آلمانیست اشاره کرد. اگر این گالری برای کودکان شما خسته کننده است نگران نباشید زیرا در این موزه برای کودکان برنامه های ویژه برقرار است و میتوانید دیگر آثار هنری و فرهنگی کشور آلمان و بقیه اروپا را یکجا ببینید.

شهر هامبورگ

ساختمان شهرداری هامبورگ

ساختمان شهرداری هامبورگ در قسمت قدیمی شهر قرار دارد. این ساختمان جنب تالار بورس هامبورگ قرار دارد. زمان ساخت این بنا در سال 1897 به پایان رسید. این ساختمان در طول سال در بعضی روزها به روی عموم باز میشود. به کمک راهنما میتوانید تور های مناسب خود را پیدا کنید. خیلی راحت میتوانید از این ساختمان به مراکز خرید بروید.

دیدنی های شهر هامبورگ

موزه هنر و صنایع دستی

یکی از تاثیر گذار ترین مجموعه های هنری کاربردی در قاره ی اروپا موزه ی صنایع دستی هامبورگ است. این موزه را در سال 1874 با توجه به ساخت موزه ی ویکتوریا لندن ساخته اند. این موزه مملو از جواهرات و چینی جات و طلا و نقره شرق آسیا است.

گردشگری در شهر هامبورگ

موزه قوم شناسی

این موزه در سال 1879 میلادی تاسیس شد و یک از بزرگترین موزه های قوم شناسی و مردم شناسی در قاره ی اروپاست ، در این موزه بیشتر از یکی میلیون هنر های دست ساز و اسناد مهم تاریخی برای عموم به نمایش گذاشته میشود . میتوانید در این موزه اقلام موسیقی آفریقای و آسیای را نیز ببینید.

موقعیت هتل

کشور: آلمان
شهر: هامبورگ

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک