کلیسای بیت المقدس بروژ

کلیسای بیت المقدس بروژ

شرح

کلیسای بیت المقدس بروژ ،کلیسای اواخر گوتیک که مربوط به سال 1428 است . و از کلیسای مقدس مقبره در اورشلیم الگو گرفته شده است . خاندان آدورن که کلیسا را بنا کرده اند ، دارای زیارت سرزمین مقدس بودند و با بازگشت آنها این کلیسا را بنا کردند.

در قسمت بیرونی ، کلیسای بیت المقدس”Jeruzalemkerk “بیشترین توجه را به برج خود دارد که به دلیل تأثیرات شرقی آن کاملاً متفاوت با سایر سنگرهای کلیسا در بلژیک است . بازدید کنندگان باید توجه داشته باشند که بسیار زیبا از کار شیشه های رنگی شیشه ای کلیسا ، که مربوط به قرن 15 و 16 است . و همچنین باید اطمینان حاصل کنند که در اینجا نسخه ای از مقبره مسیح (ماکت یکی از آن در مقبره مقدس) را ببینید.

کلیسای بیت المقدس متعلق به خانواده آدورنس است که به ریاست کانت هنری بود . این یکی از معدود کلیساهای خصوصی در بلژیک است . این کلیسا از قرن پانزدهم توسط خانواده آدورنس ساخته شده است . بنا بر گزارش ها الهام گرفته از نقشه زمین کلیسای آرامگاه مقدس در اورشلیم. یعقوب آدورنس و برادرش پیتر دوم که به زیارت آنجا رفته بودند . صلیب اورشلیم هنوز روی برج کلیسای بیت المقدس ایستاده است .

کلیسای بیت المقدس یک نمازخانه خصوصی از خانواده Adornes که یک خانواده بازرگان ایتالیایی از جنوا است . این نمازخانه در سال 1429 مورد تقدیر قرار گرفت و با الهام از كلیسای مقدس مقبره در اورشلیم ساخته شد. معماری ، چیدمان و یادگارهای خارق العاده ای نمایانگر استثنایی از تکریم والای خانواده آدورنس برای قدس است. مقبره ، شیشه رنگ آمیزی شگفت انگیز و یادگار صلیب مقدس بی نظیر است.

مجالس خصوصی هنوز توسط خانواده برای برگزاری مراسم مذهبی مورد استفاده قرار می گیرد . اما اکنون برای کنسرت های کلاسیک و سخنرانی های مربوط به میراث و هنر نیز استفاده می شود .

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک