باغ‌ های چینی و ژاپنی سنگاپور

باغ‌ های چینی و ژاپنی سنگاپور

شرح

باغ‌ های چینی و ژاپنی سنگاپور

طراحی باغ‌ های چینی و ژاپنی سنگاپور نوعی هنر محسوب می‌شود. این باغ‌ها که برای مراقبه و تمدد اعصاب ساخته می‌شوند، تجربه‌ای معنوی را رقم می‌زنند. فقط قدم زدنی ساده در میان این شاهکارهای هنری هم احساسی هیجان‌ انگیز به همراه دارد. هرمندان در ساخت این نوع باغ‌ها به ترکیبی فوق‌العاده از طبیعت و نبوغ آدمی در جهت پرواز روح متعالی انسان دست پیدا کرده‌اند. سنگاپور یکی از بزرگ‌ترین شهرهای جهان، شهری با ترکیبی از فرهنگ آسیایی و اروپایی است. این شهر که به عنوان مستعمره تجاری بریتانیا در سال 1819 ایجاد شد، در حال حاضر یکی از پیشرفته و مدرن‌ترین کشورهای جنوب شرق آسیا و یکی از مراکز بزرگ داد و ستد در جهان است.

جاذبه های باغ‌ های چینی و ژاپنی سنگاپور

بهترین جاهای دیدنی سنگاپور را باید در فهرست «جاهایی که باید دید» قرار داد. به سنگاپور بهشت استوا نیز می گویند. سنگاپور برای عاشقان طبیعت مقصدی فوق العاده است. باغ های زیبا در این شهر به حدی زیاد است که به سنگاپور شهری درون باغ نیز می گویند. سنگاپور به عنوان شهری معروف است که مردم در آن باغ‌ های خود را بسیار جدی می‌ گیرند. بله ، باغ‌ های زیبا و متنوع ، چشم‌ انداز شهری این شهر را نشان می‌ دهند. در حالی که سنگاپور یک جامعه چینی بزرگ دارد ،

افراد زیادی نیز از نژاد ژاپنی هستند. هیچ چیز آرام تر از قدم زدن از طریق زمینه های سرسبز این دو فضای سبز وجود ندارد. باغ ژاپنی با فانوس و درختان بونسای فراوان است در حالی که باغ چینی دارای مناظر سرد و منحصر به فرد مانند خانه قایق سنگی و بتکده هفت طبقه است.

باغ‌ های چینی و ژاپنی سنگاپور

یکی دیگر از پارک‌هایی که در فاصله مناسبی از شهر واقع شده، باغ‌های چینی و ژاپنی هستند. این باغ‌های نزدیک هم با یک پل سفید و زیبا که از پلی در کاخ تابستانی پکن الهام گرفته شده به هم متصل می‌شوند. در کنار معماری خیره کننده، موزه لاک پشت‌ها نیز بسیار تماشایی خواهد بود. در این موزه بازدیدکنندگان می‌توانند به حیوانات غذا بدهند. کل این پارک روی دو جزیره واقع در دریاچه «جورونگ» (Jurong) قرار دارد. با خارج از شدن از شهر سنگاپور و رفتن به سمت غرب به باغ های چینی و ژاپنی می رسید. آخر هفته ها سنگاپوری ها در فضای باز یکی از پارک ها، کریکت بازی می کنند.

حیوانات موجود در باغ‌ های چینی

بزرگ‌ترین مجموعه‌ی موجود در جهان از انواع لاک‌پشت‌ها در بخشی از باغ چینی در این پارک قرار دارد. در یکی از قسمت های باغ چینی موزه لاک پشت ها قرار دارد که بزرگترین مجموعه از لاک پشت های دنیا را به نمایش گذاشته است. این پارک همه روزه از ساعت 5:30 تا 11 شب به روی بازدیدکنندگان باز است.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک