محله‌ی چینی‌ها سنگاپور

محله‌ی چینی‌ها سنگاپور

شرح

محله‌ی چینی‌ها سنگاپور

سنگاپور شکوه خاصی از ثروت را به شما نشان می دهد اما این تمام آن چیزی نیست که این سرزمین برای عرضه دارد. جدای از مراکز خرید پیشرفته، هتل های لوکس و رستوران های مدرن، سنگاپور تاریخی غنی دارد و فضاهای عمومی و طبیعت محله‌ی چینی‌ها سنگاپور بسیار دوست داشتنی است.

سنگاپور و پایتخت هم نامش

سنگاپور و پایتخت هم نامش، سرزمینی کوچک در جنوب شرقی آسیاست که امروزه به عنوان یکی از لوکس ترین و جذاب ترین مقاصد سفر در دنیا شناخته می شود. وقتی این شهر و کشور را برای بازدید انتخاب می کنید، گزینه های جذابی پیش روی شماست. شهر سنگاپور، کلان شهری با به روز ترین و باکیفیت ترین امکانات است که دیدنی های جذاب و متفاوت بسیاری را در خودش جای داده است.

اگر تا به حال به چین سفر نکرده اید با قدم زدن در محله چینی های سنگاپور می توانید ادعا کنید که حال و هوای آن سرزمین را تجربه کرده اید. از رستوران های کوچک گرفته تا غذاهای چینی، فانوس های قرمز روشن و هیجان و شلوغی که در منطقه وجود دارد؛ همه و همه شما را به چین خواهد برد.

معبد هندوها و معبد دندان بودا از مکان های دیدنی این بخش شهر است. نشانگرهای این منطقه هم به زبان انگلیسی نوشته شده و هم به زبان های ژاپنی و چینی، بنابراین برای گردش در منطقه دچار مشکل نخواهید بود. این مکان یعنی بازار چینی ها در سنگاپور در سال 1821 هنگامی که اجناس ارزان قیمت چینی از شهرهای چین وارد سنگاپور شد بازگشایی شد.

تور مالزی و بهترین مرکز برای خرید سوغاتی

به مسافرینی که تور مالزی سنگاپور را تجربه مینمایند پیشنهاد میشود برای خرید سوغاتی به این محل بروند. ساختمان‌های بلند و مدرن، مغازه‌های قدیمی، بازارچه‌ها، چای‌خوری و غذاخوری‌های چینی در کنار هم قرار گرفته‌اند. بهترین زمان برای بازدید از محله چینی ها در سنگاپور، ایام سال نوی چینی یعنی ماه‌های ژانویه یا فوریه است. یک ماه قبل از شروع سال نو، محله‌ی چینی‌ها به زیبایی تزیین می‌شود و در گوشه و کنار آن نورپردازی‌های زیبا و چشمگیر به چشم می‌خورد.

این محله به بهترین جا برای گشت و گذار و خرید و عکاسی تبدیل می‌شود. خیابان‌ها پر از غرفه‌هایی می‌شود که غذا، وسایل تزیینی، لباس، گل و گیاه و وسایل منزل می‌فروشند و فروشندگان با صدای بلند سعی می‌کنند توجه خریداران را جلب کنند.  

جشن نیمه ی پاییز محله‌ی چینی‌ها سنگاپور

علاوه بر روزهای شروع سال نو، جشن نیمه‌ی پاییز که هر سال در ماه سپتامبر برگزار می‌شود، یکی دیگر از فرصت‌های عالی برای خرید و گشت و گذار در محله‌ی چینی‌های سنگاپور است. در روزها و شب‌های برگزاری این جشنواره، خیابان‌ها با هزاران فانوس زیبا، در اندازه‌ها و شکل‌های مختلف، تزیین می‌شوند و اهالی محل تک تک مغازه‌ها را در جست و جوی کیک ماه کیک مخصوص این جشن، سر می‌زنند. سرتاسر این خیابان دیدنی را مغازه‌های قدیمی در بر گرفته‌اند که مکانی بسیار مناسب برای خرید هستند.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک