موزه ی کودکان کشور کانادا

موزه ی کودکان کشور کانادا

شرح

آشنایی با موزه ی کودکان کشور کانادا

 کانادا دومین کشور بزرگ جهان در منطقه و چهارمین کشور بزرگ توسط منطقه زمینی  می باشد. این کشور  شامل ده استان و سه قلمرو است. کانادا خانه ای پر جنب و جوش و شهرهایی دارای  فرهنگی غنی است و شگفتی های طبیعی باور نکردنی دارد. کانادا، کشوری با جاذبه‌های خاص و منحصر به فرد است و موزه‌های آن، اطلاعات جالبی درمورد تاریخ، طبیعت و تکنولوژی این کشور در اختیار گردشگران می‌گذارد. کشور کانادا، موزه‌های متنوع بی‌شماری دارد و چه به آثار هنری علاقه داشته باشید و چه به اسلحه و تاریخ طبیعی، می‌توانید موزه‌ی مورد نظرتان را در میان آن‌ها پیدا کنید. یکی از این موزه ها که قصد داریم شما را با آن آشنا سازیم موزه ی کودکان کشور کانادا است که بزرگترین موزه ی کاناداست که به طور اختصاصی برای کودکان طراحی شده است و بیش از 15 هزار آیتم را در مجموعه ی خود جای می دهد.

بازدید ازموزه ی کودکان کشور کانادا

برای ورود به این موزه باید بلیط آن را تهیه کنید که اصطلاحاً به آن “پاسپورت” می گویند. سپس وارد مسیری می شوید به اسم “ماجراجویی بزرگ” (The Great Adventure) و در آنجا بخش هایی شبیه سازی شده از کشورهای ژاپن، هندوستان، اندونزی، نیجریه و مقاصد بین المللی دیگری را از نزدیک خواهید دید و در طول راه می توانید در بازی های مختلفی هم شرکت کنید. بچه ها می توانند سوار یک اتوبوس پاکستانی رنگارنگ شوند یا یک ریک شای تایلندی یا به سوی بازاری مکزیکی بروند. اینجا از همان زمانی که افتتاح شد، یعنی سال 1989، یکی از معروف ترین موزه های کشور کانادا بوده است. بچه ها در حالی که پاسپورت هایشان را در دست دارند، یکی پس از دیگری به کشف این سرزمین اسرارآمیز می پردازند.

ویژگی های موزه کودکان کانادا

پا در راه منتهی به هرم صحرایی می گذارند، به اسکله می روند و در تخلیه ی کشتی باری به دیگران کمک می کنند، در بازار پر سر و صدای اینجا می چرخند و خلاصه از هزاران راه دیگر به کشف دنیای پیرامون خود می پردازند. اینجا دنیاییست ناشناخته که برای والدین هم به اندازه ی کودکان جذاب است. این موزه یکی از بهترین مکانها برای بازی و سرگرمی کودکان است. موزه ی کودکان کشور کانادا در مساحت 20 هزار فوت ساخته شده است و همواره تلاش میکند مفاهیم آموزشی را همراه با بازی به کودکان ارائه دهد. این موزه غیر از فراهم کردن محیطی برای فعالیت هنری و همچنین مطالعه کودکان ، شهر کوچکی دارد که بچه ها با زندگی در آن میتوانند با شغل های آینده آشنا شوند و البته راه وروش زندگی در طبیعت را نیز بیاموزند.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک