مراکز خرید ارزان میلان

مراکز خرید ارزان میلان

شرح

 میلان دومین شهر پر جمعیت ایتالیا بعد از رم است و یکی از مراکز مد دنیا است. میلان به عنوان پایتخت مد در جهان مطرح شده است.

بهترین برندهای ایتالیایی را در سفر خود در میلان می توانید خریداری کنید. اگر بودجه ی کمی برای خریدتان در نظر گرفته اید بهتر است بدانید چگونه می توانید خرید ارزان در میلان داشته باشید.

برای استفاده از تخفیف ها و حراجی های فصلی، بهترین زمان ماه‌های ژانویه یا جولای است.

با ما همراه باشید تا با مراکز خرید ارزان میلان آشنا شوید !

مراکز خرید میلان

کورسو بوئنوس آیرس

خیابان کورسو بوئنوس آیرس خیابانی است با فروشگاه های ارزان قیمت که در نزدیکی ایستگاه مرکزی میلان است و جزء خیابان های تجاری اصلی میلان می باشد . دراین خیابان می توانید از بوتیک های معروف با برندهای مشابه ایتالیایی دیدن و خریداری کنید.

مراکز خرید ارزان میلان

ویا تورینو

این خیابان نیز یکی دیگر از خیابان های معروف و مراکز خرید میلان می باشد. همانند خیابان کورسو بوئنوس آیرس دارای بوتیک های زیادی به همراه اجناس ایتالیایی فوق‌العاده‌ای است. خیابان ویا تورینو از کلیسای جامع تا یادواره‌ی کولون دی سان لورنزو  امتداد پیدا می‌کند. به شما پیشنهاد می دهیم سری به مغازه‌ی برند موجی (Muji) در این خیابان بزنید.

مرکز خرید ویا تورینو

فروشگاه هیومانا وینتیج میلان

در میلان فروشگاه های خیریه وجود دارد که یکی از این فروشگاه ها هیومانا وینتیج است که درآمد خود را از فروش لباس های دست دوم کسب می کند. شما با خرید کردن از این فروشگاه هم می توانید لباس های ارزان قیمت خریداری کنید و هم پول خود را در راه خیریه خرج کنید.

فروشگاه خیریه هیومانا

فروشگاه شر میلان

فروشگاه شر نیز از دیگر مراکز خرید میلان است. فروشگاه شر نیز یک سازمان مردم نهاد ایتالیایی است که فروش محصولات خود را صرف مشکلات بومی و داخلی و همچنین محیط زیست می کند.

فروشگاه شر میلان

فروشگاه آپورتونیتی شاپ میلان

یکی دیگر از مراکز خرید میلان فروشگاه آپورتونیتی شاپ می باشد. آپورتونیتی شاپ اجناس متنوعی دارد و با کمترین هزینه حتی یک کتاب یا یک کت شیک خریداری کنید که اصلا به نظر نرسد کهنه باشد. این فلی مارکت فاصله‌ی زیادی با ایستگاه میلانو گاربیالدی (Milano Garibaldi) ندارد . قبرستان مانیومنتال نیز در همان نزدیکی است و اگر نتوانستید خرید کنید از آرامگاه های میلان دیدن کنید .

فروشگاه شیک میلان

فرشگاه اوت لت DMAG میلان

یکی ازفروشگاه های زنجیره ای که در سراسر میلان وجود دارد DMAG  است. در این فروشگاه محصولاتی چون کفش، لباس با برندهای روز دنیا با تخفیف خوب موجود است که شما می توانید خریداری کنید.

در پایتخت مد جهان شیک بودن را تجربه کنید.

فروشگاه زنجیره ای میلان

موقعیت هتل

کشور: ایتالیا
شهر: میلان

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک