رستوران های ارزان مادرید

رستوران های ارزان مادرید

شرح

معرفی رستوران های ارزان مادرید با ایلیا گشت

رستوران های ارزان مادرید ، پایتخت جذاب اسپانیا با طراحی های زیبا و منحصر به فرد خود غذاهای باکیفیت به مشتریان خود خدمات ارائه می دهند . فهرستی از رستوران‌های ارزان شهر مادرید که غذای محلی و باکیفیت درآن سرو میشود را به شما معرفی خواهیم کرد ، تعدادی از خوشمزه ترین غذاهای دنیا که درلیست منوی غذاهای اسپانیای  قرار گرفته است . امتحان غذاهای خوشمزه اسپانیایی یکی از لازمه های سفر به اسپانیا می باشد .

رستوران های ارزان مادرید

پیتزا تری کروز | Pizza 3Cruces

در این رستوران با یک پیتزا شگفت انگیز و خدمات خوب مواجه خواهید شد . اگر پیتزا دوست دارید ، این مکان را از دست ندهید . یک مکان ساده است اما بسیار جذاب که پیتزا را درست در مقابل مشتریان آماده و می پزد .

رستوران های ارزان مادرید

رستوران ال سوبرینو دی بوتین |El Sobrino De Botín

این رستوران با قدمت 300 ساله خود قدیمی ترین رستوران دنیا بشمار رفته و با داشتن فضای شاد و پرانرژی باعث شده به یک جاذبه گردشگری محبوب  مادرید هم تبدیل شود . و میتوان از قسمت های تاریخی رستوران در آن نیز دیدن کرد . اینجا مکانی برای خوردن غذاهای خوشمزه ، سنتی و کبابی معروف است و محبوب ترین غذاهای کبابی اسپانیا را درست می کند .

رستوران های ارزان مادرید

رستوران فریدوریا د گالینژاس |Freiduría De Gallinejas

این رستوران بیشتر برای افرادی مناسب میباشد که به دنبال رستوران های ارزان مادرید  و خوردن غذاهای عجیب و غریب میباشند . کیفیت خدمات با قیمت پایین و مناسب این رستوران باعث شده تا همیشه پر از مشتری و شلوغ باشد . این رستوران همچنان با گذشت یک قرن ، باز بوده وبه فعالیت خود می پردازد .  پیشنهاد می کنیم برای تماشای فضای شاد و اسپانیایی این رستوران هم که شده سری به آن بزنید .

رستوران های ارزان مادرید

رستوران تابرنا |Taberna Los Huevos de Lucio

معروف ترین غذای این رستوران ترکیبی از چیپس و تخم مرغ بنام Huevos rotos  است . و همین غذای ساده خوشمزه خیلی ها رو برای خوردن به این رستوران می کشاند . البته برای کسانی که قسط گشت و گذار در شهر مادرید را دارند مناسب میباشد . به دلیل موقیعت آن که در پشت رستوران معروف کازا لوسیو قرار گرفته است . که میتوان سریع غذایتان را میل نمایید و به ادامه برنامه سفر خود بپردازید .

رستوران های ارزان مادرید

رستوران کازا لوسیو | Casa Lucio

منوی این رستوران ازتعداد زیادی ازغذاهای سنتی خوشمزه ، که انتخاب را سخت نموده است . که راز خوشمزگی آن استفاده از تنور زغالی و همینطور روغن زیتون است . اگر از مردم مادرید سراغ بهترین رستوران شهر را بگیرید بدون شک را به شما این رستوران را پیشنهاد می دهند، با داشتن مشتریان معروف این رستوران بهترین کیفیت را ارائه داده و رزرو میز فراموش نشود  .

رستوران های ارزان مادرید

رستوران لا بولا تابرنا | La Bola Taberna

بسیاری از افراد عقیده دارند خورش کوسیدو که از خورش های خوشمزه و محبوب در اسپانیا است . برای اولین بار در این رستوران اختراع شده است . این غذا در ظروف مخصوص به شیوه سنتی و زمان سرو آن فقط برای ناهار می باشد .

این رستوران دارای فضایی کاملا اسپانیایی با غذاهای سنتی و اصیل اسپانیا و کلاسیک در قرن 19 توسط یک خانواده تأسیس شده است . وهتل هایی اطراف این رستوران برای خوردن غذا به مشتریان خود این رستوران را پیشنهاد می دهند .

رستوران های ارزان مادرید

کافه موریلو | Café Murillo

از آنجایی که این رستوران در کنار موزه قرار گرفته پر از رستوران های توریستی میباشد . در این کافه اسنک ها شامل پیتزا ، ناهار ماهی تن ، برگر فریدا به همراه آووکادو سرو میشود . بعد از ساعتها پیاده روی در موزه پرادو این کافه جالب و شیک در پشت موزه، بهترین راه برای استراحت و نوشیدن چای و قهوه است. البته می توانید صبح زود قبل از اینکه موزه گردی تان را شروع کنید سری به این کافه بزنید و با صبحانه ای مقوی روزی پرانرژی را شروع کنید .

رستوران ریورکس | DiverXO

تنها رستوران شهر مادرید که دارای سه ستاره میشلن میباشد . فضای داخلی رستوران با زیبایی طراحی و تزیین شده تا دراین رستوران تجربه ای خاص و فراموش نشدنی بخاطر بسپارید . انواع غذاهای آسیایی و ایبریایی درمنوی این رستوران ارائه میشود و کاملا خاص و منحصر به فرد بوده و طراحی غذاها و نقاشی آنها همانند یک اثر هنری داخل بشقاب ها قرار می گیرند .

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط