رستوران های ارزان و خوب برلین

رستوران های ارزان و خوب برلین

شرح

معرفی رستوران های ارزان و خوب برلین  

رستوران های ارزان و خوب برلین

رستوران های ارزان و خوب برلین که شهری ایده‌آل برای خوردن غذاهای خوشمزه‌ی بین‌المللی ، مملو در رستوران‌ های آن که غذاهای خوشمزه محلی سرو میشود . از کباب‌ هایی بی نظیرش تا غذای پر طرفدار نودلِ کدوی خام که کمتر رستورانی با کیفیت شهر برلین با قیمت‌ مناسب را در سفر خود تجربه نمایید .

در رستوران های ارزان و خوب برلین می‌‌توان غذاهای بسیار خوشمزه‌ای یافت نمود که با پرداخت وجه کمتر از ۱۰ یورو امکان پذیر میباشند را میل نمود .

معرفی رستوران های ارزان و خوب برلین

رستوران چوپنگا     

بهترین غذاهای خیابانی کالیفرنیا ومکزیکی در منوی رستوران چوپِنگا| Chupenga  درشهر برلین که برای گردشگران برلین از جذابیت خاصی بر خوردار است  .

برای تمامی افراد رژیمی و حتی گیاه خوارها هم گزینه‌های لذیذی در منوی خود دارد .

رستوران های ارزان و خوب برلین

رستوران پرینزس این نن گارتن

در یکی از باغ های کروزبرگ برلین ، رستورانی با مکانی ایده‌آل برای دوری از هیاهوی شهری برلین به نام پرینزس این نن گارتن|Prinzess in nen garten وجود دارد که انواع غذاهای خوشمزه‌ی خانگی را برای مشتریان سرو مینمایند .

رستوران های ارزان و خوب برلین

رستوران انگری چیکن

رستورانی که یک کومبوی کامل را میتوان با پرداخت کمتر از ۸ یورو در برلین تهیه کرد . که شامل مرغ، سیب‌زمینی شیرین سرخ‌شده‌ی و نوشیدنی بی‌نظیر میاشد .در منوی غذایی رستوران اَنگری چیکن برلین |  Angry Chiken غذاها از ملایم تا سوزان تندی طبقه‌بندی شده و قابل انتخاب میباشد .

رستوران انگری چیکن

رستوران دونر کباب مصطفی

برای خوردن غذای خوشمزه و منحصر بفرد در رستوران مصطفی |Mustafa’s  یکی از بهترین رستوران شهر برلین که با مواد اولیه‌ی سالم خود ، ترکیب سس‌های مخصوص دونر کباب هایش صف‌های طولانی ارزش ایستادن را دارد  . به یاد داشته باشید بدون امتحان دونرهای خوشمزه یا کباب‌ها ، گشت و گذار درشهر برلین کامل نخواهد شد .

البته گفته می‌شود دونر کباب در این شهر ابداع گردیده است.

رستوران دونر کباب مصطفی

فانک یو نچرال فود

در مرکز خرید بیکینی| Bikini Berlin  در شهر برلین یکی از بهترین اتفاقاتی است که در برلین غربی رخ داده که می‌توان انواع غذای پر انرژی یا بدون لبنیات و گلوتن را میل کرد کافه‌ی گلوتن فری و کافه‌ی فانک یو نچرال فود است . از خوراکی‌های محبوب این رستوران نودلِ کدوی خام و اسموتیِ ماچا میباشد .

فانک یو نچرال فود

رستوران زولا

بهترین پیتزای شهر برلین در رستوران زولا| Zola  برلین را امتحان نمایید . پیتزاهای باکیفیت ناپولی که آن را می‌توان با پیتزای مارگریتایش این رستوران کیفیت آن را قضاوت کرد . پیتزاهای خوشمزه ای  که در فِرهای هیزمی بزرگ در آن طبخ می‌گردد .

رستوران زولا

کوکو بان می دلی

غذای خیابانی ، غذای سنتی ویتنام را در برلین میل نمایید . یک نوع ساندویچ که با انواع گوشت و سبزیجات تازه در نان باگت پر می‌شود  بنام بان می  Banh mi که در رستوران کوکو بان می دلی Coco Banh Mi Deli سرو میشود .

در ضمن ساندویچ گوشت و علفِ لیموی در این رستوران در بین رستوران های ارزان و خوب برلین از محبوبیت بسیاری در شهر برلین برخوردار است .

کوکو بان می دلی

موقعیت هتل

کشور: آلمان
شهر: برلین

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک