بازار چاتو-چاک-بانکوک

بازار آخر هفته چاتو چاک بانکوک

شرح

بازار آخر هفته بازار چاتو چاک

ممکن است فکر کنید که برخی از بازارهای بسیار شگفت انگیز را در طول عمر خود بازدید کرده اید، اما ما مطمئن هستیم که هیچ کدام به وسعت و تنوع بازار چاتو چاک بانکوک ، نخواهد رسید. در واقع، چشم اندازی برای دیدن است، و مسلمأ بهترین مکان در کل شهر برای خرید سوغاتی و سایر کالاها می باشد. اما مراقب باشید؛ اندازه، گرما، و جمعیت هزاران نفری مردم، دلیلی برای ترس شما خواهند بود، در نتیجه راهنمای ما به بازار آخر هفته Chatuchak در بانکوک باید برای حرکت و زنده ماندن در این محل بسیار جذاب، به شما کمک می کند، با ایلیا گشت همراه شوید.

ساعات کاربازار چاتو چاک بانکوک

اجازه ندهید که نام آن شما را فریب دهد – ممکن است این بازار آخر هفته Chatuchak باشد اما برخی از بخش های بازار، در روزهای هفته نیز باز هستند. گفته شده این بازار بزرگ که فروش آن در زیر نور خورشید انجام می گیرد فقط در تعطیلات آخر هفته باز است. ساعات رسمی گشایش بازار Chatuchak بصورت زیر است:
چهارشنبه و پنج شنبه – تنها گل و گیاه – صبح۶:۰۰-۶:۰۰ عصر
جمعه – روز عمده فروشی – ۶:۰۰صبح- ۶:۰۰ عصر
شنبه و یکشنبه – روزهای بازار اصلی، همه چیز در دسترس – ۶:۰۰صبح-۶:۰۰ عصر

به شما توصیه می کنیم برای جلوگیری از برخی مشکلات ازدحام جمعیت و گرما که در سراسر روز وجود دارند، صبح به بازار مراجعه کنید، با این حال، بسیاری از جایگاه ها تا بعد از ۸:۰۰ و یا حتی ۰۹:۰۰ باز نیستند، بنابراین ممکن است بخواهید برنامه ریزی ورود خود را تا ۰۹:۰۰ انجام دهید.

چرا بازار Chatuchak بانکوک، خیلی عالی است؟!

چرا همه در مورد Chatuchak بیشتر از همه بازارهای دیگر در بانکوک، صحبت می کنند؟ اندازه Chatuchak نقطه اصلی فروش است- بسیار بزرگ است که واقعا می توانید هر چیزی که به دنبال آن هستید، همراه با بسیاری از چیزهایی که هرگز نمی دانستند لازم دارید را پیدا کنید!

در مجموع، این منطقه از ۸۰۰۰ جایگاه تشکیل می شود، بازار Chatuchak از بزرگترین بازارها در تایلند و یکی از بزرگترین ها در جهان است. که حدود ۲۰۰٫۰۰۰ بازدید کننده در هر روز از آخر هفته را به خود جذب می کند و با توجه به وب سایت رسمی، حدود ۳۰ درصد از بازدید کنندگان، گردشگران خارجی هستند. در حالی که تعداد زیادی از خارجی های مهمان، مردم محلی هستند، صحبت های زیادی درباره محل، عنوان می شود.

مسیریابی اطراف بازار چاتو چاک بانکوک

با وجود ۸۰۰۰ جایگاه مختلف در منطقه، بازدید از بازار Chatuchak بانکوک، ممکن است کمی دلهره آور به نظر برسد. مسئله خوب در بازار، سازماندهی مطلوب آن است و نقشه هایی در دسترس می باشند، به علاوه، نکته اصلی اینکه بازار برای ارائه انواع مختلف کالاهای فروخته شده، به بخش هایی تقسیم بندی می شود دارد.

اگرچه بخش بندی هایی وجود دارد، هنوز هم پیدا کردن آنچه دنبال آن هستید، مشکل به نظر می رسد. توصیه ای مهم این است زمانی که آنچه دنبالش هستید را پیدا کردید، باید آن را خریداری کنید زیرا احتمال این که قادر به پیدا کردن دوباره آن در غرفه ای خاص باشید، بسیار اندک است.

اطراف این بخش بندی ها- با توجه به وب سایت بازار آخر هفته Chatuchak بانکوک، ۲۷ بخش مختلف در بازار وجود دارد و اقلام فروخته شده را می توان به طور گسترده تری از ۶ تا ۱۱ دسته بندی، تقسیم نمود، که به آنچه لازم دارید، بستگی دارد.

فروش حیوانات خانگی در بازار چاتو چاک بانکوک

هر چند خرید حیوانات خانگی، بعید به نظر می رسد، اگر شما در حال بازدید از بازار به عنوان یک توریست خارجی هستید، ممکن است از صرف زمان خود برای نزدیک شدن به حیواناتی لذت ببرید که در اینجا به فروش می رسند. توله سگ های ناز و بچه گربه ها معمولا بیشترین جمعیت را تشکیل می دهند! همچنین می توانید برخی لوازم جانبی حیوان خانگی را در Chatuchak انتخاب نمائید.

اجناس لوکس، هنری و کلکسیون ها در بازار آخر هفته، به فروش می رسند اما باید مراقب باشید برای چه چیزی، پول خرج می کنید؛ چندین بار به عنوان عتیقه، به فروش رسیده اند در حالیکه واقعا عتیقه نیستند. اگر برای عتیقه جات در بازار هستید، بهترین راه، همراه داشتن یک متخصص است که شما راهنمایی کند.

بازدید بیشتر ازبازار چاتو چاک بانکوک

به هنگام بازدید از بازار چاتو چاک بانکوک احتمال گم شدن وجود دارد. حجم بالای مردم و اندازه بزرگ محل، به راحتی می تواند باعث خستگی شما شود، اما منصرف نشوید. در اینجا چند راهنمایی برای کمک به شما برای بازدید از این بازار را عنوان می کنیم.

اول، آماده باشید که حداقل نصف روز را در اینجا صرف کنید اگر می خواهید واقعا در جو غوطه ور شوید و خرید زیادی داشته باشید. در واقع، به راحتی می توانید تمام روز و یا حتی کل آخر هفته را به جستجو در ۸۰۰۰ جایگاه بگذرانید، زمان کافی به خود بدهید. به یاد داشته باشید ساعات های گشایش بازار Chatuchak را چک کنید.

لوازم مورد نیاز برای بازدید از بازار

می خواهید پیاده روی زیادی داشته باشید، بنابراین مطمئن شوید که کفش راحت و لباس سبک و راحتی به تن دارید. در مورد حفاظت از خورشید، فکر کنید، زمانی که درباره پوشش، تصمیم می گیرید، اما به یاد داشته باشید که ممکن است خیلی گرمتان شود.

کوله پشتی، بسیار مفید است چون می توانید آن را برای حمل هر آنچه که خرید کردید، بکار بگیرید، و قطعا باید بطری آب به همراه داشته باشید. پرداخت برای اقلام، معمولا با پول نقد انجام می شود بنابراین مطمئن شوید که برای پوشش خرید احتمالی خود، به اندازه کافی پول همراه دارید، اما مطمئن شوید جای امنی می گذارید، چون جیب بری، غیر معمول نیست.

به احتمال زیاد، حجم بالائی از معاملات را در بازار آخر هفته Chatuchak انجام می دهید، هر چند برخی از بازدید کنندگان به شما می گویند این محل دیگر ارزان ترین مکان برای انتخاب کردن نیست. با این حال، هر چقدر بیشتر چانه بزنید، و یا تخفیف بگیرید، قیمت بهتری را پرداخت خواهید نمود. این امر می تواند در اولین پرداخت شما، به ندرت اتفاق بیفتد، اما اگر علاقه مند و دوستانه به نظر برسید، قیمت را پایین خواهید آورد.

نکته اصلی این است، به بازارهای آخر هفته Chatuchak بانکوک با نگرشی مثبت و لبخند بر چهره بروید، چون در حال رفتن به سفری فراموش نشدنی هستید!

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط