پارک ملی کت تیان ویتنام

پارک ملی کت تیان ویتنام

شرح

کشور ویتنام دارای پارک های ملی طبیعی بسیاری است که هر کدام در نوع خود بی نظیرند یکی از این پارکها، پارک ملی کت تیان است. پارک ملی کت تیان ویتنام یک جنگل گرمسیری کوهستانی و ذخیره بیوسفر در جنوب ویتنام است. این پارک دارای درختان قدیمی ، باغ های گیاه شناسی و مسیرهای تفریحی است.

این پارک همچنین از حیوانات وحشی متنوع ، خزندگان در دریاچه تمساح گرفته تا جانوران در معرض خطر و پرندگان نادر را داراست. پیاده روی در اعماق جنگل ، کشف حیوانات شبانه و کشف سبک زندگی گروه های قومی نزدیک و اطراف پارک در هنگام بازدید از پارک ملی کت تیان در دسترس شماست. پارک های ملی ویتنام را نباید از دست داد و این قطعاً یکی از مواردی است که می تواند به این لیست اضافه شود.

جاذبه های پارک ملی کت تیان ویتنام

پارک ملی کت تیان ویتنام با مساحت 70.548 هکتار،  یک ذخیره طبیعی است که در استان دونگ نای ، لام دونگ و بینه فوک واقع شده است. پارک ملی کت تیان با جنگل های گرمسیری دشت خود دارای گیاهان و جانوران غنی و متنوع است. کت تیان همچنین توسط یونسکو به عنوان “ذخیره جهانی بیوسفر” شناخته شده است.

تجربه لذت و هیجان در باغ وحش ایروان

گفتنی است که پارک ملی کت تیان ویتنام فاصله ی زیادی از شهر هوشی مین ندارد، در صورتی که در نزدیکی باشید بهتر است فرصت بازدید از این طبیعت زیبا را از دست ندهید. جنگل های سر به فلک کشیده زیستگاه حیوانات زیادی می باشند و تجربه ای فراموش نشدنی برای گردشگران به همراه دارد. صبح زود شنیدن صدای آواز پرندگان لذت بخش بوده و در میان درختان جنگل انعکاس می یابد. دوستداران حیوانات با تماشای این موجودات در زیستگاه طبیعی، حس خوبی را به دست می آورند.

بازدید از طبیعت بکر پارک ملی کت تیان ویتنام

گردشگران با بازدید از طبیعت بکر و زیستگاه جانوران در پارک ملی کت تیان سفری به یاد ماندنی در دل طبیعت را تجربه می کنند. با فاصله 155 کیلومتری این پارک و شهر هوشی مین ، پارک ملی Cat Tien مکانی عالی برای کسانی است که می خواهند از شلوغی شهر بزرگ دور شوند ، به طبیعت برگردند ، در وسط جنگل بمانند و به پیاده روی مشغول شوند. بهترین زمان برای بازدید از پارک ملی کت تیان در حدود دسامبر تا ماه مه است. به دلیل کم بارندگی ، مسیرهای خشک موجود در جنگل کاوش در پارک طبیعی را آسان می کند.

اگر فقط در ماه های خارج از زمان ایده آل می توانید از پارک طبیعی دیدن کنید ، پیش بینی آب و هوا را قبل از بازدید بررسی کنید. مثل همیشه در ویتنام ، هنگام کاوش در پارک ملی ، لباس های آستین تیره و بلند ، کلاه ، چکمه های جنگلی ، جوراب های بلند ، چراغ قوه ، بارانی ، دوربین شکاری و دافع پشه ها موارد ضروری هستند. برای رسیدن به پارک ملیکت تیان دو گزینه حمل و نقل وجود دارد: اتوبوس و موتور سیکلت.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک