مزارع گل کانولا در چین

مزارع گل کانولا در چین

شرح

مزارع گل کانولا در چین

یکی از کشورهای زیبایی که مکان های دیدنی و توریستی زیادی دارد چین است که برای دیدن مناطق دیدنی زیبای آن به ماه ها زمان نیاز است . این کشور جاذبه های گردشگری فراوانی دارد مانند مزارع گل کانولا در چین . برای دیدن جاذبه های گردشگری باید در سرزمینی بزرگ سفر کنید و به هر یک از شهرهای توریستی چین بروید.

در شهر لواپینگ از ماه فوریه تا مارس، همه مزارع با شکوفه های زرد رنگ گل های کانولا تا افق  را طلایی می کنند و چشم اندازی زیبا برای جذب توریست به این مزارع خلق می کنند که در آن ردیف هایی از کوه های تیره در کنار دریایی از گل های زرد هستند. نام کانولا را شاید قبلا شنیده باشد و این نام شما را به یاد روغن کانولا بیندازد، خوب است بدانید که این روغن ها را از همین گل های زرد رنگ می گیرند. گل های ریز کانولا را تقریبا در همه ی طول سال می توانید در چین پیدا کنید.

گل های کانولا به کلزا هم معروف میباشند. مزارع کانولا در چین بسیارند و علاوه بر جذب توریست برای تغذیه ی زنبورهای عسل و تهیه ی روغن آشپزی کاربرد زیادی دارند. اگر دلتان برای گلزاری پر از گل های زرد رنگ و درخشان لک زده، ایلیا گشت را مقصد خوبی برای شما پیشنهاد میکند. این منطقه منحصر به فرد چین، جاذبه‌های فریبنده‌ای دارد.

شگفتی های این منطقه

درست مانند Yuanyang، یک شهرستان دیگر در Yunnan (که برای شالیزارهای پلکانی زیبایش مشهور است)، لوپینگ نیز شگفتی‌های طبیعی خود را دارد. هر بهار مزارع این منطقه از چین به دریایی طلایی و با طراوت از کلزا تبدیل می‌شوند. مناطق وسیعی با گل‌های ارزشمند کلزا پوشیده می‌شوند، گل‌هایی که از آن‌ها روغن پخت و پز تهیه می‌شود. بهترین منظره‌های پانورامیک این مزارع، از کوهستان‌ها و قله‌های اطراف مانند تپه خروس طلایی قابل مشاهده هستند. مناظر رویایی و خیره‌کننده این مزارع، هر سال تعداد زیادی توریست تور چین و عکاس را به خود جذب می‌کنند. عکس های با شکوه، به نوبه خود، گردشگران زیادی را به این پناهگاه روستایی دعوت میکند.برخلاف حوزه های تراشیده یوآن یانگ در جنوب یونان، زمینه های کانولا Luoping بسیاری از عکاسان را بسوی خود جذب می کند.

کلزا از فوریه تا آوریل گل می‌دهد. شما می‌توانید کل این شهرستان را با یک تور راهنما بگردید. اگر می‌خواهید خودتان به تنهایی سفر کنید، می‌توانید از طریق اتوبوس از Qujing و کونمینگ به لوپینگ برسید. یکی دیگر از مکان های خوب برای لذت بردن از حوزه های کلزا، Shiwandashan است. که حدود 15 کیلومتر خارج از شهر Luoping واقع شده است.و در هر دو طرف جاده مزارع است. گل های Canola در چین جذاب ترین  چشم انداز در جهان هستند. گل ها  به طور گسترده ای هستند و مثل یک دریا ی طلایی از دوردست به نظر می رسد. در زمان بهار و زمانی که درجه حرارت بالا می رود، گل ها شروع به شکوفه میکنند. جنوب چین دارای بسیاری مناطق معروف مثل کلزا است. در قطار توریستی زیادی برای رسیدن به این منطقه وجود دارد.

موقعیت هتل

کشور: چین
شهر: لیجیانگ

دیدنی‌های نزدیک