کمل پولو دبی

کمل پولو دبی

شرح

کمل پولو دبی

واقعا می توان کلماتی چون لوکس ، مجلل ، بی نهایت شیک و لاکچری را با سفر دبی و تفریحاتی که در آن وجود دارد معنا کرد و البته این شاید برای شهری چون دبی بسیار عادی باشد چرا که هر گوشه ای از این شهر فوق مدرن توانسته نوعی از شگفتی را در خود جای دهد ولی اگر شما هم دوست دارید تا با یکی از لوکس ترین تفریحات دبی آشنا شوید با ایلیا گشت همراه شوید.  در دبی به اندازه‌ای تفریحات مفرح و سرگرم کننده وجود دارد که از هیچ‌کدام از آن‌ها سیر نخواهید شد. اما یک سری تفریحات نیز وجود دارند که بسیار خاص و بهترین هستند مانند کمل پولو ، اگرچه تمامی جاذبه‌های گردشگری اصلی دبی در نوع خود بهترین هستند. در هرحال، مطمئن باشید بهترین تفریحات عمرتان را در دبی تجربه خواهید کرد.

در کویر دبی آن چه به وفور به چشمتان خواهد خورد، شترها هستند. شترسواری لذت خاصی دارد، اما بر روی آن بازی کردن بسیار خاص‌تر است. عرب‌ها یک بازی قدیمی و اصیل دارند که به روی شتر آن را بازی می‌کنند. این بازی “کمل پولو” نام دارد و بسیار جالب و سرگرم کننده است. اگر در شترسواری مهارت دارید، انجام کمل پولو را پیشنهاد می‌کنیم. از این بازی بسیار لذت خواهید برد.

چگونگی اجرای بازی camel polo

کمل پولو (camel polo) یک بازی سنتی عربی است که نامش در بین تفریحات لاکچری دبی قرار می گیرد. این بازی مثل چوگان است با این فرق که به جای اسب در دبی از شتر استفاده می شود. تمامی شترهایی که برای این بازی در نظر گرفته می شوند آموزش کافی را دیده اند. معمولا 2 مربی به صورت تخصصی روزانه به مدت 1 ساعت آن ها را تمرین می دهد. قوانین بازی به این صورت است که هر بازیکن یک شتر دارد و هر شتر هم یک مربی دارد که وظیفه ی هدایت آن در طول بازی را دارد. برای این بازی باید 2 گروه 4 نفره تشکیل دهید.

این بازی 1 ساعت است. حداقل سن برای انجام این بازی 16 سال است. تمامی وسایل مورد نیاز و یک لباس پولو به شما داده می شود. قبل از بازی شما را آموزش خواهند داد. برای انجام این بازی باید صبح ها اقدام کنید. پس اگر از شتر سواری در یک محیط امن و راحت لذت می برید و دوست دارید تا با شترهای عربی کمی تفریح کنید بهتر است در دبی به سراغ بازی سنتی کمل پلو بروید و البته نا گفته نماند که کمل پلو می تواند موجب شادی و سرگرمی شما عزیزان شود .

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط