روستای باک چون هانوک سئول

روستای باک چون هانوک سئول

شرح

روستای باک چون هانوک سئول

کره جنوبی که صنعت گردشگری بسیار جذابی دارد هر ساله علاقمندان و گردشگران بسیاری را به خود جذب می‌کند. این کشور جایگاه تناقض‌هاست کشوری که جاذبه‌های فراوان مدرن و امروزی را در کنار جاذبه‌های گردشگری باستانی و تاریخی خود پرورش داده است. سئول شهری است پرجنب و جوش با آسمان خراش های صاف و براق، مراکز خرید و پارک های تک منظوره رنگ و وارنگ، قصر های سلطنتی که به خوبی از آنها نگهداری شده، معابد بودایی و بناهای تاریخی ارزشمند می باشد. سئول ، شهری مدرن با دیدنی های متنوع و جذاب است . این شهر زیبا پر است از جاذبه های گردشگری و تفریحی متعدد. روستای باک چون هانوک سئول یکی از جاذبه های اصلی این کشور به حساب می آید.

سنت در کره جنوبی، یکی از عوامل جاذبه است و هر جا که این سنت ها به خوبی نمایش داده شوند، آن منطقه از جاذبه های کشور کره جنوبی به حساب می آید. روستای باک چون هانوک سئول نقش بسیاری مهمی در نشان دادن سنت، فرهنگ و جاذبه های کشور کره ایفا کرده است.

جاذبه های دیدنی روستا

این روستا با قدمت 600 سال در کنار تغییرات انسانی که در طی قرون متمادی در آن به وجود آمده است، زیبایی های بکر طبیعی فراوانی نیز دارد. روستای باک چون هانوک سئول  مکانی بسیار عالی برای گردشگرانی است که در فرهنگ سنتی کره غرق شده اند زیرا که در اینجا صدها نوع هانوک یا خانه قدیمی کره ای وجود دارد که از زمان سلسله ی جوسئون باقی مانده اند.

این روستا به زیباترین ناحیه تاریخی سئول معروف است که در آن تعداد زیادی از این هانوک های سنتی مسکونی به عنوان مراکز فرهنگی، مهمانخانه، رستوران و چایخانه مورد استفاده قرار گرفته اند. ورود به این روستای زیبا رایگان است اما اگر می خواهید از موزه ی Gahoe، موزه  قلاب دوزی هان سانگ سو و موزه ی هنر کره دیدن کنید می بایست بلیط تهیه نمایید. این روستا حدود 900 خانه به سبک هانوک را در خود جای داده است. این خانه‌ها از سنگ، چوب، خاک و کاغذ برنج ساخته شده و دارای سقف‌های شیب‌دار هستند. شما می‌توانید از بعضی از این خانه‌ها که هنوز هم فضای کلاسیک خود را با تشکچه‌های نازک روی زمین، میزهای غذاخوری کوتاه و استفاده از بالش به جای صندلی حفظ کرده‌اند، بازدید کنید.

با گردش دراین روستا می‌توانید کوچه‌هایی آرام با دیوارهای رنگ‌‌آمیزی شده و سقف‌های سفالی، مناظری چشم‌نواز و آرامش‌بخش و ماهیت نئو کنفسیوسی منطقه‌ را ببینید که با شهر مدرن سئول در تضاد است. سالانه نزدیک به یک میلیون نفر از روستای بوکچون هانوک دیدن می‌کنند و بسیاری از توریست‌ها معتقدند که پرسه در کوچه‌های باک چون هانوک، چهارمین سرگرمی مورد علاقه‌ی آنها در سئول بوده است.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک