معبد بین المللی بودا ونکوور

معبد بین المللی بودا ونکوور

شرح

کانادا خانه معابد باشکوه زیادی مانند: معبد بین المللی بودا ونکوور است که نه تنها مورد توجه برای افراد آن مذهب خاص است، بلکه هر فردی با هر مذهبی می تواند از آن بازدید کند. کانادا با افراد و مذاهب و قومیت های متفاوت به کشوری با تنوع فرهنگی تبدیل شده است که در آن همه در کنار هم زندگی می کنند. تعداد زیادی از هندوها و سیک ها که از هند و دیگر کشورهایی که در گذشته تحت استعمار انگلیس بوده اند به این کشور مهاجرت کرده اند.

معابد با شکوه کانادا

یکی از معابد باشکوهی که در کانادا قرار گرفته معبد بین المللی بودا ونکوور میباشد. این یکی از مشهور ترین معابد کانادا است که در ونکوور قرار دارد. این معبد نه تنها بزرگترین معبد در کانادا بلکه در تمام آمریکای شمالی است.

معماری داخلی معبد بین المللی بودا ونکوور

معبد بودا دارای محیطی بی نظیر و همچنین فضای کافی برای افرادی است که می خواهند در محیطی آرام و معنوی به آرامش برسند. همچنین باغ های زیبا و یک حوضچه کوچک و رستوران چینی دارد که شباهت زیادی به معابد بودایی در چین دارد. در این معبد تمام سنت های بودایی چینی دیده می شود که جای بسیار خوبی برای عکاسی است. معبد بودایی بین المللی که به طور گسترده به عنوان نفیس ترین نمونه معماری سنتی چینی در کانادا در نظر گرفته می شود ، از بسیاری جهات مانند یک اثر هنری است که مستقیماً از تاریخ چین گرفته شده است.

این معبد به عنوان یک مجموعه ساختاری باشکوه که پس از شهر ممنوعه در پکن ، چین مدل شده است ، از نظر معماری امپراتوری چین از نظر تمام شکوه و عظمت از آن برخوردار است. زمین های آرام با تلفیق سنگ های سنگین پیچیده و حکاکی های نمادین با عناصر طبیعت ، زمین های آرام را به یک حیاط محقق در چین باستان شبیه می کند.

فضای داخلی معبد

در داخل فضای داخلی معبد ، بهترین کار هنری چینی در نقاشی ، خطاطی ، مجسمه سازی و نجاری را تحسین کنید. هنر و فرهنگ سنتی چینی را در مجسمه های باشکوه بودا ، زیارتگاه های نفیس و نقاشی های دیواری سرامیکی دیدنی کشف کنید. بیایید آنچه را که معبد ارائه می دهد تجربه کنید. بیا و الهام بخش ذهن و روح خود!

معبد بودایی واقع در بزرگراه استوستون در ریچموند ، یک معجزه برجسته معماری است که از طراحی سنتی امپراطوری چینی الهام گرفته شده است. هر جزئیات ساختاری و هنری به نمایش گذاشته شده ، از طنابهای پرواز که بالای پشت بامهای معبد صعود می کند تا مجسمه باشکوه بزرگ بودا که به طرز مهربانی شما را در سالن پرستشگاه استقبال می کند ، از اصطلاحات اصیل هنر بی عیب و نقص چینی هستند. با شکوه بودن معبد ، در محیطی آرام  ، طی سالها جوایز و ستایش های بی شماری  بدست آمده است. 

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک