ایوان برول درسدن

ایوان برول درسدن

شرح

ایوان برول درسدن ،تفرجگاهی در سواحل رودخانه البه است که منظره ای چشمگیر از رودخانه درسدن ارائه می دهد . تراس امروزی بخشی از استحکامات شهر بود که در سال 1546الی 47 بازسازی گردیده است .هیچ سفری به درسدن بدون بازدید از اینجا کامل نمی‌شود. این مکان که به بالکن اروپا هم شناخته می‌شود، در قسمت استحکامات قدیمی شهر واقع شده  است .

معماری داخلی ایوان برول درسدن

این شهر همچنین توسط برخی از زیباترین و تاریخی ترین ساختمان های درسدن به صورت طاقچه احاطه شده است. تراس برهول” Brühl’s Terrace “زمانی دزدگیر قلعه ساخته شده و برای حفاظت از شهر درسدن قرار گرفته بود .بین سالهای 1739 و 1748 تغییر مکان داده است و به باغی زیبا تبدیل شده است .

یک راه پله دیدنی در انتهای غرب باغ در سال 1814 اضافه شد و برای بازدید عموم باز شد. چهار گروه مجسمه ای صبح ، ظهر و شب روی پله ها قرار گرفتند . مجسمه ها در سال 1908 توسط قلعه برنز جایگزین شدند .از بقایای بنای اصلی می‌توان فواره دلفین از سال ۱۷۴۹ را نام برد. کالج هنری ساخته شده در سال ۱۸۹۴ و یادمان موریتز، قدیمی‌ترین یادمان باقیمانده درسدن، نصب شده در سال ۱۵۵۳ از دیگر موارد قابل اهمیت اینجا هستند .

در سمت راست پله ها برخی از ساختمانهای عالی در درسدن از جمله ساختمان پارلمان ایالتی ، کمبود یا کاخ برای فرزند دوم متولد خانواده حاکم ، آکادمی رویال هنر ، ساختمان یادبود سمپر ، کنیسه جدید و … قرار دارد .

از اصلی ترین نقاط دیدنی شهر

یکی از اصلی ترین نقاط دیدنی شهر کلیسای بانوی ما ، قلعه درسدن ، هوفرکیرچه و ساختمان هایی در میدان تئاتر به عنوان زوینجر و خانه اپرای سمپر است که همگی در مجاورت آن قرار دارند.

از سال 1737 دارای کاخ شهر با یک گالری ، یک کتابخانه و باغ های مجاور ساخته شد . در حدود سال 1900 ، به نظر مشابه امروز. تراس Bruehl (سمت چپ) از چندین ساختمان ساخته شده است. تصویر تصویر پل پل کارولینگین در قسمت جلویی و پل بهتر شناخته شده آگوستوس را در پس زمینه نشان می دهد .

باز سازی ایوان برول درسدن

این گروه در فوریه سال 1945 کاملاً نابود شد و مرکز شهر در اثر جنگ بمباران متفقین درزدن در اواخر جنگ جهانی دوم به شدت مورد اصابت قرار گرفت. امروز ، این مجددا بازسازی شده است .

میدان قلعه علاوه بر دیوان عالی ساکسونی ، یک پله با چهار مجسمه (چهار روز از روز) از میدان قلعه تا تراس Brühl منتهی می شود. یکی از ساختمانهای بعدی آکادمی هنرهای زیبا است. مجموعه ای از ساختمان های مهم مانند آلبرتینوم وجود دارد

طاقهای اسرارآمیز ایوان برول درسدن

طاقهای اسرارآمیز شما را به گذشته های گذشته می رساند ، و مدل ها نشان می دهد که چگونه درودن زمانی خود را در برابر دشمنان محافظت می کرد. در طاقهای زیر تراس بود که یوهان فردریش بوتگر موفق به تولید اولین پرسلن اروپایی سخت در سال 1708 شد. در یک نمایشگاه دائمی با عنوان “استحکامات شهر رنسانس” ایده خوبی از آن زمان می گیرید .

موقعیت هتل

کشور: آلمان

دیدنی‌های نزدیک