پارک بالیوود دبی

پارک بالیوود دبی

شرح

به جز خرید، دیدنی‌های پارک بالیوود دبی دومین اولویت توریست‌ها برای سفر به دبی است. مساحت دبی روی هم رفته کمتر از شش درصد کل خاک امارات متحده عربی است؛ با این حال، بعد از ابوظبی، دومین شهر بزرگ در میان شیخ‌نشین‌های هفت‌گانه‌ی این کشور است و با بیشترین جمعیت، پایتخت تجاری آن به شمار می‌رود. امروزه دبی با پیشرفت‌های سریع و باورنکردنی‌اش توجه جهان را جلب کرده و مقصد مهمی برای تاجران و گردشگران تمام دنیا به حساب می‌آید؛ به طوری که در سال 2007 هشتمین شهر پربازدید جهان بود.

جاذبه های گردشگری دبی

اگر چه دبی به پایتخت خرید خاورمیانه مشهور است و به تنهایی بیش از 70 مرکز خرید بزرگ، مثل دبی مال که بزرگترین مرکز خرید جهان است را در خود جای داده‌است و بسیاری از گردشگران به قصد خرید در دبی به آن سفر می‌کنند، ولی دیدنی‌های دبی و مراکز تفریحی آن نیز در نوع خود بی‌نظیر هستند. از جمله سالن‌های سرپوشیده‌ اسکی، پارک‌های آبی بزرگ با وسایل بازی بسیار متنوع، آسمان‌خراش‌های غول‌پیکر و شهربازی‌های مدرن، دبی لحظات شاد و هیجان‌انگیزی را برای هر گردشگری فراهم می‌کند.

جاذبه تفریحی پارک بالیوود دبی

در این میان پارک بالیوود دبی در میان جاذبه ها ی این شهر عربی خودنمایی میکند. پس برای آشنایی با این پارک تفریحی با ایلیا گشت همراه شوید. اگر اهل فیلم های بالیوودی هستید، وقت آن است که از پارک بالیوود دبی دیدن کنید. این  پارک تنها پارکی در جهان است که از صنعت فیلم بمبئی را به نمایش می گذارد. همه ژانرها از عاشقانه گرفته تا کمدی، اکشن تا ماجراجویی، از موسیقی تا رقص، از غذاهای هندی گرفته تا صنایع دستی هندی به نمایش گذاشته شده است. بالیوود پارک دبی اولین شهربازی یا پارک سرگرمی در جهان است که همه چیز در آن شما را به یاد بالیوود و سینمای کشور هند می اندازد. شما در این مجموعه به دنیای فیلم های هندی می روید و با قهرمان ها و شخصیت های هندی بیشتر آشنا می شوید و از دنیای پشت صحنه فیلم های هندی خواهید دانست.

قسمتهای پارک بالیوود

این پارک 5 منطقه مختلف با نام های زیر دارد که در هر کدام می توانید تفریحات جذابی را تجربه کنید:

1- بلوار بالیوود (Bollywood Boulevard): به محض ورود به مجموعه با این بخش روبرو خواهید شد که با طیف متنوعی از کافه ها، رستوران ها و نمایش های مختلف از شما استقبال می کند.

2- تقاطع بمبئی (Mumbai Chowk): این قسمت که یادآور شهر بمبئی است برای علاقه مندان به خرید و شکم گردی انتخاب جذابی به شمار می رود چرا که تعداد زیادی کافه و رستوران و فروشگاه برای خرید دارد. همچنین تعدادی وسیله هیجانی هم برای دوستداران آدرنالین در این قسمت وجود دارد. 

3- دره روستایی (Rustic Ravine): این بخش شما را با خود به روستاهای هندوستان می برد و تجربه ای متفاوت برای تان رقم می زند. همچنین برای بالا نگه داشتن دُز هیجان تفریح شما هم چند گزینه هیجان انگیز برای تان کنار گذاشته است.

4- رویال پلازا (Royal Plaza): در این بخش با سبک جدیدی و لوکسی از تئاتر و نمایش روبرو می شوید.

5- استودیو فیلم بالیوود (Bollywood Film Studios): در اینجا به دنیای پشت صحنه فیلم های بالیوودی می روید و با چگونگی ساخت فیلم ها آشنا می شوید. همچنین می توانید با سوپرقهرمانان هندی بیشتر آشنا شوید. ورود به این سرزمین هیچ محدودیت سنی ندارد و همه افراد می توانند در آن به تفریحات هیجان انگیز، تماشای فیلم و نمایش های جذاب، لذت بردن از موسیقی و… بپردازند. همچنین در این مجموعه می توانید از فروشگاه های سوغات هم اشیایی زیبا و جالبی را خریداری کنید و یا در رستوران های لوکس و جذاب، به گردش تان طعم دیگری بدهید.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط