کوهستان های بلو ریج در جورجیا

کوهستان های بلو ریج در جورجیا

شرح

آشنایی با جاذبه های کوهستان های بلو ریج در جورجیا

جورجیا با داشتن شهرهایی شلوغ و بین المللی و خطوط ساحلی شنی و آفتابی و همچنین کوهستان های بلو ریج در جورجیا با عظمت، تجربه منحصر به فردی را در اختیار گردشگران قرار می دهد. جورجیا به خاطر داشتن چشم‌اندازهای زیبای، یکی از زیباترین مکان‌ها در کشور آمریکا است. ساکنان جورجیا نیازی ندارند که برای دیدن مناظر طبیعی تحسین‌ برانگیز، به مناطق دوردست سفر کنند. این کشور دارای عجایب هفتگانه طبیعی مخصوص به خود است که مقصدی ویژه برای گردش ‌های یک‌ روزه به ‌حساب می‌آیند.

طبیعت کوهستان های بلو ریج در جورجیا

یکی از دلایلی که لازم می شود حداقل یکبار هم که شده به این سرزمین سفر کنید طبیعت بکر و زیبای آن با جنگل های سرسبز از درختان کاج بلند و منطقه ی حفاظت شده کوهستانی آن است. شاید فکر کنید که نمای ریزش برگ درختان تنها در نیوانگلند زیبا باشد اما قسمت های جنوبی ایالات متحده آمریکا نیز در فصل پاییز نماهای رنگارنگ منحصربفردی دارند. بدین ترتیب در هوای گرم تر جورجیا نسبت به مناطق شمالی تر در فصل پاییز، هیچ چیز نمی تواند بهتر و جذاب تر از یک سفر جاده ای باشد.

برای شروع این سفر جاده ای به جاده های فرعی زیبای منطقه راسل براستون در بخش شمالی ایالت جورجیا بروید که شما را از کوهستان های بلو ریج و رودخانه چاتاهوچی عبور خواهد داد. در شهر کوهستانی هلن که از روی یک روستای بسیار زیبای باواریایی ساخته شده توقف کنید تا در جشن اکتبر مخصوص این منطقه شرکت نمایید و سپس به براستون بالد بروید، که غنی ترین طبیعت جورجیا را دارد و بهترین مکان برای تماشای برگ ریزان رنگارنگ پاییزی است.

بازدید از شهر کلایتون

سپس در شهر کوهستانی و قدیمی کلایتون که بازارها، نمایشگاه ها و رستوران های سنتی آن مشهور هستند توقفی کوتاه داشته باشید. پس از آن می توانید در پارک جنگلی ملی چاتاهوچی-اوکونی در همان حوالی یا باغ های انگور جورجیا گشتی بزنید. مهمانخانه بیچ وود، یک مهمانخانه کلبه ای بسیار کوچک است که نوشیدنی هایی بسیار منحصربفرد را در فصل پاییز برای مهمانان خود سرو می کند. بعد از آن به سمت شرق بروید و از پارک ملی تالولا گورج دیدن کنید، جایی که می توانید یک شکاف هزار فوتی که در طی میلیون ها سال توسط رودخانه تالولا ایجاد شده را به چشم ببینید.

در ماه نوامبر، بازدید کنندگان می توانند در این منطقه کوهنوردی کرده و رها سازی آب در این رودخانه که هر سال دو بار انجام شده و قایقرانان اب های خروشان بسیاری را به این منطقه می کشاند تماشا کنید. این رشته کوه که از کارولینای شمالی می گذرد از قسمت شمالی ویرجینیا تا قسمت شمالی جورجیا امتداد دارد. کوه های آبی ریج در شمال شرقی جورجیا بالاترین رشته کوه ایالت را تشکیل می دهند. محدوده پشته های ناهموار و گرد .

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک