تفریحات آنتالیا

بهترین تفریحات آنتالیا

شرح

آشنایی با سواحل آنتالیا

آنتالیا یکی از تاثیر گذارترین شهرهای کشور ترکیه است . همچنین میتوان گفت مبدا شروع زندگی در شهر ساحلی و تفریحات آنتالیا میباشد . هرکسی که به این شهر سفر میکند بهترین خدمات تفریحی و گردشگری را بصورت رایگان میتواند استفاده کند و اگر از خدمات دیگر شامل : شنا با دلفین ، پارک تماشای دلفین ها ، رستوران و غذای فست فودی بخواین استفاده کنید شامل هزینه میباشد .دراین مقاله ایلیاگشت سعی دارد. به بهترین مکان های تفریحی بپردازیم . دلیل پرازدحامی این شهر بخاطرموقعیت آب و هوا مناسب و تفریحات پارک آبی و بازی های مختلف نهایت لذت را برید .

سواحل آنتالیا

گلف بازی در آنتالیا 

در شهر آنتالیا محبوب ترین ورزش گلف که طرفدار بسیاری دارد که از سال 1800 میلادی تا 2010 با یه سرعت باورنکردنی این صعنت پیشرفت کرد . در ترکیه تنوع زیادی زمین گلف وجود دارد که سالانه 500 میلیون یورو هزینه میکنند و علاقمندان بیشتر توریست های که به آنتالیا سفر میکنند برای مشاهده و بازی گلف و مناظر تاریخی و تفریحی جذابی که داراست به آنجا میروند .

تفریح گلف درآنتالیا

پارک های آبی آنتالیا

باید در نظر بگیرید که سفر به تفریحات آنتالیا نیاز به انتخاب فصل مناسب دارد . و کلی خوشگذرانی و هیجان را یک جا تجربه کرد . 3 پارک بی نظیر و معروف که وجود دارد شامل : پارک آبی تروی ، پارک آبی هتل دیدمان و پارک آبی بسیار عالی آکوالند بزرگترین پارک آبی مدیترانه شناخته شده . علاقه مندان به پارک آبی از ساعت 9 صبح تا 5 بعدازظهر میتوانند تمام وقت با هزینه 47 لیر و برای کودکان  28 لیر اختصاص دهند .

پارک آبی آنتالیا

غواصی در آب های مدیترانه آنتالیا

متقاضیان افرادی که علاقه به غواصی هستند در ترکیه کم نیست و بخاطر همین موضوع یکی از بهترین مکان ها را فراهم کرده اند ، برای دسترسی راحت و آسوده برای غواصی بیش از 20 تا مکان ساخته شده . برای شروع غواصی حرفه ایی اول باید لباس مخصوص آن را تن کنید تا بتوانید وارد آب شوید . زمان استفاده در آب حدود 20 دقیقه است . علاقمندان به عکاسی زیر آب در صورت تمایل تصویر برداری میکنند . گردشگرانی که تجربه غواصی با قایق را دارند به اعماق ژرف دریا رفته و ساعت ها در جهان هستی لذت میبرند .

غواصی در آب های آنتالیا

اسب سواری در آنتالیا

تفریحاتی که در آنتالیا وجود دارد آنقدر وسیع است که هیچ وقت خسته کننده نیست ، یکی از سرگرمی هایی که لذت بسیاری دارد سوارکاری است . مکان های که در نظر گرفته شده همه جور خدماتی برای همه جور سن ها لحاظ میشود . این شهر در 4 فصل های مختلف همه جوره سرگرمی دارد و اقامتگاهی برای استراحت در نظر گرفته شده است.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک