توصیه های سفر به پاریس

بهترین توصیه های سفر به پاریس

شرح

شهر پاریس را با این توصیه ها بگردید

راهنمای سفر به پاریس | شنیدن نام پاریس همه ما را یاد برج ایفل می اندازد شهر پاریس مملو از جاذبه های گردشگری و خیابان های بسیار زیبا و موزه های مختلف را دارد . که بازدید از هرکدام از آنها خاطره ای به یاد ماندنی برای شما خواهد داشت ، بی دلیل نیست که پاریس به عروس شهرهای جهان مشهور است . داخل شهر پاریس مانند یک موزه است که هرکجای آن شما می توانید سرگرم باشید . قطعا هر گردشگری قبل از سفر به پاریس نیاز به اطلاعات  کافی راجب آن کشور را دارد . ما در این مقاله سعی بر آن داریم تا اطلاعات کافی برای سفر به پاریس را در اختیار شما بگذاریم.

پاریس عروس شهرهای جهان

آب و هوای شهر پاریس

بهترین سفر به پاریس در فصل پاییز و بهار است چرا که با توجه به موقعیت جغرافیایی این شهر،دارای آب و هوای مرطوب است .رطوبت آن حتی در تابستان آنتقدر نیست که شما را اذیت کند و همینطور در زمستان سرمایش اذیت کننده نمی باشد در زمستان های شهر پاریس حتی برف بر روی زمین بیشتر از 24 ساعت نمی ماند ولی محیط شهر را بسیار زیبا و دیدنی می کند .

هوای بارانی پاریس

اقامت در پاریس

از بابت اقامت در شهر پاریس اصلا جای نگرانی نیست چرا که شما با انتخاب های زیادی روبه رو خواهید بود .قبل از انتخاب هتل خود یادتان باشد که در سفر به پاریس شما زمان کمتری را در هتل سپری می کنید همانطور که پیشتر گفته شد پاریس قطعا شما را مجذوب خود خواهد کرد ، با این حال از هاستل های اقامتی گرفته تا هتل های پنج ستاره شما انتخاب های متفاوتی بسته به بودجه خود خواهید داشت.

هتل مرکز شهر پاریس

راهنمای حمل و نقل در پاریس

در بحث حمل و نقل شما در پاریس انتظار رقم های مقرون به صرفه نباید داشته باشید چرا که نرخ تاکسی ها بسیار بالا می باشد .در سفر خود به پاریس ما به شما استفاده از مترو را پیشنهاد می کنیم .قیمت های بلیط های مترو در  شهر پاریس نسبت به تاکسی ها بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه تر می باشد.در کنار مترو برای مسیرهای کوتاه با توجه به آب و هوای خوب پاریس می توانید پیاده روی کنید و یا حتی می توانید از دو چرخه های اجاره ای استفاده کنید و قطعا برای شما لذت خواهد داشت

  • هزینه بلیط تک سفره ۲ یورو
  • هزینه بلیط ماهانه حمل و نقل ۷۵ یورو
  • هزینه تاکسی زمانی درون آن می نشینید ۵ یورو و به ازای هر یک کیلومتر ۱٫۳۰ یورو به مبلغ اضافه می گردد. اگر بخواهید تاکسی منتظر شما بماند ۳۵ یورو باید پرداخت نمایید.
  • هزینه یک لیتر بنزین در این شهر ۱٫۵۰ یورو
مترو شهر پاریس

هزینه خورد و خوراک در پاریس

در ادامه سفر قطعا برای شما سوال می شود که قیمت خورد خوراک در این شهر زیبا به چه صورت می باشد در ادامه قسمتی از قیمت ها را برای شما در این مطلب به اشتراک می گذاریم:

  • قیمت یک وعده غذا در یک رستوران ارزان در پاریس 14 یورو می باشد.
  • استفاده از یک رستوران متوسط برای دو نفر در حدود 55 یورو می باشد.
  • قیمت فست فود های زنجیره ای مانند مک دونالد در پاریس بسیار بهتر است و قیمت یک وعده آن در حدود 8 یورو می باشد .
  • آب معدنی در این شهر 2.5 یورو و یک فنجان قهوه 3.5 یورو قیمت دارد.
غذاهای پاریس

موقعیت هتل

کشور: فرانسه
شهر: پاریس

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط