بهترین زمان سفر به کوش آداسی

بهترین زمان سفر به کوش آداسی

شرح

ترکیه به عنوان کشور پر گردشگر ، سالیانه میلیون ها مسافر به این مقصد سفر می کنند و در بین مردم شناخته شده است . زمانی که قصد سفر به ترکیه را داشته باشید بیشتر شهر استانبول یا آنتالیا را انتخاب خواهید کرد اما کوش آداسی نیز یکی از شهرهای ترکیه می باشد که در این کشور جزو شهرهای اعجاب انگیز و دیدنی می باشد و جزو مقاصدی است که در بهار و تابستان بسیار پر گردشگر می شود . با ما همراه باشید تا در این مقاله توضیح دهیم بهترین زمان برای سفر به کوش آداسی چه موقع است .

کوش آداسی

کوش آداسی

کوش آداسی به عنوان یک شهر ساحلی و بندری در ترکیه سالیانه مسافران زیادی را به خود جذب کرده است . اگر هنگام تحقیق یا دریافت اطلاعات لازم در مورد کوش آداسی به  جای نام این شهر به جزیره پرنده بر خوردید زیاد تعجب نکنید زیرا این شهر به جزیره پرنده معروف است . در اطراف نوار دریای اژه و اطراف شهر ازمیر و شهر آیدین این شهر بندری وجود دارد . جمعیت کوش آداسی حدود 100 هزار نفر می باشد . در بین شهر های ترکیه این شهر جزویکی از شهرهای پر گردشگر و جذاب می باشد . جزیره یونانی ساموس نزدیک کوش آداسی است و بسیار بازدید کننده دارد . برای بازدید از جزیره یونانی در تابستان و بهار می توانید با قایق ازاین جزیره دیدن کنید .

شهر ساحلی کوش آداسی

3هزار سال قبل از میلاد توسط یونانی ها شهر کوش آداسی ساخته شد و هم اکنون شهر تاریخی و افسانه ای است . در سال ۵۴۶ قبل از میلاد ، پادشاه وقت ایران شهر را تصرف کرد اما 300 سال بعد پادشاه روم شهر را به سلطه ی خود در آورد . برای سفر به کوش آداسی شما باید به ازمیر بروید چون در این شهر فرودگاه وجود ندارد . از فرودگاه بین المللی ازمیر تا کوش آداسی 90 کیلومتر فاصله دارد . جاذبه های این منطقه شامل : پارک ملی دلتای آیدین ، آدالند ، پرینه ، غار کاراجا ، افه ‌سوس و … می باشد .

به دلیل شرایط آب هوای خاص کوش آداسی که در نزدیکی دریای مدیترانه قرار دارد ، این شهر اکثر نقاط سال آب هوای خوبی دارد . در تابستان هوای گرم و در زمستان معتدل می باشد . اما پیشنهاد ما برای شما این است که در بهار و تابستان به این شهر سفر کنید تا هم از هوای گرم و لذت بخش در کنار سواحل لذت ببرید و هم بتوانید به جزیره ساموس سر بزنید .

دریای مدیترانه

بررسی بهترین زمان سفر به کوش آداسی

مناسب ترین تاریخ برای سفر به کوش آداسی مارس تا ژوئن (۲۱ اسفند تا ۲۰ خرداد) و سپتامبر تا دسامبر (۲۶ شهریور تا ۱۱ آذر) است . بارندگی در طول سال بسیار کم است و در رتبه ی گردشگری جایگاه خوبی از نظر توریست ها و گردشگران دارد . سفر در هر 4 فصل به این شهر مناسب است ، و بستگی به شرایط سازگاری شما دارد .   

آب هوای کوش آداسی

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط