مراکز خرید لارناکا

بهترین مراکز خرید لارناکا

شرح

با بهترین و برترین مراکز خرید لارناکا آشنا شوید.

در لارناکا از کجا خرید کنیم ؟

مراکز خرید لارناکا | لارناکا یکی از بزرگ ترین شهرهای توریستی قبرس است پس مطمئنا مراکز خرید متنوعی دارد . لارناکا در بهار و تابستان پر از گردشگر می شود، گردشگرانی که از سراسر دنیا به این شهر می روند و دوست دارند از قیمت های مناسب و تنوع اجناس نهایت استفاده را ببرند.

همراه با ایلیا گشت به مراکز خرید لارناکا سری می‌زنیم.

مراکز خرید لارناکا

خیابان  zenonis kitieos

شیک ترین منطقه ی خرید در لارناکا همین خیابان می باشد ! جزء بهترین مراکز خرید لارناکا که خیابانی است پر از مغازه های لوکس که با اجناس متنوع .

در دو طرف این خیابان شلوغ مغازه های کوچک زیادی هست که جایی جذاب برای خرید را شکل داده اند.

اگر عاشق جواهرات هستید و می خواهید بهترین جواهرات را برای خودتان بخرید به مغازه ی Joakim Jewelry بروید چون شیک ترین برندهای روز دنیا را در این مغازه پیدا می کنید.

شیک ترین منطقه خرید لارناکا

سوپرمارکت اورفانیدس | Orphanides Supermarket

این فروشگاه یکی از از فروشگاه های زنجیره ای قبرس می باشد که شعبه ای در شهر لارناکا نیز دارد . فروشگاهی که بهترین و ارزان ترین خوراکی ها ، سبزی و میوه ها در کنار برخی از وسایل های دیگرمی توانید خریداری کنید و از خرید خود لذت ببرید .

فروشگاه های زنجیره ای لارناکا

خیابان ارمو | Ermou Street

یک خیابان معروف پر از فروشگاه های لاکچری و لوکس برای خرید انواع پوشاک مد روز دنیا با بهترین طراحی ها . برای خرید از فروشگاه های این خیابان معروف ، باید دست به جیب شوید و هزینه های نسبتا زیادی بپردازید تا بهترین خرید را داشته باشید.

یکی از بهترین مغازه های این خیابان مغازه ی Infolio Donna است که بهترین لباس های زنانه با طراحی های ایتالیایی می فروشد .

تنوع اجناسی در این خیابان آنقدر زیاد است که اگر در این خیابان قدم بگذارید حتما با دست پربیرون می روید .

فروشگاه های لاکچری و لوکس لارناکا

فروشگاه ۳۴ | 34 The Shop

فروشگاهی که درآن محصولات برند های معتبر در زمینه ی پوشاک به فروش می رسد و بسیار معروف است و همچنین در شهرهای دیگر قبرس نظیر نیکوزیا نیز شعبه دارد .

فروشگاهی معتبر در زمینه پوشاک لارناکا

جواهرات اورو فاینو | Oro Fino Jewellery

در سفرتان به لارناکا اگر مایل هستید جواهرات خاص و اروپایی با بهترین طراحی ها بخرید می توانید به این جواهر فروشی در مجاورت ساحل Foinikoudes برید .

اگرسفر شما به قبرس یک سفر عاشقانه و رمانتیک است ، با خرید از این جواهر فروشی معروف عاشقانه تان را کامل کنید و خاطره خوش برای خود رقم بزنید.

جواهر فروشی لوکس لارناکا

یکشنبه بازار لارناکا | Sunday Market

در خیابان ارمو پارکینگی هست که یکشنبه ها جزء شلوغ ترین و بهترین بازارهای لارناکا می شود و با خرید از این بازار می توانید اجناس متنوع با قیمت ارزان خریداری کنید .

یکشنبه بازار از ساعت 10 صبح شروع به کار می کند و تا ساعاتی پس از غروب کارش را ادامه می دهد .

یکشنبه بازار لارناکا

کورنوس | kornos

دهکده کورنوس در فاصله ۲۷ کیلومتری لارناکا که یکی از جاذبه های گردشگری این شهر به حساب می آید . دهکده ای که با رفتن به آن می توانید ظروف سفالی درجه یک خریداری کنید.همچنین می توانید عسل معروف دهکده کورنوس را نیز امتحان کنید.

صنایع دستی کورنوس

موقعیت هتل