مراکز خرید لارناکا

بهترین مراکز خرید لارناکا

شرح

مراکز خرید لارناکا خیلی زیاد و متوع است . لارناکا یکی از بزرگ ترین شهرهای توریستی قبرس است پس مطمئنا مراکز خرید متنوعی دارد . لارناکا در بهار و تابستان پر از گردشگران خارجی می شود، گردشگرانی که از سراسر دنیا به این شهر می روند و دوست دارند از قیمت های مناسب و تنوع اجناس نهایت استفاده را ببرند.

همراه با ایلیا گشت بهترین مراکز خرید لارناکا آشنا خواهیم شد.

مراکز خرید لارناکا

مراکز خرید خیابان zenonis kitieos

شیک ترین منطقه ی خرید در لارناکا همین خیابان می باشد ! جزء بهترین مراکز خرید لارناکا که خیابانی است پر از مغازه های لوکس که با اجناس متنوع .

در دو طرف این خیابان شلوغ مغازه های کوچک زیادی هست که جایی جذاب برای خرید را شکل داده اند.

اگر عاشق جواهرات هستید و می خواهید بهترین جواهرات را برای خودتان بخرید به مغازه ی Joakim Jewelry بروید چون شیک ترین برندهای روز دنیا را در این مغازه پیدا می کنید.

شیک ترین مراکز خرید لارناکا

سوپرمارکت اورفانیدس 

این فروشگاه یکی از از فروشگاه های زنجیره ای قبرس می باشد که شعبه ای در شهر لارناکا نیز دارد . فروشگاهی که بهترین و ارزان ترین خوراکی ها ، سبزی و میوه ها در کنار برخی از وسایل های دیگرمی توانید خریداری کنید و از خرید خود لذت ببرید .

فروشگاه های زنجیره ای لارناکا

مراکز خرید خیابان Ermou Street

یک خیابان معروف پر از فروشگاه های لاکچری و لوکس برای خرید انواع پوشاک مد روز دنیا با بهترین طراحی ها . برای خرید از فروشگاه های این خیابان معروف ، باید دست به جیب شوید و هزینه های نسبتا زیادی بپردازید تا بهترین خرید را داشته باشید.

یکی از بهترین مغازه های این خیابان مغازه ی Infolio Donna است که بهترین لباس های زنانه با طراحی های ایتالیایی می فروشد .

تنوع اجناسی در این خیابان آنقدر زیاد است که اگر در این خیابان قدم بگذارید حتما با دست پربیرون می روید .

فروشگاه های لاکچری و لوکس لارناکا

مرکز خرید 34 The Shop

فروشگاهی که درآن محصولات برند های معتبر در زمینه ی پوشاک به فروش می رسد و بسیار معروف است و همچنین در شهرهای دیگر قبرس نظیر نیکوزیا نیز شعبه دارد .

فروشگاهی معتبر در زمینه پوشاک لارناکا

مرکز خرید جواهرات Oro Fino Jewellery

در سفرتان به لارناکا اگر مایل هستید جواهرات خاص و اروپایی با بهترین طراحی ها بخرید می توانید به این جواهر فروشی در مجاورت ساحل Foinikoudes برید .

اگرسفر شما به قبرس یک سفر عاشقانه و رمانتیک است ، با خرید از این جواهر فروشی معروف عاشقانه تان را کامل کنید و خاطره خوش برای خود رقم بزنید.

جواهر فروشی لوکس لارناکا

یکشنبه بازار لارناکا

در خیابان ارمو پارکینگی هست که یکشنبه ها جزء شلوغ ترین و بهترین بازارهای لارناکا می شود و با خرید از این بازار می توانید اجناس متنوع با قیمت ارزان خریداری کنید .

یکشنبه بازار از ساعت 10 صبح شروع به کار می کند و تا ساعاتی پس از غروب کارش را ادامه می دهد .

یکشنبه بازار لارناکا

مرکز خرید کورنوس kornos

دهکده کورنوس در فاصله ۲۷ کیلومتری لارناکا که یکی از جاذبه های گردشگری این شهر به حساب می آید . دهکده ای که با رفتن به آن می توانید ظروف سفالی درجه یک خریداری کنید.همچنین می توانید عسل معروف دهکده کورنوس را نیز امتحان کنید.

صنایع دستی کورنوس

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک